Προς το περιεχόμενο

JD-800 service


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το jd-800 που εχω χρειαζεται service πλεον, καποια κουμπια δεν ανταποκρινονται καθολου στο πατημα :(

Μενω στην Ξανθη. γνωριζει κανεις να μου πει που βρισκεται το πλησιεστερο service της Roland στην πολη μου? εχει μηπως στη Θεσσαλονικη?

ποιο ειναι συνηθως το κοστος για μια τετοια εργασια?? ειναι αξιοπιστοι???

 

thanks!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator

Απευθύνσου στην αντιπροσωπεία.

Αντιπρόσωπος είναι ο Στόλλας. www.stollas.com

Το σωστό θα ειναι να το στείλεις εκεί στην Πάτρα ή στο εξουσιοδοτημένο service στην Αθήνα, Φειδίου 2 - Χναράκης.

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 χρόνο αργότερα...

φιλε μου εχω το ιδιο οργανο ειχα κι εγω καποτε προβληματα και η στολας μοθ ελεγε ιστοριες για αγριους ολα τα δεν ..ειπαρχει δεν γινετε και τετια ο μονοσ αχσιοπιστοσ  τυπος που πραγματικα τηα σε βοιθισει ειναι ο χναρακης οποσ ειπε ο παραπανς φιλος γιατι εκτοσ απτην τεχνικη  πολυ καλη υποστιριξη οτι λεει ειναι αυτο που λεει......  παρακαλω αν καπιωσ γνοριζει τεχνικο για κοrg εκτοσ bon studio  τυπου χναρακη να μου πει  ....ty

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το jd-800 που εχω χρειαζεται service πλεον, καποια κουμπια δεν ανταποκρινονται καθολου στο πατημα :(

Μενω στην Ξανθη. γνωριζει κανεις να μου πει που βρισκεται το πλησιεστερο service της Roland στην πολη μου? εχει μηπως στη Θεσσαλονικη?

ποιο ειναι συνηθως το κοστος για μια τετοια εργασια?? ειναι αξιοπιστοι???

 

thanks!!!!!

 

Σου προτείνω να το ανοίξεις και να το καθαρίσεις στα κουμπιά ίσως να σου δουλέψουν ξανά.Ο Stollas είμαι σίγουρος ότι θα σου ζητήσει αλλαγή όλης της πλακέτας. Κόστος γύρω στα 900 ευρώ(είχε πριν 4 χρόνια).Το ξέρω γιατί το ίδιο πρόβλημα είχε φίλος μου.

Dance music will never die!!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω το service manual του JD800 αλλα δυστηχως δεν εχω ελευθερο χρονο για να σε βοηθησω με την επισκευη του.

Aν θελεις μπορεις να απευθυνθεις σε εναν φιλο μου , επαγγελματια τεχνικο, στην Θεσσαλονικη.

Αν σε ενδιαφερει στειλε PM.

 

EDIT: καλα οτι να ναι.... μολις ειδα οτι το thread αυτο ειναι πριν απο 1 χρονο ... :o

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

;D.Έχεις δίκιο jack2 χαμένος χρόνος.Ήδη ο kosmasepsilon θα έχει κάνει τη κίνησή του.Να είναι καλά ο  fotakis και η απροσεξία μας στην ημερομηνία.Τλσπ δώσαμε κάτι παραπάνω σαν ενημέρωση :).Αυτό είναι καλό για άλλα προβληματικά JD-800.

Dance music will never die!!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου