Προς το περιεχόμενο

Ελληνικη πρα-γαματικοτητα....


Προτεινόμενες αναρτήσεις

"ΤΙ ΝΑ ΤΟΝ ΚΑΝΕΙΣ ΤΟΝ ΜΟΝΟ ΟΤΑΝ ΕΧΕΙΣ ΔΥΟ ΔΙΠΛΟΥΣ;;;"

 

Αααααααχαχαχαχαχαχαχαχαχαχααχαχαχαχαχααααααα!! Μου θύμισες τον παχουλό γερο στο doremi. Αυτός έλεγε κάτι τέτοια επιτυχημένα. Εγγυημένη και αστείρευτη πηγή για τέτοιες καφροατάκες. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Fender να πιάνεις, Harley Benton να γίνεται...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 112
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Συγνώμη που παρεμβένω ,αλλα εσείς που μιλάτε για το ελληνικό εμπόριο και πως θα προχωρήσει, οταν εμένα μου πασάρουν το triton extreme 3000 χιλιάρικα (το 61 παρακαλώ) ενώ ο θωμάς έχει 2100 το 76άρι, πέστε μου τι να κάνω;;;;;; Ας μην μιλίσω και γιά την αντιπρωσωπεία γιατι και εκεί δεν πάνε πίσω! Η μήπως να πιάσω το θέμα με την ποικιλία προιόντων, που στην τελική έχουν ότι τους συμφέρει, φανταστείτε να πάει ένας άσχετος να αγοράσει ενα οργανάκι ο άνθρωπος, θα φορτοθεί όλη την σαβούρα του μαγαζιού αφού πρώτα την πληρώσει στη διπλάσια τιμή. Και φυσικά δεν πιάνω το θέμα τις εξυπηρέτησης...Η αναλογία καλών εμπόρων με κακών είναι 1 στις 4 . Για αυτό λοιπόν να πάθουν για να μάθουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίδες ανακάλυψα ΤΗΝ μέθοδο:

 

Επειδή λόγω εξεταστικής είμαι κλεισμένος στο σπίτι' date=' έστειλα την αδερφή να πάρει ένα set d'Addario 10άρες για ηλεκτρική!

Επειδή είναι ολίγον άσχετη τα έγραψα όλα σε χαρτάκι.

 

Πάει σε γνωστό μαγαζί της Θεσ/κης, μπαίνει μέσα, πάει στον υπάλληλο, δίνει το χαρτάκι, όλα οκ...

Αρχίζει όμως ο υπάλληλος, της πιάνει κουβέντα, εσύ παίζεις, ε βαριόταν μάλλον η αδερφή μου λέει ναι, κ αρχίζει αυτός, είναι καλές χορδές, κ ξέρεις να τις αλλάζεις (ουσιαστικά της την έπεφτε), τελικά της [b']έκοψε 1,5 ευρώ από την τιμή[/b] 8O 8O 8O

 

Δεν ξαναπάω για χορδές!!! Ξέρω ποιόν θα στέλνω...

 

Zeppelin ΠΡΟΣ ΘΕΟΥ ΜΗ ΣΤΕΙΛΕΙΣ την αδερφή σου να σου πάρει και εσώρουχα...:lol:

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Δε ξερω αν ειναι άσχετο. Νομίζω πως το μειλ που έλαβα σήμερα ταιριάζει στο θέμα...

 

"Greetings from Amazon.com.

 

Please allow me to apologize for this delivery mix-up. Rest assured

that you were not charged for anything you didn't order.

 

As the cost of return shipping is prohibitively expensive in this

case, you may keep the incorrect merchandise with our compliments. Perhaps you can donate it to a school, library, or some other facility in your area.

 

Thank you for shopping at Amazon.com."

 

Αμερικάνοι. Ή τους μισείς ή τους λατρεύεις...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι είχες αγοράσει αγαπητέ; Πολύ ενδιαφέρουσα απάντηση...

 

Κάποια μουσικά βιβλία αξίας 50¤ . Μετα απο καθυστέρηση 20 ημερών απο τα ΕΛΤΑ, το amazon θεώρησε οτι το πακέτο είχε χαθεί και μου έστειλε δεύτερο δωρεάν. Τελικώς εφτασαν και τα δύο πακέτα στα χέρια μου, ζήτησα πληροφορίες για να επιστρέψω το ένα, αλλα η απάντηση τους ήταν αυτη που είδατε παραπάνω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φαντάσου........

 

Αυτό είναι επαγγελματισμός...!

 

Απο την μία, υπολογίστε οτι το amazon.com είναι κολοσσος και δεν μασάει για λίγα ευρώ, απο την άλλη, αυτος ο επαγγελματισμός ειναι που το έκανε κολοσσο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Xε!

 

Πληροφοριακά το Amazon πάει κατα διαόλου οικονομικά, και αν κάτι είναι που το κρατάει είναι οι εξωτερικές διαφημίσεις που έχει στο site του.

 

Είναι όμως πάντα σωστοί στην εξυπηρέτηση, αυτό να λέγεται!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου