Προς το περιεχόμενο

Line 6 Spider III 30W vs. Marshall MG30DFX


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Και η δικη μου ψηφος παει σε line6... Και οσοι τον κατακρινουν τι να πω δεν ξερω... :-\ Μια χαρα ενυσχητης ειναι για να καλυψει τισ αναγκες του φιλου μας...Και εγω ειχα τον spider II 75,τωρα εχω τον flextone III 75 (και ο κολλητος μου εχει spider IIΙ 75) και σε live τους εχουμε παιξει και μια χαρα αποτελεσμα ειχαμε...Επισης θα τονισω ''ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟ MARSHALL ΑΥΤΗΣ ΤΗΣ ΣΕΙΡΑΣ'' Πραγματικα δεν εχω παιξει με χειροτερο ενυσχητη...Εγω θα πω line6 με κλειστα ματια ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 26
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Επειδη τον εχω τον συγγεκριμενο 30αρη marshall ενα θα σου πω: μακρια!!! ο 10ρης και ο 15ρης της ιδιας σειρας παιζουν πολυ καλυτερα απο τον 30, δεν ξερω γιατι...τεσπα εγω προσωπικα τον εχω αφησει στο σπιτι ενος φιλου για καμια προβα και στο σπιτι την βγαζω προσωρινα με μια πεταλιερα pod xt live της line 6 πανω σε ενα hi-fi denon που εχω (lol) και με εχει βγαλει ασπροπροσωπο, μπορεις να βγαλεις τρομερους ηχους απο αυτο το πραγμα ασε που πειραματιζεσαι με οτι εφε υπαρχει, τα εχει ολα μεσα. Φιλε παρε τον line 6, προσωπικη αποψη βεβαια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν εχει σημασια ο line 6 ειναι καλυτερος!!!!

 

 

Bασικα οτιδηποτε κυκλοφορει στη σημερινη αγορα ειναι καλυτερο απο Mg.

 

Και μια και λεμε περι MG η Marshall κυκλοφορησε νεα εκδοση της σειρας η οποια μου φαινεται (απο οτι εχω διαβασει σε περιοδικα, reviews, specs κλπ κλπ ) οτι προκειται για κλασσικη περιπτωση του αλλαξε ο μανωλιος και εβαλε τα ρουχα του αλλιως. Και αν λαβεις υποψην τι κυκλοφορουν οι αλλες εταιρειες, αντε γεια...

Απο περιεργεια ομως θα παω να τους δοκιμασω, να ειμαστε και σιγουροι για το τι λεμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου