Προς το περιεχόμενο

Εχω ξανα-εκνευριστει με τον Thomann


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γεια εγω ειμαι παλι. Σημερα μου ηρθε το καινουργιο bass v-amp αφου πριν δυο εβδομαδες περιπου ειχα στειλει το προβληματικο πισω. Ε: παλι τα ιδια ακριβως το ιδιο προβλημα. Αυτος ο ηχος ο περιεργος που ειχε και αυτο που επεστρεψα με μονη διαφορα οτι τωρα ειναι και κατι μεσα στην συσκευη που κουδουνιζει. Βιδα ειναι? κατι αλλο ηλεκτρονικο? δεν ξερω. Οπως και δεν ξερω τι σκατα να κανω πλεον. Να το ξαναστειλω πισω να μου ξαναστειλουν αλλο? φοβαμαι μην τριτωσει το κακο, η να παραγγειλω αλλη μαρκα στα ιδια λευτα?????????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 44
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Μήπως τελικά δεν φταίει το v-amp αλλά τα ηλεκτρικά του σπιτιού σου? Μου κάνει εντύπωση πως γίνετε κάτι τέτοιο... Πόσο μάλλον σε μπάσο που δουλέυεις (προφανώς) χωρίς ιδιαιτερα distorted ήχους

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εκ των πραγματων δεν φταίει το thomann....δεν νομίζω να τις ανοιγουν μια μια τις συσκευασίες για να ελεγξουν τα πραγματα....

 

Λογικά η behringer φταίει....

Time is just a fraction of the sine.......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα ηλεκτρικα του σπιτιου μου??? Υπαρχει περιπτωση να παιζει κατι τετοιο??? θα το κοιταξω. Το περιεργο με αυτον τον ηχο που βγαζει ειναι οτι σε συγκεκριμενη θεση στο volume ο ηχος δεν δυναμωνει απλα αλλα αλλαζει κιολας και η θεση αυτη ειναι η ιδια που ηταν και στο παλιο vamp. Εντωμεταξυ ο Τhomann δεν εχει αλλο εφε στα ιδια λευτα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν παίρνεις ενα τηλεφωνακι στον έλληνα του Θωμά να σε εξυπηρετήσει???

ξέρω ακριβώς πως νιώθεις…

δεν υπάρχει χειρότερο,απτό να είσαι στην αναμονή τόσο καιρό και τελικά να παραλαμβάνεις προβληματικό προϊόν.

προσεχε τι λες...ειμαι κρυφος modulator!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ozmo, πρωτη σου κινηση ειναι να δοκιμάσεις το μηχάνημα και σε άλλο σπίτι. Βρες κανα φίλο σου και δοκίμασε το.

Δευτερη κίνηση διαβάζεις καλά το manual KAI τσεκάρεις και με άλλα καλώδια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια εγω ειμαι παλι. Σημερα μου ηρθε το καινουργιο bass v-amp αφου πριν δυο εβδομαδες περιπου ειχα στειλει το προβληματικο πισω. Ε: παλι τα ιδια ακριβως το ιδιο προβλημα. Αυτος ο ηχος ο περιεργος που ειχε και αυτο που επεστρεψα με μονη διαφορα οτι τωρα ειναι και κατι μεσα στην συσκευη που κουδουνιζει. Βιδα ειναι? κατι αλλο ηλεκτρονικο? δεν ξερω. Οπως και δεν ξερω τι σκατα να κανω πλεον. Να το ξαναστειλω πισω να μου ξαναστειλουν αλλο? φοβαμαι μην τριτωσει το κακο' date=' η να παραγγειλω αλλη μαρκα στα ιδια λευτα?????????[/quote']

 

Να σου κάνω μια αδιάκριτη ερώτηση; Πόσο σου στοίχισε το V-Amp, τελικά; Γιατί για αυτό που "κουδούνιζε", μάλλον δε φταίει ούτε το Thoman, ούτε η Behringer. Στις μεταφορές, πολλά γίνονται. Κι ο λόγος που σε ρωτάω πόσο σου πήγε το μαλλί, είναι γιατί αν το αγόραζες απο ένα μαγαζί στη χώρα σου, θα μπορούσες να το τσεκάρεις πριν το πάρεις. Κι επειδή τις τιμές τις έχω δει και στο thoman δε σου έρχεται φθηνότερα, γι' αυτό σου λέω...

Όπως και να έχει, αφού το συγκεκριμένο προϊόν επέλεξες, να απαιτήσεις να στο στείλουν. Κρίμα δεν είναι να δίνουμε τα ωραία μας λεφτά και δουλειά να μη κάνουμε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τιμή καταλόγου εργοστασίου 129.7 euro

Τιμή Thomann 98 euro

Τιμή στην Ελλάδα (Στόλλας) 130 euro (μέγιστη ενδεικτική τιμή). Αν το αγόραζε μετρητά σίγουρα επαιρνε έκπτωση το λιγότερο 10%.

Μεταφορικά Thomann 20 euro

Όποιος είναι κάλος στα μαθηματικά ας κάνει τον υπολογισμό του φοβερού ποσού που κέρδισε ο ozmo

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σωστα δν χρειαζοταν ο θωμας...μπορει να πληρωνες παραπανω 10 ευρω...σιγα το ποσο αφου θα ειχες και την δυνατοτητα να τον δοκιμασεις και να δεις τι παιζει...εκτος αν τν δοκιμασες εδω και ηταν ολα οκ και μετα παραγγειλες απο θωμα.και παλι 10ευρω δν νομιζω να ειναι προβλημα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου