Προς το περιεχόμενο

ΜΠΙΡΟΠΟΣΙΑ: Η τέχνη του μπεκρουλιάζειν!


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Επαναφέρω το θέμα στην επικαιρότητα γιατί παρουσιάστηκε πρόσφατα ένα ανάλογο και υπάρχει και πιθανή μαζωξη για βρώμικα. Λετε να τα συνδυάσουμε?

 

Εγώ περιμένω από τότε.... :roll:

"Όχι άλλες TELE" Τάδε έφη Boukaw7

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 152
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Μπλιάχ χαϊνεκεν' date=' εμφιαλωμένο κάτουρο.[/quote']

 

Λοιπόν εσύ ξέρεις να πίνεις. Αν κατέβω ποτέ στην Απονια να βγούμε για μπύρες, να φέρεις και την κοπελιά στη φωτογραφία να τζαμάρουμε.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Nα κανονίσουμε Αθηναίοι και Θεσσαλονικείς ταυτόχρονα.

 

Ξέρω ένα καλό μαγαζάκι αλλά δεν έχει και μεγάλη ποικιλία...Αμστελ μάυρη βαρελίσια(καλούτσικη),Carib,McFarland

Και προτίστως καλή μουσική.Επίσης 10μέτρα παρκάτ είναι το μαγαζί με τα hot dog σε μέγεθος μανικιού tele.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολλά χαιρετίσματα από τη χώρα της μπύρας και της σοκολάτας!!! 8)

 

Ναι, μην το αρνείστε, έχω εντρυφήσει και βάζει τα γυαλιά άνετα σε Γερμανία και Ελβετία αντίστοιχα... Οι μπύρες που θεωρούνται "εξωτικές" πχ. στην Ελλάδα - και κοστίζουν 8 και βάλε ευρώ σε μπυραρία, εδώ είναι "συνηθισμένες" και στοιχίζουν 2, άντε 2μισι! Μερικές μπύρες που έχω πιει φτάνουν στα όρια της... γευστικής φαντασίας, και σας το λέει κάποιος που παλιά είχε το χόμπι να μαζεύει μπουκάλια από διαφορετικές μπύρες που δοκίμαζε και που είχε φτάσει κάπου στις... καλά, αφήστε το νούμερο, πολλές εν πάσει περιπτώσει.

Fear no more the heat o' the sun

Nor the furious winter's rages

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι να κάνω βρε Ντικάλ... προσπαθώ κι εγώ να κοκορευτώ για κάτι για να παρηγορηθώ που δεν θα είμαι παρών στο νοϊζομπεκρουλιάζινγκ!

Fear no more the heat o' the sun

Nor the furious winter's rages

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το μόνο που μένει είναι να πει κάποιος τόπο και χρόνο...

 

Το ερχόμενο σ/κ ας πούμε είναι καλα? Σκεφτομουν για καπου κέντρο, την Craft στην Ακαδημίας ή το Beer Academy σου Ψυρρή ας πούμε, για να βολεύονται οι περισσότεροι μιας και δεν ξέρω προς τα που μενει ο καθένας. Αν βέβαια έχει να προτείνει κάποιος κάτι άλλο όσον αφορά το μέρος ή τη μέρα, εννοείται δεκτή η κάθε πρόταση.

Fender να πιάνεις, Harley Benton να γίνεται...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν ειναι να λείψουν πολλοί για εκλογές το αφήνουμε. Ποιοί είναι μεσα αλλά θα λείπουν λογω εκλογών? Ποιοι είναι μέσα και μπορούν? Λεω να κάνουμε σε πρώτη φαση ένα γκαλοπ (ειναι και της μοδας τα γκαλοπ τελευταία) και να το ψιλοπροσπαθήσουμε όπως και να'χει γιατί το βλέπω να ξαναπάει στα αζήτητα...

Fender να πιάνεις, Harley Benton να γίνεται...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου