Προς το περιεχόμενο

Therapy? + Cube


Ventrue

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Λοιπον,για τους Therapy δεν εχω να πω πολλα...Μια χαρα παιζανε πολυ καλο ηχο ειχανε,καλο setlist βασισμενο κυριως στο troublegum+ 1 ακυκλοφορητο ακομα νεο τραγουδι.Ολοι περασαμε μια χαρα.Αυτο που μου προκαλεσε σοκ ομως ηταν οι Cube.Μπραβο στα παιδια (οχι μπραβο στον ηχολιπτη τους ο οποιος ελπιζω να πηρε μαθηματα απο τον ηχολιπτη των therapy μετα).Μιλαμε οι μπαντα τα σπαγε.Πολυ ομορφα τραγουδια,πολυ καλοι παιχτες.Καλα φωνητικα (κατι προς Pearl Jam φερνανε).Μεχρι και οι Τherapy ειπαν επι σκηνης καλα λογια για αυτους.Μακαρι αυτη η μπαντα να βρει την καταξιωση κα ινα μη μιζεριασει στο ελλαδισταν.Υποστηριξτε τους!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οχι ρε γαμωτο ηταν οι therapy εδω? για πολλα χρονια δεν εχανα δισκο τους τα τελευταια χρονια τους εχω χασει ομως και νομισα οτι βαρεσαν ψιλοδιαλυση. ποιοι ηταν ? εκτος του αντυ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οχι ρε γαμωτο ηταν οι therapy εδω? για πολλα χρονια δεν εχανα δισκο τους τα τελευταια χρονια τους εχω χασει ομως και νομισα οτι βαρεσαν ψιλοδιαλυση. ποιοι ηταν ? εκτος του αντυ?

 

Εκτός του ¶ντυ ? Γιατί?

ο παλιός drummer έλειπε καθώς έχει φυγει εδώ και χρόνια και ο τυπάς με το τσέλο βέβαια ο οποίος ήταν στα live για κανα δυο χρόνια μόνο νομίζω.

Ωραία η συναυλία, αρκετά κομμάτια από το troublegum, μια χαρά αν και νομίζω ότι στο gagarin πρόπερσι (αν δε με απατά η μνήμη μου) έπαιξαν καλύτερα και περισσότερο.

Όσο για τους Cube ωραίοι, αλλά ventrue θα μου επιτρέψεις να διαφωνήσω στο ότι θύμιζαν pearl jam τα φωνητικά :)

Peace, Love, death metal

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οταν λεω εκτος του αντυ εννοω ποιοι αλλοι ηταν , αφου ο αντυ ηταν σιγουρα , δε γινεται να μην ειναι , αυτος ειναι οι therapy

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου