Προς το περιεχόμενο

Ολα ειναι ωραια στο Ελλαδιστάν....


Προτεινόμενες αναρτήσεις

 

 

(Πριν αρπαχτείτε, πάρτε μερικές πληροφορίες από το προφιλ του pliktras, όπως μόνος του τις έχει καταχωρήσει.)

 

 

 

 

καμμία τέτοια διάθεση mate.... αρκετή δουλειά είχατε -οι modulators- το σαββατοκύριακο με τα αρπάγματα :D :D

Destroy him, my robots!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 228
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

...

Αλλα εμένα με ενόχλησε ο τίτλος...

 

(Πριν αρπαχτείτε, πάρτε μερικές πληροφορίες από το προφιλ του pliktras, όπως μόνος του τις έχει καταχωρήσει.)

 

Φύλο:         Άντρας

Ηλικία: 16

Τόπος: Ξάνθη / Ελλαδάρα

 

Pliktras, σου εύχομαι μεγαλώνοντας να πετύχεις πράγματα για τα οποία θα είσαι περήφανος και πέραν της Ελληνικής σου καταγωγής.

 

Ο τίτλος αναφέρεται στις συνθήκες που επικρατούν στη χώρα μας γύρω από το εμπόριο εξειδικευμένων προϊόντων (όπως τα μουσικά όργανα). Σε αυτόν τον τομέα πλην ελάχιστων εξαιρέσεων... όπως και να το κάνουμε... δεν είμαστε ακριβώς πρωτοπόροι.

 

 

 

 

οκ τότε :)

Χίλια συγγνώμη και ευχαριστώ :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η συμμετοχή ανηλίκων στο φόρουμ νομίζω ότι απαγορεύεται. Αν δεν απαγορεύεται τότε πρέπει να απαγορευτεί.

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή με τον Pliktra μιλάμε στο msn θα έλεγα ότι είναι λίγο έθνικ...

(μην αρχίσεις να λες ότι σε βρίζω πληκτρά. Δεν μπαίνω εγώ με avatars της ελληνικής σημαίας στο msn και δεν γράφω εγώ μηνύματα του στυλ "καλα έκανε ο καραμανλής με το βετο κλπ)

 

Έχουμε τσακωθεί αρκετές φορές σχετικά με το θέμα οπότε θα καταλάβει τί εννοώ και δεν θα παρεξηγήσει.

 

Είναι δικαίωμά σου φίλε μου να τα πιστεύεις αυτά και να τα φωνάζεις, αλλα όχι στο νοιζ. Εδώ είναι φόρουμ μουσικής και τεχνολογίας και απαγορεύονται ρητά τέτοια ποστ.

 

Ο φίλος μας με την λέξη "ελλαδιστάν" θέλησε να ειρωνευτεί την κατάσταση στην χώρα και τίποτα παραπάνω. Δεν σημαίνει ότι έβρισε την "ελλαδάρα" σου.

 

Φιλικά αυτά έτσι?  ;)

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η συμμετοχή ανηλίκων στο φόρουμ νομίζω ότι απαγορεύεται. Αν δεν απαγορεύεται τότε πρέπει να απαγορευτεί.

??? ??? ???.... :o

 

Στον Yameth το'πες??

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η συμμετοχή ανηλίκων στο φόρουμ νομίζω ότι απαγορεύεται. Αν δεν απαγορεύεται τότε πρέπει να απαγορευτεί.

??? ??? ???.... :o

 

Στον Yameth το'πες??

 

 

Σοβαρά το λέω. Όταν γραφόμαστε δεν υπάρχει ένα σημείο όπου επιβεβαιώνουμε ότι είμαστε τουλάχιστον 18 χρονών; Έχει περάσει καιρός από τότε που γράφτηκα αλλά νομίζω ότι υπήρχε. Σίγουρα το έχω δει (και φαντάζομαι ότι και εσείς το έχετε δει) σε άλλα φόρουμ.

 

Οπωσδήποτε, υπάρχουν νομικοί λόγοι για τους οποίους κάποιος δεν θα επέτρεπε σε δηλωμένους ανήλικους να συμμετέχουν στο φόρουμ. Δεν έχει νόημα να επεκταθώ αλλά πίστεψέ με ότι έτσι είναι.

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν, μόλις διαπίστωσα ότι το σχετικό σημείο επιβεβαίωσης υπάρχει αλλά λέει "Είμαι τουλάχιστον 11 ετών", ένας Θεός ξέρει γιατί... Δεν μπορεί παρά να είναι λάθος, και όντως θα το αναφέρω στον yameth, εκτός αν ξέρει κάποιος από εσάς κάτι για το σύνολο των δικαιωμάτων που αποκτούν αυτομάτως οι έλληνες πολίτες όταν γίνονται... 11 ετών... :) :) :)

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η συμμετοχή ανηλίκων στο φόρουμ νομίζω ότι απαγορεύεται. Αν δεν απαγορεύεται τότε πρέπει να απαγορευτεί.

 

Και πού θα το ξέρουμε? πολύ απλό:

Θα κάνει Sign Up με στοιχεία ταυτότητας, θα στέλνει φωτοτυπία ταυτότητας (επικυρωμένη), mp3 δειγμα φωνής (να είναι αντρική βαρβάτη), και δείγμα σπέρματος (να σιγουρευτούμε ότι έχει αντριωθεί)  ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και πού θα το ξέρουμε? πολύ απλό:

 

Μα, σκοπός μας δεν είναι να το ξέρουμε. Σκοπός μας είναι να έχει αναλάβει ο εγγραφόμενος την ευθύνη για όσα ακούσει ή πει όσο είναι μέσα στο φόρουμ. Το θυμήθηκα τώρα που προέκυψε ότι ο πληκτράς είναι 16 χρονών.

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα, σκοπός μας δεν είναι να το ξέρουμε. Σκοπός μας είναι να έχει αναλάβει ο εγγραφόμενος την ευθύνη για όσα ακούσει ή πει όσο είναι μέσα στο φόρουμ. Το θυμήθηκα τώρα που προέκυψε ότι ο πληκτράς είναι 16 χρονών.

 

Όντως. Έχεις δίκιο. Άν όμως η χρήση είναι μόνο για ενήλικους να επιτρέπονται και οι βρισιές και η χρήση πορνογραφικού υλικού!  ;D ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου