Προς το περιεχόμενο

O johnie το παράκανε


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Θα το έχουμε κατα νού.Εαν όμως παρασυρθούμε καλοπροαίρετα και συνεχίζουμε καμμιά φορά,βάλτε κι εσείς ένα κλειδάκι.

Μα καθόλου δεν αγαπάς τους ανθρώπους ????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 25
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Θα το έχουμε κατα νού.Εαν όμως παρασυρθούμε καλοπροαίρετα και συνεχίζουμε καμμιά φορά' date='βάλτε κι εσείς ένα κλειδάκι.[/quote']

 

Εδώ έχουν γίνει ολόκληροι αγώνες για την ελευθερία του λόγου στο Noiz και θέλεις να καταργηθούν όλα, έτσι απλά; Όχι! :)

 

Προσωπικά, προτιμώ να μπαίνει ο καθένας στο τριπάκι της αυτο-πειθαρχίας παρά να υπάρχει η προφανής και εύκολη λύση του "μπαμπούλα", καθώς ο "μπαμπούλας" καταργεί την ανάγκη να σκεφτείς για τις συνέπειες αυτών που κάνεις. Και νομίζω ότι σαν κοινότητα τα πάμε πολύ καλά. Όσο ο κόσμος παιδεύεται, εκπαιδεύεται. :)

 

Καληνύχτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κανένα πρόβλημα,θα επεξεργαστώ τον προβληματισμό σου όταν η κεφάλα μου είναι λίγο πιο ξεκούραστη.Απλά,ισως κακώς δεν θεώρησα το κλείδωμα σαν έκφραση επιβολής κάποιας αρχής αλλά σαν φυσικό επόμενο κάτι τελειωμένου.Συμφωνώ και γουστάρω όπως λειτουργεί το φόρουμ τουλάχιστον όσο καιρό είμαι κι εγώ εδώ.

 

Καληνύχτα

Μα καθόλου δεν αγαπάς τους ανθρώπους ????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου