Προς το περιεχόμενο

Guitar hero


whiteNoise

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα παιδια,καλα καν δεν το συζηταω να μπω σε αναλυση κιθαριστων..απλα χαιρομαι που μερικα παιδια απο εδω μεσα ακουνε και κανουρια πραγματα..λοιπον προς ολους αυτους¨-Φιλοι μου οτι θελετε απο κιθαριστικα cds-dvds εως και των πιο αγνωστων κιθαριστων,ευχαριστως να σας δωσω,,,βλεπετε 2,5 χρονια στο εξωτερικο βρισκεις πραγματα και παιχτες που ουτε καν φανταζοσουν!!!!

Παντως εξω αυτον που ξερουν ειναι μονο ο Theodore Ζιras...

 

Keep you minds open!!!

Ευχαριστω Πολυ!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 412
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Καθυστερημένα βέβαια αλλά δεν μπορώ να μη διαμαρτυρηθώ για την απουσία του Edward Van Hallen από τις συνολικές αναφορές.

 

C!

ο γοργό με χάρη τρέχει ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είπαμε Antouan_z ανταλλαγές θα παίξουν σίγουρα. BTW έχεις ADSL να στήσουμε κανά private p2p για ατέλειωτο leeching:D

 

Φίλε C πιστεύω πως ο μόνος λόγος που δεν ανέφερε κανείς τον Eddie μέχρι στιγμής είναι πως είναι αυτονόητος όταν μιλάμε για Guitar Heroes:D Χωρίς πλάκα πέρα από το μοναδικό του styl έχει και τον πιο όμορφο ήχο που έχω ακούσει live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ζ43ΚΟ ναι εχω ρε συ ADSL,αλλα οτι εχω απο κιθαριστικα τα εχω φερει απο εξωτερικο,φαντασου οτι μιλαμε για υλικο πανω απο 200GB,που να τα ανεβασω ολα αυτα;;;ΧΑΧΑ...P2P προσεχε τα,ειναι beta kai spyware τα πιο πολλα!!!Αν θες παντως το ψαχνω για κανα καλο προγραμμα τετοιο και μιλαμε ξανα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Antouan, πρόσεχε διότι άθελά σου κάνεις άσκοπα πολλαπλά posts. Έχεις πέσει πάνω σε μία ιδιοτροπία του λογισμικού που "τρέχει" το noiz, μην παίρνεις σοβαρά τα μηνύματα που σου λένε ότι υπήρχε ένα server error.

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φίλε antouan_z δεν μίλησα για public p2p αλλά για private p2p:)

http://www.zeropaid.com/news/5832/PROJECT+NEON+-+Private+P2P+for+free%3F/

Έχω και γω μπόλικο πράγμα. Δεν ενδιαφέρομαι για MP3s κυρίως για video. Αν είναι το στήνουμε το δικτυάκι για τους χρήστες τους forum εδώ μέσα;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ela ρε συ...χμμμμ...πολυ καλο...οκ μεσα...αλλα μερικα αρχεια τα εχω μονο προς πωληση..μου ειχε φυγει ο κ....ος να τα βρω στην Αγγλια,SORRY...περιμενω νεα σου παντως για το στησιμο του p2p!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου