Προς το περιεχόμενο

DR Strings στην Ελλάδα


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Επίσημα τις βρίσκεις στον αντιπρόσωπο Art Music Ακαδημίας 69 Αθήνα με 55ευρω. Αλλα τις βρίσκεις με 10 ευρώ λιγότερα (π.χ. στον Δήμου, δυο βήματα παρακάτω Εμ.Μπενακη 27). Ο ίδιος τις προμηθεύεται άμεσα απο τον αντιπρόσωπο. Μεταπωλητές παιδί μου, τι τα θες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επίσημα τις βρίσκεις στον αντιπρόσωπο Art Music Ακαδημίας 69 Αθήνα με 55ευρω. Αλλα τις βρίσκεις με 10 ευρώ λιγότερα (π.χ. στον Δήμου' date=' δυο βήματα παρακάτω Εμ.Μπενακη 27). Ο ίδιος τις προμηθεύεται άμεσα απο τον αντιπρόσωπο. Μεταπωλητές παιδί μου, τι τα θες...[/quote']

 

45 ευρώ στη χειρότερη τις παίρνω για 5χορδο- άρα για 4χορδο ακόμη πιο φθηνές! Κάπου 35 νομίζω;

bass @ vertigo

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

45 ευρώ στη χειρότερη τις παίρνω για 5χορδο- άρα για 4χορδο ακόμη πιο φθηνές! Κάπου 35 νομίζω;

 

Α πολύ σωστά. Για 5χορδο σετ μίλαγα. Οποτε ακόμα φθηνότερα για το 4χορδο. Για μαζική παραγγελία απο thomann δεν το συζητω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...
καποιος πρεπει να σας μιλησει για το ebay

 

:lol:

 

Δεν ήθελα να αναφέρω τα καταστήματα του ebay αλλα μιας και έκανες το βήμα τσεκάρετε και το http://stores.ebay.com/Quality-Cables-Plus_W0QQsspagenameZdomainQ3frefidQ3dstoreQQtZkm

 

Παρατήρησα όμως μία άυξηση στην τιμή των μεταφορικών απο Αμερική.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στον ζοζεφ εχω δει και εγω και μαλιστα σε μεγαλη ποικιλια (οχι μονο κανα δυο σετ της ιδιας σειρας). Για κιθαρα ομως, για μπασσο δεν εχω δει..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου