Προς το περιεχόμενο

Ολα ειναι ωραια στο Ελλαδιστάν....


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ας μου δωσει υπευθυνα καποιος σχετικος με το χωρο μονο, γιατι η Parker Fly στην Αμερικη κανει 1500 ευρω και εδω 3000.

Αυτα τα 1500 ευρω διαφορα ειναι πολιτικη σοβαρου επαγγελματια (ΝΑΚΑΣ)?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 228
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Ας μου δωσει υπευθυνα καποιος σχετικος με το χωρο μονο, γιατι η Parker Fly στην Αμερικη κανει 1500 ευρω και εδω 3000.

Αυτα τα 1500 ευρω διαφορα ειναι πολιτικη σοβαρου επαγγελματια (ΝΑΚΑΣ)?

 

Έχεις ρωτήσει στον Νάκα για την διαφορά τιμής;

Μη με ξυπνάς απ΄τις έξι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eχω ρωτησει και μαλιστα επειδη ειμαι καλος πελατης η απαντηση του υπαλληλου (εξυπηρετικοτατος) ηταν οτι εχεις δικιο, ετσι ειναι ομως η πολιτικη της εταιρειας. Συμφωνησε και αυτος μαζι μου.

Αυτο ειναι πιστευω ενα κακο του Ελληνα, προσπαθει να γινει πλουσιος σε μια μερα. Να πουλησει ενα πραγμα και να βγαλει αλλα 2 τζαμπα. Δε γινεται ετσι ομως να συναγωνιστεις το online εμποριο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βλεπω κατι ακουστικα και μια τεραστια ταμπελα απο πανω τους "ΤΑ ΑΚΡΙΒΟΤΕΡΑ ΚΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΑΚΟΥΣΤΙΚΑ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ". Τιμη 5000κατι ευρω. Διαβαζω λοιπον τα χαρακτηριστικα τους και βλεπω υπογραμμισμενο με κοκκινο στυλο (μη τυχον και δε το δεις). Τα μαξιλαρακια στο εσωτερικο τους ειναι απο μαλλι προβατου...

 

Αυτά εδώ θα ήταν. Μόνο επί 5 ήταν η τιμή, μήν παραπονιέσαι!

 

http://www.pocket-lint.co.uk/news/news.phtml/5066/6090/ultrasone-headphones-headset-expensive-drivers.phtml

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

The ear pads are padded in Ethiopian sheep leather, which is good, because we wouldn’t want any bog-stand New Zealand sheep leather in our top-spec headphones

 

:D

Μη με ξυπνάς απ΄τις έξι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικα κοσ  δεν ηταν αυτο. Ξεχασα να πω το βασικοτερο οτι το προβατο ποου κουρεψανε ητανε ελληνικο. Θα το τσεκαρω μια απο αυτες τις μερες να τα δειτε και σεις γιατι ακουστικαρες μιλαμε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η αλήθεια είναι πως η συμπεριφορά των εκάστοτε εμπόρων, βρίσκεται σε άμεση συνάφεια με την νοοτροπία των εκάστοτε καταναλωτών. Όντας, λοιπόν, εμείς οι Έλληνες, ανατολίτες στις συνήθειες μας ως καταναλωτές ( και αυτό δεν το λέω καθόλου απαξιωτικά, ίσα ίσα, έχει τον τζόγο της, όλη αυτή η κατάσταση), πώς περιμένουμε από τους εμπόρους να είναι "Ευρωπαίοι"?

 

Σχιτζήδες οι έμποροι-μπαταχτσήδες οι αγοραστες.

 

It's a shame stupidity isn't painful.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου