Προς το περιεχόμενο

Χρήσιμο utility για δυο οθόνες


cos_dr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πολλοί απο εμάς δουλευουμε με δύο οθόνες ιδιαίτερα στην μουσική,

 

Θεώρησα σκόπιμο να αναφέρω αν δεν το ξέρετε, ενα ωραίο utility που προσφέρει πολλές δυνατότητες σε περιβάλλον 2 οθονών

 

ιδιαίτερα η προέκταση της taskbar που μεταφέρει το κάθε πρόγραμμα απο μόνη της και το ανοίγει στην εκάστοτε οθόνη φοβερό για πολλαπλα παράθυρα.

 

Αξίζει τα λεφτά του.

 

http://realtimesoft.com/ultramon/overview/

 

(p.s. Δεν θυμάμαι αν παραβαίνω κανόνες επειδή αναφέρω εμπορικό πρόγραμμα, αν ναι , ας διαγραφεί το πόστ, απλά ήθελα να γράψω κατι ενδιαφέρον, μιας και εχω πολύ καιρό να γράψω κάτι ενδιαφέρον και νοιώθω άσχημα, νοιώθω άχρηστος τελευταία, αλλά θα μου πείς σαν πληκτράς, τι ενδιαφέρον να γράψω!!, οτι μπορούσα έκανα)

O Influencer Των Συνθεσάιζερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομίζω ότι μερικές high-end κάρτες οθόνης περιλαμβάνουν τέτοιες εφαρμογές στο πακέτο τους.

 

Καλή φάση πάντως 8)

Μη με ξυπνάς απ΄τις έξι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Περίεργο, εμένα δουλευει πολύ καλά, μήπως είναι πρόβλημα με την κάρτα, δεν συνεργάζεται με την συγκεκριμένη σου κάρτα γραφικών?

 

Μήπως πρέπει να κάνεις update τους drivers της κάρτας σου?

 

Μηπως γίνεται κάποιο conflict αλλου είδους?

 

Εχω την ati radeon x1950 pro που απο το catalyst control center εχει κάποιες δυνατότητες διαχείρησης οθονών , αλλα με το πρόγραμμα δεν έχει καμία σχέση

 

Περίεργο.

 

Μηπως λειτουργεί κάτι στο παρασκήνιο σου και δεν αφήνει την εγκατάσταση να πραγματοποιηθεί?

O Influencer Των Συνθεσάιζερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά δούλεψε! Ήθελε έναν windows installer to pc mou. Αλλά πως γίνεται να έχω ανοιχτό ένα παράθυρο και να μοιράζεται στις δυό οθόνες;; Ta κουμπάκια που βγήκαν πάνω αριστερά δεν κάνουν κάτι τέτοιο..

www.myspace.com/nathanlyk

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου