Προς το περιεχόμενο

Σύγκριση Musicman, Jackson, ESP, Ibanez


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 54
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Βασικά δεν σκοπεύω να δώσω 3000 ευρώ που έχει... Δεν τα έχω έτσι κι αλλιώς! Θα ψάξω μήπως πετύχω καμιά καλή ευκαιρία σε μεταχειρισμένη! Ευχηθείτε μου καλή τύχη! :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο ΣουπερΦανκ εχει πολυ δικιο στην υποκειμενικοτητα περι μπρατσων και φυσικα να συμπληρωσω και εγω περι ηχου. Αν δεν δοκιμασεις δεν ξερεις τι παιρνεις. Το κακο ειναι οτι και να δοκιμασεις την κιθαρα, υπαρχει η πολυ μεγαλη πιθανοτητα να παρεις λανθασμενη εντυπωση λογω κακου σεταρισματος ,το οποιο οπως προειπωθηκε, ειναι πολυ σημαντικο κεφαλαιο στην αισθηση της κιθαρας. Σου ευχομαστε δηλαδη καλυ τηχη και στο να βρεις την ευκαιρια που ψαχνεις και στο να την βρεις καλα σεταρισμενη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ πολύ παίδες! Το θέμα είναι ότι μάλλον θα την χτυπήσω απο ebay οπότε δεν μπορώ να την δοκιμάσω! ¶μα είμαι τυχερός καλώς, αλλιώς θα την πάω για σετάρισμα! Μέχρι τότε έχω την jem και αν την πουλήσω, έχω και μια φτηνή Cort με gfs μαγνήτες! :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

+1 για το σετ απ, ειχα δοκιμασει την ιδια μερα μια universe με χαλια σετ απ και μια 7321 (φτηνη κορεατικη 7χορδη Ιbanez 400E) με τελειο σετ απ.

Στη Universe δεν μπορουσα να παιξω, η 7321 τη σκοτωνε με το συγγεκριμενο σετ απ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πήρα την κιθάρα του petrucci!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Δεν το πιστεύω!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Βρήκα μια τέλεια ευκαιρία από Γερμανία και δεν κρατήθηκα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Περιμένετε απόψεις μόλις φτάσει!!!!!!! Είστε γουρλήδες τελικά... :D :D :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπράβο ρε φίλε καλόπαιχτη! Τελικά την πήρες με πιεζοηλεκτρικά ε? Τι χρώμα? Αντε να σου'ρθει γρήγορα!

Fender να πιάνεις, Harley Benton να γίνεται...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου