Προς το περιεχόμενο

Κατάθεση για online αγορά


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 23
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

δε λεει μεσα για ΦΠΑ και τετοια

 

Πρέπει να αναφέρεται σαν V.A.T. οπωσδήποτε.

 

Δε σε χρεώνουν Φ.Π.Α. στη συναλλαγή μόνο αν αγοράζεις σαν επιχείρηση (με το Α.Φ.Μ. σου).

 

Σαν ιδιώτης αγοράζεις ή σαν επιχείρηση;

Μη με ξυπνάς απ΄τις έξι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τοτε αφου ΣΗΚΩΣΕΙΣ ΟΤΙ ΚΑΤΑΘΕΣΕΙΣ εχεις σε αυτη την "τραπεζα" (ελπιζω να γνωριζεις οτι τις καταθεσεις σου τις χρησιμοποιουν για να δανειζουν σε κατι κακομοιρηδες με επιτοκιο 19% οταν εσενα σου δινουν 2% :twisted: ) πηγαινε σε μια ΑΛΛΗ τραπεζα να κανεις τη δουλεια σου.

 

Καλο θα ηταν πριν κανεις την κινηση αυτη να ενημερωσεις και το δ/ντη του κατ/τος που πηγες (και ενα email στο customer service δεν θα εβλαπτε...)

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

¶ντε, με το καλό να σου'ρθει λοιπόν, δεν θα πρέπει να έχεις πρόβλημα όπως και να'χει. Αν δημιουργηθεί θέμα πάλι, μη φύγεις χωρίς να τους δώσεις να καταλάβουν τι θες να κάνεις (γιατί μερικοί είναι και στουρνάρια). Γράψε να'χεις και μαζί σου αυτά που ανέφερε ο SF.

 

Δε μας είπες όμως, τί ενισχυτάκι παίρνεις;;;

Μη με ξυπνάς απ΄τις έξι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

heretic, κάνε αυτό που λέει ο superfunk. Φύγε από την τράπεζα αυτή και άνοιξε λογαριασμό σε άλλη. Και επίσης για τα επόμενα 10 χρόνια όποτε σε ενοχλούν στο τηλέφωνο για να σε ενημερώσουν για τα τραπεζικά τους προϊόντα, να τους λες απλά και λαϊκά.

"Οχι ευχαριστώ, δεν με ενδιαφέρει....αφού δεν ξέρετε να στείλετε έμβασμα."

 

Και όταν ξεκινάει να σου λέει "Μα μήπως...." θα την κόβεις απότομα στο "μήπως" και θα λες: "Οοοοοχι, δεν καταλάβατε, ΔΕΝ ΞΕΡΕΤΕ να στελνετε εμβάσματα. Καταλάβατε?"" Και θα το κλείνεις.

 

Και θα σου φτιάχνει η μέρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

+10000000000!!!

Μου φαίνεται περίεργο πάντως, μάλλον έπεσες σε κλασική περίπτωση ΥΠΕΡΗΛΙΘΙΟΥ ΥΠΑΛΛΗΛΟΥ, γιατί και εγώ έχω στείλει χρήμα στον τόμαν μέσω εθνικής χωρίς σουξου μουξου μανταλάκια. Βέβαια με γδάρανε στην προμήθεια (νομίζω 20 ευρώ, στους γιατρούς να τα φάνε) γιαυτό και δεν ξαναπάτησα ΠΟΤΕΣ.

I can actually hear difference between neck joints.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

(νομίζω 20 ευρώ' date=' στους γιατρούς να τα φάνε)[/quote']

 

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά γιατί δεν ανοίγετε λογαριασμό Ebanking στην Εθνική να τελειώνετε μια και καλή με τους λαλάκες υπαλλήλους και τα 17¤ προμήθειας????

 

Έχω μεταφέρει πάμπολες φορές έμβασμα online σε τράπεζες του εξωτερικού μέσω ebanking, με προμήθεια MONO 0,5¤!!!

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου