Προς το περιεχόμενο

Εχω εκνευριστει με τον Thomann


ozmo

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Έχεις δίκιο' date='την πήγα μωρε επειδή ήταν μεστην οξείδωση όλα τα μεταλλικά μέρη και βαριέμαι να καθαρίζω.[/quote']

 

και για αυτο σκας? :lol:

 

rakousko-olej-ve-spreji-wd-40-200mm-bal36ks.jpg

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 40
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Ι know,έχω απο δαυτο.Anyway το μαθημά μου το πήρα,ποτέ ξανά σεταπ στον μέγα επιστήμονα και βλέπουμε για άλλους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Clouseau, εννοείται ότι απλές δουλειές (όπως ρυθμίσεις) πρέπει να "πάρεις τον αέρα" και να τις κάνεις μόνος σου.

Δεν ξέρω ποιόν επιστήμονα λές αλλά έχω καλή εμπειρία από τον Π. Οικονομάκη. Έχει τύχει κάποιες φορές να πάω κιθάρα για δουλειά που δεν είχα τη γνώση,τα εργαλεία και το χρόνο να κάνω μόνος μου (π.χ. καινούρια τάστα) και έχω μείνει απόλυτα ικανοποιημένος. Τόσο από τη δουλειά όσο και από την οργάνωση. (Π.χ. κανονίζεις τηλεφωνικά, και πηγαίνεις το όργανο εκεί οταν πρόκειται να δουλέψει σ' αυτό - δεν το αφήνεις να κάθεται)

Να λέμε και τα καλά έτσι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με πηρε σημερα τηλ ενας τυπος απο την εταιρια courier και μου ειπε οτι βρισκεται εξω απο το σπιτι μου για να παραλαβει ενα δεμα που παει στον θωμα. Εγω ελειπα και προσφερθηκε να περασει αυριο. μα καλα δεν μπορουν απο τον θωμα να μου απαντησουνε εστω ενα ''ok'' στα mail που τους εστειλα?? Τελος καλο ολα καλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό μου έχει τύχει και μένα με τον θωμά, μου έσπασε λίγο τα νεύρα αλλά οκ, τέλος καλό όλα καλά και στην δικιά μου υπόθεση.

Bagpipes are louder than banjos.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω μαζι με τα υπολοιπα παιδια της μπαντας εως τωρα εχουμε κανει μεσα σε 5μηνες 6αγορες περιπου απο τον θωμα..

οντως το θεμα της αποστολης ειναι λιγο αγκουρι αλλα δεν ευθυνεται ο φιλος μας..

σε μια παραγγελια οπου ηταν πραγματα αξιας 600-1000 ευρω η παραγγελια ειχε καθυστερησει 1,5 εβδομαδα... κ ξερετε που ηταν τα πραγματα? στο ταχυμεταφορειο-ελτα... η δικαιολογια? ηρθε το παιδι στην διευθυνση που εχετε κ δεν σας βρηκε... καλο ε? ?

 

παντως την προηγουμενη πεμπτη εκανα παραγγελια

παρασκευη εκλεισαν την παραγγελια μ

δευτερα εβαλα τα λεφτα

τεταρτη τα ειδαν κ εδιωξαν τα δεματα.

κ την ερχομενη τριτη θα ειναι στην πορτα μου...

 

τα ελληνικα μαγαζια θα αργησουν πολυ να μπουν σε αυτη την αναδιαμορφωση..

 

οσο για τις τιμες προτιμω να τα σκαω στον γερμανο κ να μ ερχεται στην συσκευασια του κ σε καλη κατασταση διχως αγχος(διοτι αν ειναι χτυπημενο το σουταρω απευθειας πισω..) κ οχι με παρακαλια,γλειψηματα κ υποκλισεις σε ατομακια για να μ κοψουν κανενα 30-50ευρο..

 

αυτα απο εμενα,

φιλικα γιωργος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παντως το ρεκορ παραδοσης παραγγελιας καταριφθηκε αυτη την εβδομαδα.

Εκανα παραγγελια τη Δευτερα στις 9.30 & την ΤΕΤΑΡΤΗ στις 12.00 ηρθαν τα πραγματα σπιτι μου!!

 

Καλα με ΠΥΡΑΥΛΟ τα εστειλαν???? :lol: :lol: :lol:

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οταν μια παραγγελεια σου ερχεται με ups, η ιδια εταιρια στην παραδιδει σπιτι σου ή οταν μπει Ελλαδα ερχεται με αλλη εταιρια?

NON SERVIAM...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συχνα-πυκνα,ειδικα χορδες & αξεσουαρ (οχι μονο για μενα βεβαια αλλα για τη...μιση alternative Αθηναϊκη σκηνη!! :) )

 

Θα μου πεις μπελας αλλα απο το να πληρωνω 8 ευρω το σετ τις χορδες καλυτερα να τα παιρνει ο Γερμανος....(& να φτιαχνει ωραιοτερη τη χωρα του στην οποια ετσι κι αλλοιως συντομα θα μετακομισω :) :) )

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου