Προς το περιεχόμενο

ειπαμε καλα παιζει, αλλα τοσο καλα?


Alter

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 66
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Ειναι κατι σαν τον τυπο που πηρε μια γραφομηχανη και την επεστρεψε πισω επειδη εκανε πολλα ορθογραφικα λαθη....Ο,τι κιθαρα και να πιασει, τον ιδιο θορυβο θα βγαλει..Δεν του το ειπανε ακομα :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειναι κατι σαν τον τυπο που πηρε μια γραφομηχανη και την επεστρεψε πισω επειδη εκανε πολλα ορθογραφικα λαθη....Ο' date='τι κιθαρα και να πιασει, τον ιδιο θορυβο θα βγαλει..Δεν του το ειπανε ακομα :P[/quote']

για τον slash μιλας?? 8O

προσεχε τι λες...ειμαι κρυφος modulator!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βεβαιως! Ή μηπως τωρα πρεπει να προσκυναω και τον Slash μαζι με τον Petrucci?

 

Οριστε ενας καλος λογος:

http://www.youtube.com/watch?v=tEGU-yaUO3w

το ξαναδαμε αυτο.

ολοι εχουν κακες στιγμες,ζυγιζοντας τες με τις καλες τους ομως βγαζεις συμπερασμα αν αξιζουν η οχι.

δεν σου ζητησε κανενας να προσκυνησεις ουτε θεο ουτε ανθρωπο :wink:

προσεχε τι λες...ειμαι κρυφος modulator!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και απο την στιγμη που δεν προσβαλω κανεναν με την αποψη μου, μπορω να την λεω ανενοχλητος. :) Αρα ολα μια χαρα.

Νομιζω πως οι κακες στιγμες ειναι περισσοτερες απο τις καλες για τον Slash και για το μυθο γυρω απο το ονομα του....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και απο την στιγμη που δεν προσβαλω κανεναν με την αποψη μου' date=' μπορω να την λεω ανενοχλητος. :) Αρα ολα μια χαρα.

Νομιζω πως οι κακες στιγμες ειναι περισσοτερες απο τις καλες για τον Slash και για το μυθο γυρω απο το ονομα του....[/quote']

σου ειπε κανενας να μην λες την αποψη σου?η μηπως δεν εχουμε δηκαιωμα να διαφωνουμε εμεις?

προσεχε τι λες...ειμαι κρυφος modulator!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Α οχι οχι..δεν θα ξαναπεσω στην ιδια παγιδα συζητηση. Απλα η αμεσως επομενη απαντηση απο τη δικη μου διαπιστωση πως ο Slash με οποια κιθαρα και να παιξει, λαθη θα κανει, ηταν λιγο "καρφι".

Ενταξει, δεν τον παω..Παει και τελειωσε ( να υπενθυμισω πως στην πυρα με ριξατε για τον μυθο Petrucci...τωρα θα προτιμουσα κατι πιο ρουστικ...χμ..παλουκωμα..παει και με τις μυκονιατικες διακοπες μου :P )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου