Προς το περιεχόμενο

Βίντεο κλιπ από σημερινό live


gkourmoul1

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Υπό τις κατάλληλες προϋποθέσεις (καλή παρέα να με πλαισιώνει στη μπάντα, «δικός μας» χώρος ώστε να είμαστε αφεντικά που εαυτού μας, και ο,τι ρεπερτόριο θελουμε), θα μπορούσε να το κάνω 2-3 φορές τον μήνα.

 

Να παίζω σε μαγαζιά, υπο πληρωμή δεν μου αρέσει. Θα το έκανα ευχαρίστως εάν είχα ανάγκη το μεροκαματο αυτό. Θέλω να είναι άνετος, να μην έχω κανέναν πάνω από το κεφάλι μου, και να περνώ καλά χωρίς άγχος.

 

Τουρισμός φουλ στην Κρήτη και τον χειμώνα στις πόλεις έχει αρκετά σχήματα που παίζουν. Δύσκολη δουλειά και βγάζω το καπέλο σε όλους όσους την κάνουν.

  • Like 1

Γιώργος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 λεπτά πριν, Alex Raptakis είπε

Πολύ σε χαίρομαι Γιώργο!


Να σαι καλά Αλεξ! Είναι απίστευτο συναίσθημα το πάλκο. Μπορεί να μην πολυακουγα τι έπαιζα, αλλά ευχαριστήθηκα κάθε δευτερόλεπτο από το 40λεπτο που έπαιξα.

 

Επαιξα με τον ac10 που πούλησα για να αγοράσω τον jcm. Δεν τον είχα ποτέ πάρει σε και σήμερα έπαιξα με αυτόν ενώ ανήκει σε άλλον. Νομίζω είχα πολύ καλό ήχο.

  • Like 2

Γιώργος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραίοι.👍 Το πρώτο το παίζαμε κι εμείς με την μπάντα (κάπου πρέπει να έχω και μια liFe ηχογράφηση) και το Easy Livin', αν και το παίζαμε πάντα στις πρόβες, περιέργως δεν το παίξαμε ποτέ σε live. H πλάκα είναι ότι δεν το παίζαμε στην αρχή γιατί δεν είχαμε Hammond, και όταν αποκτήσαμε δεν το παίξαμε ποτέ, πάντα για κάποιο λόγο έμενε έξω από τη λίστα με σκεπτικό να παιχτεί στο επόμενο live.😆 

Πάρτε ένα πληκτρά, τα κομμάτια αυτά τον "τραβάνε".

  • Like 1
  • Ευχαριστώ 1

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, Waterfall-K είπε

Πάρτε ένα πληκτρά, τα κομμάτια αυτά τον "τραβάνε".

 

Έχει πληκτρά (και μαλιστα πολύ ταλαντούχο) το ωδείο, αλλά είναι Γ' Λυκείου φέτος και δεν μπορεί να συμμετέχει στα γκρουπάκια του ωδείου. Τον είχαμε πέρσι στις εμφανίσεις που κάναμε, και ευελπιστούμε να τον ξανάχουμε σύντομα...

 

 

  • Like 1

Γιώργος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου