Προς το περιεχόμενο

Κάντε τα xp να δείχνουν vista


Προτεινόμενες αναρτήσεις

http://www.crystalxp.net/galerie/en.id.130.htm

 

Αν θέλετε να κρατήσετε τα xp σας αλλά σας αρέσει το layout των vista , θα έλεγα να το κάνετε

 

Εγώ το έκανα και πράγματι εφτασα πολύ κοντά στα vista εμφανισιακά και ηχητικά,

 

Είναι πιο cool !

 

Ιδιαίτερα το ψευδοαέρο εφφε στις καρτέλες ακόμα και αν δουλευετε μουσικά προγράμματα θα σας εντυπωσιάσει,

 

Ρυθμίστε το!!

O Influencer Των Συνθεσάιζερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 22
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εγώ τρέχω vista και τα απεχθάνομαι σε ένα notebook.Αν υπάρχει κάτι να τα κάνει να μοιάζουν με ΧΡ το χειροκροτώ απο τώρα... :(

Μα καθόλου δεν αγαπάς τους ανθρώπους ????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν ψάξεις μπορεί να υπάρχει και αυτό, και αν δεν υπάρχει θα το κάνουν σίγουρα.

 

Παντως δεν είναι και τόσο βαρύ και ρυθμίζoνται τα εφφε για πιο light

O Influencer Των Συνθεσάιζερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

επισης υπαρχει και το vista transformation pack που ειναι το καλυτερο ολων γιατι "μετατρεπει" τα windows xp σε windows vista!!δλδ οχι μονο επιφανειακα θεματα κτλ αλλα ειναι ενα προγραμμα πληρους μεταμορφωσης χωρις να εχει ιδιαιτερες επιπτωσεις κυριως στη RAM του υπολογιστη!!δοκιμαστε το!!ενα ακομη καλο trans pack ειναι το Vista inspirat!!Try!!

Φέντερ σε Λέο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επίσης, μία άλλη καλή λύση είναι τα ίδια τα Vista, τα οποία κάνουν τα Windows να δείχνουν σαν vista, καλύτερα απ' ότιδήποτε άλλο. :) :)

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επίσης' date=' μία άλλη καλή λύση είναι τα ίδια τα Vista, τα οποία κάνουν τα Windows να δείχνουν σαν vista, καλύτερα απ' ότιδήποτε άλλο. :) :)[/quote']

Κι έλεγα, πότε θα βρεθεί ένας χριστιανός να το προτείνει; :lol: :wink:

Αφού όλοι γουστάρουν τόσο τα Vista, γιατί δεν τα βάζουν να τελειώνουν once and for all; 8)

 

Υ.Γ. Εγώ τα δουλεύω εδώ και λίγο καιρό στο νέο μου laptop αλλά δεν είμαι τόσο εντυπωσιασμένος...

Yes it is!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υ.Γ. Εγώ τα δουλεύω εδώ και λίγο καιρό στο νέο μου laptop αλλά δεν είμαι τόσο εντυπωσιασμένος...

 

Μπααα....Εγώ τα χρησιμοποιώ στο laptop της μανας μου και μου φαινεται πολύ καλά....Και δεν μιλάω για το gui...Πολλά features του ειναι πολύ χρησιμα...και μου φαινεται αρκετα ασφαλεστερα απο τα προγενεστερα....

 

Τωρα σχετική με μουσική τεχνολογία δεν ξέρω κατα πόσο ειναι σταθερο ενα συστημα μα Vista....

Time is just a fraction of the sine.......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου