Προς το περιεχόμενο

Πολυφωνικό aftertouch για όλους!!!


Προτεινόμενες αναρτήσεις

17 ώρες πριν, Waterfall-K είπε

Μάλλον ναι. Αλλά και το Omnisphere δεν με χαλάει. Αν, αν λέω, ποτέ αποφασίσω να ασχοληθώ με VST αυτό θα είναι μάλλον το πρώτο που θα χτυπήσω. 

Είδες σιγά σιγά έρχεσαι στον σωστό δρόμο και στον αιώνα που διανύουμε 😂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, foxxx είπε

Είδες σιγά σιγά έρχεσαι στον σωστό δρόμο και στον αιώνα που διανύουμε 😂

Tα δύο (2) "αν" που έγραψα -και μάλιστα το ένα με bold- δεν τα είδες?😳 

Στον αιώνα που διανύουμε είμαι bill, κι αυτό αντικατοπτρίζεται και στο synth setup που έχω. image.gif.ecf61513aa7f710188cca1fe9dd0a13e.gif

  • Χαχα 1

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 λεπτά πριν, Waterfall-K είπε

Tα δύο (2) "αν" που έγραψα -και μάλιστα το ένα με bold- δεν τα είδες?😳 

Στον αιώνα που διανύουμε είμαι bill, κι αυτό αντικατοπτρίζεται και στο synth setup που έχω. image.gif.ecf61513aa7f710188cca1fe9dd0a13e.gif

Εγώ τα ξέρω τα setup σου και για αυτό και σε πειράζω αλλά άσε τα αν και πιάσε κάνα VST να πας και παρά πέρα 😉

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, foxxx είπε

Εγώ τα ξέρω τα setup σου και για αυτό και σε πειράζω αλλά άσε τα αν και πιάσε κάνα VST να πας και παρά πέρα 😉

Αναλόγως τι εννοείς με το "παραπέρα". Αν το παραπέρα σημαίνει sample βιβλιοθήκες των 200ων GB με ακουστικά όργανα, συμφωνώ μεν, δεν μου χρειάζονται δε. Αν το παραπέρα κολλάει στον synth τομέα/ήχο, αυτό κι αν δεν μου χρειάζεται. Είμαι ήδη "παραπέρα" και χωρίς ίχνος VST στο pc μου, οπότε δεν θα κάτσω να ασχοληθώ. Για να μην το έχω κάνει τόσα χρόνια σημαίνει ότι είμαι απόλυτα καλυμμένος με τα hardware, πέρα από τις τεράστιες sample βιβλιοθήκες ακουστικών οργάνων δεν έχω ακούσει τίποτα στον synth τομέα που να με κάνει να ασχοληθώ με VST.

 

  • Χαχα 1

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, Waterfall-K είπε

Αναλόγως τι εννοείς με το "παραπέρα". Αν το παραπέρα σημαίνει sample βιβλιοθήκες των 200ων GB με ακουστικά όργανα, συμφωνώ μεν, δεν μου χρειάζονται δε. Αν το παραπέρα κολλάει στον synth τομέα/ήχο, αυτό κι αν δεν μου χρειάζεται. Είμαι ήδη "παραπέρα" και χωρίς ίχνος VST στο pc μου, οπότε δεν θα κάτσω να ασχοληθώ. Για να μην το έχω κάνει τόσα χρόνια σημαίνει ότι είμαι απόλυτα καλυμμένος με τα hardware, πέρα από τις τεράστιες sample βιβλιοθήκες ακουστικών οργάνων δεν έχω ακούσει τίποτα στον synth τομέα που να με κάνει να ασχοληθώ με VST.

 

Οκ αν εσένα σε ευχαριστεί......αλλά τα VST σε συγχωρούν και σε περιμένουν 😛

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, foxxx είπε

Οκ αν εσένα σε ευχαριστεί......αλλά τα VST σε συγχωρούν και σε περιμένουν 😛

Πες τους να φάνε γιατί θα αργήσω...😌

  • Λυπάμαι 1
  • Χαχα 1

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου