Προς το περιεχόμενο

Εχω ξανα-εκνευριστει με τον Thomann


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δοκιμασα και σε αλλο σπιτι και με αλλα καλωδια αλλα τα ιδια. μεταφορικα δεν πληρωσα γιατι καναμε παραγγελια πολλα ατομα μαζι και το συνολο ηταν πανω απο 300 ευρω αρα τα μεταφορικα ηταν 0

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 44
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Συμφωνώ ότι κάποια προϊόντα (πχ BOSS) αξίζει κανείς να τα αγοράζει από Ελλάδα μιας και η τιμή τους ίσως είναι και πιο χαμηλή από αυτή του Thomann.

 

Όποιος είναι κάλος στα μαθηματικά ας κάνει τον υπολογισμό του φοβερού ποσού που κέρδισε ο ozmo

 

Μπορεί να μη γλύτωσε πολλά λεφτά, όμως σίγουρα θα βρει το δίκιο του, όπως ακριβώς το είχα βρει κι εγώ σε αντίστοιχη κατάσταση:

 

http://www.noiz.gr/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&p=32916#32916

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα έκανα τα μαθηματικά μου. 118,00 ευρώ απο το Thoman, 113,00 ευρώ απο μαγαζί της Αττικής. Και το λέω, γιατί τόσο το πλήρωσα. O ozmo όχι μόνο δε κέρδισε αλλά έχασε 5,00 ευρώ (ε, σιγά τα λεφτά, θα μου πεις), έχασε την ευκαιρία να δει και να τσεκάρει αυτό που ήθελε, πριν το αγοράσει. Και πιο γρήγορα θα του το αντικαθιστούσαν και θα έβλεπε οτι "κουδουνίζει" και θα ζήταγε ένα άλλο. Τόσο απλά. Και στη τελική, τα λεφτά του θα μένανε στη χώρα που ζει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προφανως το προβλημα δεν ειναι του Thomann (δεν ειναι δυνατον να ελεγχει μια μια καθε συσκευη μαζικης παραγωγης που πουλαει,για αυτο αλλωστε εχει ΠΟΛΙΤΙΚΗ ΕΠΙΣΤΡΟΦΩΝ :roll: )

 

Το προβλημα ειναι σαφως της κατασκευαστριας εταιριας και των "ποιοτικων" αντιγραφων αλλων συσκευων που κατασκευαζει... :roll: :lol:

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορεί να μη γλύτωσε πολλά λεφτά' date=' όμως σίγουρα θα βρει το δίκιο του, όπως ακριβώς το είχα βρει κι εγώ σε αντίστοιχη κατάσταση[/quote']

Έχω στείλει 2 μηχανήματα εντός εγγύησης στο Στόλλα (μέσω του μαγαζιού που τα είχα αγοράσει) και δεν είχα πρόβλημα. Ούτε μου τα άργησαν πολύ. Μήπως το μαγαζί που αγόρασες τον ενισχυτή δεν ήθελε να σε εξυπηρετήσει; Γιατί έτσι όπως τα λες, θέλουν πολύ ξύλο οι τύποι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μήπως το μαγαζί που αγόρασες τον ενισχυτή δεν ήθελε να σε εξυπηρετήσει; Γιατί έτσι όπως τα λες' date=' θέλουν πολύ ξύλο οι τύποι...[/quote']

 

ΠΙΘΑΝΟΤΑΤΑ... :evil: :evil:

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και τα μηχανήματα που αντικαθιστούν ή επισκευάζουν, που έχεις την εντύπωση οτι καταλήγουν; Στον επόμενο που θα ψωνίσει. Τι κάνει ο Thoman κι ο κάθε Thoman το μηχάνημα που σου αντικαθιστά; Το γυρίζει στη Behringer ή το πάει για ανακύκλωση; Όχι βέβαια. Θα το επισκευάσει και θα το στείλει σε άλλον.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και τα μηχανήματα που αντικαθιστούν ή επισκευάζουν' date=' που έχεις την εντύπωση οτι καταλήγουν; Στον επόμενο που θα ψωνίσει. Τι κάνει ο Thoman κι ο κάθε Thoman το μηχάνημα που σου αντικαθιστά; Το γυρίζει στη Behringer ή το πάει για ανακύκλωση; Όχι βέβαια. Θα το επισκευάσει και θα το στείλει σε άλλον.[/quote']

Τι λες ρε φίλε, σοβαρά; 8O 8O 8O

Πόσα χρόνια δούλεψες στον Thomann και τα ξέρεις τόσο καλά ρε αδερφέ;

 

Σοβαρά τώρα, τότε ποιός ο λόγος να πουλάει και B-stock, returned και refurbished μηχανήματα ο Thomann και ο κάθε Thomann φίλε μου; Προφανώς έχεις κάποια πειστικότατη εξήγηση και γι' αυτό φαντάζομαι...

Yes it is!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατι η behringer τι θα έκανε θα το πέταγε??

Ούτως η αλλως στα ηλεκτρονικά και στα ολοκληρωμένα που έχουν μεσα δεν παίζουν και πολλές επιδιορθώσεις....(απο ότι μου έχει πει γνωστός μου που κανει παρόμοια δουλειά δεν τους συμφέρει)..

 

Θα αντικαταστήσουν ή θα επιδιορθώσουν το πρόβλημα και μετά θα ξαναβγεί στην αγορά...

 

Και στην τελική σε τέτοια budget τι πέριμενες ? Δυστυχώς ότι δίνεις πέρνεις (στις περισσότερες περιπτώσεις)....

 

Καταλαβετε κατι...Τετοια μαγαζιά δεν είναι μπακάλικα...εσυ πιστεύεις ότι συμφερει τον "Θωμά" να κάνει μ@λ@κίες στους πελάτες του για φραγκοδίφραγκα...?

Time is just a fraction of the sine.......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και τα μηχανήματα που αντικαθιστούν ή επισκευάζουν' date=' που έχεις την εντύπωση οτι καταλήγουν; Στον επόμενο που θα ψωνίσει. Τι κάνει ο Thoman κι ο κάθε Thoman το μηχάνημα που σου αντικαθιστά; Το γυρίζει στη Behringer ή το πάει για ανακύκλωση; Όχι βέβαια. Θα το επισκευάσει και θα το στείλει σε άλλον.[/quote']

Τι λες ρε φίλε, σοβαρά; 8O 8O 8O

Πόσα χρόνια δούλεψες στον Thomann και τα ξέρεις τόσο καλά ρε αδερφέ;

 

Σοβαρά τώρα, τότε ποιός ο λόγος να πουλάει και B-stock, returned και refurbished μηχανήματα ο Thomann και ο κάθε Thomann φίλε μου; Προφανώς έχεις κάποια πειστικότατη εξήγηση και γι' αυτό φαντάζομαι...

Εγώ έχω πειστική εξήγηση, αλλά μια και δεν έχω δουλέψει στο Thomann, αλλά προφανώς έχεις δουλέψει εσύ, δε μου δίνεις ένα καλό λόγο για να μην το κάνει; Πάντως, δε νομίζω οτι υπάρχει λόγος να τσιτώνεσαι. :roll:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου