Προς το περιεχόμενο

Απο που να παρω ESP?


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Χαιρετω!

Ρε παιδια ψαχνω να παρω την ESP ECLIPSE II χρωμα VintageBlack.

Υπαρχει περιπτωση να τη βρω σε κανενα μαγαζι Ελλαδα?

Απο εξω που μου προτεινετε να δω? Thomann δε την εχει αποτι βλεπω..

www.myspace.com/alexiguitar

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ ωραίο κιθαράκι!

 

Δυστυχώς φίλε μου δεν έχω ιδέα ποιός φέρνει τις ESP αλλά ξέρω ότι θα βρεις άκρη στο:

 

http://www.guitars.gr

Μη με ξυπνάς απ΄τις έξι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδια για διαφωτίστε με λίγο μιας και ανοίξαμε κουβέντα περι esp... ενα φιλαράκι θέλει να πάρει καινούργια κιθάρα... τον συμβούλευα να πάρει την jackson kelly ke-3 που είναι πολύ ωραία κιθάρα και έχει γύρω στα 900 ευρώ... αλλα μετά σκεφτήκαμε αμα είναι να μήν παρει μια τέτοια τηw jackson και να πάρει κάτι απο esp που ολες κατασκευάζωνται Ιαπωνία και όλες είναι το ίδιο αξιόπιστες... Και το ερώτημα είναι ποιά??? καμια πρόταση... σκεφτομαι να του πω καμια που να εχει 900 με 1000 ευρώ... και να μην είναι ltd...

learn to swim...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε μου δεν σε κατάλαβα...Γιατί να προτιμήσει τις ESP έναντι των Jackson? Δυστυχώς, καινούρια ESP με 1000 δε νομίζω να βρεις....

raco Dormiens Nunquam Tittilandus

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

με το σκεπτικό πως επειδή η kelly δεν θα ειναι απο το αμερικάνικο αλλα απο το ιαπωνικό εργοστασιο δεν θα είναι το ιδιο αξιόπιστη με την esp επειδή εκεί όλες είναι made in japan... πάντως εγώ προσπαθώ να τον πείσω για kelly αλλα άμα θέλει esp και μου έχει πει να τον βοηθήσω δεν μπορώ να κάνω και αλλιώς

learn to swim...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kαι οι γιαπωνέζες Jackson μια χαρά κιθάρες είναι πάντως....Όσο για τις ESP, νομίζω ότι ο Θωμάς είναι η καλύτερη λύση!

raco Dormiens Nunquam Tittilandus

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

με το σκεπτικό πως επειδή η kelly δεν θα ειναι απο το αμερικάνικο αλλα απο το ιαπωνικό εργοστασιο δεν θα είναι το ιδιο αξιόπιστη με την esp επειδή εκεί όλες είναι made in japan... πάντως εγώ προσπαθώ να τον πείσω για kelly αλλα άμα θέλει esp και μου έχει πει να τον βοηθήσω δεν μπορώ να κάνω και αλλιώς

 

Αν μπορούσες ποια η διαφορά εργοστασίου αμερικής με εργοστάσιο ιαπωνίας (πέραν του "κύρους" και καλά) θα κερδίσεις δώρο έκπληξη! :lol: :lol:

 

 

Φιλικά! :D

"Όχι άλλες TELE" Τάδε έφη Boukaw7

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αμα βρεις ESP ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ με 1 χιλιαρικο κανε παρτυ και καλεσε μας ολους, δεν υπαρχουν αυτα, σε αυτα τα λευτα ειναι οι ltd deluxe που απ οτι ακουω ειναι πολυ καλες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου