Προς το περιεχόμενο

Κατάθεση για online αγορά


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ο Ηλίας σοφά εμίλησε για άλλη μία φορά, στην επόμενη αγορά μου μάλλον για ebanking με βλέπω, από την καρέκλα του πισιού μου, μακριά από άγχος, νεύρα, προμήθειες, ουρές και ΥΠΕΡΗΛΙΘΙΟΥΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΥΣ.

I can actually hear difference between neck joints.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 23
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Έλα ρε αυτά είναι παλιά. Εγώ πάω μέσω ebanking από eurobank και έμβασμα από το σπιτάκι μου και προμηθειούλα απίστευτα χαμηλή. Και ούτε μπλέκω με πιστωτικές και ούτε τπτ!!! :wink:

 

Και αυτήν την συμβουλή μου την έδωσε ο υπεύθυνος για τα εμβάσματα! Του πήγα το "χαρτί" που μου έστειλε μέσω email ο θωμάς, τα ανέλαβε μόνος του και μετά μου το είπε αυτό και μου έδωσε και όλες τις οδηγίες!

"Όχι άλλες TELE" Τάδε έφη Boukaw7

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μωρέ όλο και λέω ότι θα τα κάνω το ιμπανκινγκ αλλά είμαι λίγο ξύστης τώρα τελευταία. Αλλά δεν πάει άλλο τελικά.

I can actually hear difference between neck joints.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Ναι ρε παιδιά...εννοείται....e-banking. :wink:

Προσωπικά το κάνω από την πειραιώς αλλά νομίζω σχεδόν όλες οι τράπεζες έχουν κάτι ανάλογο. Στην Εθνική δεν ξαναπατάω....είναι απίστευτοι. Αν σας πως τι μου κάνανε θα πάρετε λοστούς και θα σπάσετε τις τζαμαρίες. (Εννοώ και όσοι δεν σπάτε βιτρίνες ήδη).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου