Προς το περιεχόμενο

Η επιστολη του Πανου...


Προτεινόμενες αναρτήσεις

δηλαδη και οι metallica ειναι τσελιγκες επειδη ανοιξαν το δρομο για νεα συγκροτηματα και μεγαλοσε το ευρος τον οπαδων της rock και του metal καταφεροντας ετσι να μεγαλωσει και ο αριθμος metal συναυλιων σε ολο το χωρα. δεν θα απορισω αεν πολυ βγουν και πουν οτι οι και οι metallica ειναι γ.τ.π. αν δεν σας αρεσουν τωρα το καταλαβαινω αλλα αναφερομαι στην εποχη 1987-1995

 

Είδες ποτέ τους Metallica να δηλώνουν "εργατοπατέρες" του χώρου και να απαιτούν τεμενάδες από τους Maiden, τους Priest ή κάποιους άλλους; Είναι η πρώτη φορά που ακούω μουσικό από οποιοδήποτε χώρο να δηλώνει ότι αυτός "έφτιαξε" το συναυλιακό κοινό και ότι οι υπόλοιποι θα πρέπει να το αναγνωρίσουν.

 

Εγώ προσωπικά θίγομαι σαν απλός ακροατής ΚΑΙ σαν μουσικός (έστω ερασιτέχνης) όταν ο Κατσιμίχας (ή οποιοσδήποτε) πιάνει εμένα (και όλους μας) στο στόμα του και με (μας) υποβιβάζει σε ένα προϊόν (συναυλιακό κοινό) το οποίο αποκαλεί δημιούργημά του και απαιτεί και σεβασμό και ευγνωμοσύνη γι'αυτό!

Μη με ξυπνάς απ΄τις έξι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 348
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εγώ διαφωνώ συμπέθερε και FatalK.

 

Όποιος δεν ενδιαφέρεται για ένα θέμα απλά δεν κάνει κλικ στο λινκ οπότε δεν γκαστρώνεται.

 

Ο Yameth και οι mods έχουν αφήσει το thread να τρέχει παρά το μέγεθός του.

 

Αν σκεφτείτε ότι είμαστε τουλάχιστον 50 μέλη online καθημερινά, ο καθένας να βάλει 4 ποστ έχεις αμέσως 300 σύνολο.

 

Τόσα μέλη έχει το νοιζ, γιατί να βάλουμε ένα άτυπο "απαγορευτικό" για όποιον θέλει να καταθέσει την άποψή του έστω και τώρα;

Μη με ξυπνάς απ΄τις έξι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δηλαδη και οι metallica ειναι τσελιγκες επειδη ανοιξαν το δρομο για νεα συγκροτηματα και μεγαλοσε το ευρος τον οπαδων της rock και του metal καταφεροντας ετσι να μεγαλωσει και ο αριθμος metal συναυλιων σε ολο το χωρα. δεν θα απορισω αεν πολυ βγουν και πουν οτι οι και οι metallica ειναι γ.τ.π. αν δεν σας αρεσουν τωρα το καταλαβαινω αλλα αναφερομαι στην εποχη 1987-1995

 

Είδες ποτέ τους Metallica να δηλώνουν "εργατοπατέρες" του χώρου και να απαιτούν τεμενάδες από τους Maiden' date=' τους Priest ή κάποιους άλλους; Είναι η πρώτη φορά που ακούω μουσικό από οποιοδήποτε χώρο να δηλώνει ότι αυτός "έφτιαξε" το συναυλιακό κοινό και ότι οι υπόλοιποι θα πρέπει να το αναγνωρίσουν.

 

Εγώ προσωπικά θίγομαι σαν απλός ακροατής ΚΑΙ σαν μουσικός (έστω ερασιτέχνης) όταν ο Κατσιμίχας (ή οποιοσδήποτε) πιάνει εμένα (και όλους μας) στο στόμα του και με (μας) υποβιβάζει σε ένα προϊόν (συναυλιακό κοινό) το οποίο αποκαλεί δημιούργημά του και απαιτεί και σεβασμό και ευγνωμοσύνη γι'αυτό![/quote']

 

 

 

 

γιατι εχει ξεφυγει???αφου ο jasemeister πριν 3ποστ με το ποστ του ηταν ακριβως μεσα στην ουσια...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Εγώ θα πάω τη δήλωσή σου ένα βήμα πιο πέρα και θα πω ότι προτιμώ τους ανθρώπους που λένε την άποψή τους με τον απαραίτητο σεβασμό στον άλλο.

 

πιστεύεις πως μόνο ο seth δεν δείχνει τον απαραίτητο σεβασμό στον συνομιλητή του?

 

Για το Seth δε μιλάμε τόση ώρα' date=' τί σχέση έχουν οι υπόλοιποι; [/quote']

 

Οποιοσδήποτε δεν δείχνει τον απαραίτητο σεβασμό(με οποιονδήποτε τρόπο έκφρασης) έχει άμεση σχέση

 

Τελικά αυτός που δεν σέβεται είναι μονάχα αυτός που βωμολοχεί??

Τώρα να σου απαντήσω γενικά δεν νομίζω ότι έχει νόημα' date=' αυτό που μας ενδιαφέρει είναι για μέσα στο φόρουμ. Ο αρμόδιος να απαντήσει σ'αυτό είναι ο Yameth και σίγουρα όχι εγώ.[/quote']

Ούτε εγώ ρωτάω γενικά φίλε Jasemeister!!

Αν ο αρμόδιος είναι άλλος, άσε λοιπόν να κρίνει ,(και να κρίνετε)αυτός

προσεχε τι λες...ειμαι κρυφος modulator!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και για αντίστοιχες μπαρούφες που είχε πει ο Χατζιδάκις την ίδια γνώμη έχω.

 

Περσυ πρόπερσυ το είχε παρα κανει με τις μπαρουφες....Εχει ξεκουτιάνει λιγο...:lol:

 

Ο Χατζηδάκη(ι)ς δεν έχει πέθανει; Ή τά 'χω χάσει εντελώς;

ελα ντε κωστα...τι αλλο θα ακουσουμε σε αυτο το forum :D :D :D

προσεχε τι λες...ειμαι κρυφος modulator!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

.....δυστυχώς έχει πεθάνει,και επι τη ευκαιρία,γιατί καλά να λέμε καμμια μαλακία να περνάει η ώρα,αλλά,.....άλλες μπαρούφες ενδεχομένως έλεγε ο χατζιδάκις,και άλλες ο κάθε ...παπαράκης....show some respect.... :?

Μα καθόλου δεν αγαπάς τους ανθρώπους ????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι Metallica ειναι θεοι' date='και ας υπαρχει και λιγο σεβασμος!!![/quote']

να φανταστεις εγω τους εχω αναψει κερι στην εκκλησια :lol:

προσεχε τι λες...ειμαι κρυφος modulator!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου