Προς το περιεχόμενο

Έλεος πια.. ξεφραγκιάστηκα να βγάλω ήχο


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Επίσης' date=' να αναφέρω ότι οι Marshall Valvestate καθώς και η σειρά Mode Four (με τις τεραστιες καμπίνες και κεφαλές), είναι οι μόνοι ενισχυτές που ΔΕΝ έχω καταφέρει ΠΟΤΕ να βγάλω ήχο. ΜΑ ΠΟΤΕ όμως...

..[/quote']

 

 

υπαρχει θεος και εγω νομιζα οτι με εμπαιζει.....οσο για τον hrd ειπα εξ'αρχης οτι ειμαι ευχαριστημενος χωρις να ειναι ο τελειος αλλα δεν με νοιαζει η τελειοτητα γιατι εφησυχαζει.....οσο για αυτο που ειπες για το βρωμικο καναλι ακουστηκε ενδιαφερον θα το δοκιμασω....

RUN FOREST....RUN!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 52
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Τα περισσότερα προβάδικα δεν έχουν λαμπάτους ενισχυτές λόγω του κόστους συντήρησης.Προφανώς, σ' ένα προβάδικο όλη η μπάντα υποχρεούται να κάνει συμβιβασμούς στον ήχο της, καθώς ο γενικότερος εξοπλισμός είναι μέτριος.Αυτό είναι ένα θέμα συζήτησης έδω μέσα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το θεμα ειναι να μην παιρνεις σχοινι και σαπουνι μετα απο καθε προβα αλλα να πηγαινεις σπιτι σου και να λες "αααααα!!! την καταθεσα την ψυχουλα μου και σημερα :!: :!: :D " και οχι" καλα τι λαλακια πηρα παλι ....μηπως πρεπει να αλλαξω κιθαρα ...και ειδα μια στον ταδε που κανει τοσα και να ρε λαλακα(μουτζα στο καθρεφτη) που πηγες και πηρες αυτοκαι οχι εκεινο και λοιπα και λοιπα τα γνωριζετε πιστευω....ειπα συμβιβασμo οχι να δωσω και ....ασε δεν το λεω, η μουσικη ειναι να σε ευχαριστει οχι να σε τσιτωνει....

RUN FOREST....RUN!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εννοω ΓΑΡΔΕΛΗ στην ταινια που φοραει την μπλουζα με την νεκροκεφαλη και ψαχνουν να βρουν ονομα για την μπαντα και λενε την επιτυχια ''αντε σπασε ρε λαλακα"αν θυμασαι και οχι δεν ειναι καθολου ωραιος ηχος

RUN FOREST....RUN!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εννοω ΓΑΡΔΕΛΗ στην ταινια που φοραει την μπλουζα με την νεκροκεφαλη και ψαχνουν να βρουν ονομα για την μπαντα και λενε την επιτυχια ''αντε σπασε ρε λαλακα"αν θυμασαι και οχι δεν ειναι καθολου ωραιος ηχος

 

 

 

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εννοω ΓΑΡΔΕΛΗ στην ταινια που φοραει την μπλουζα με την νεκροκεφαλη και ψαχνουν να βρουν ονομα για την μπαντα και λενε την επιτυχια ''αντε σπασε ρε λαλακα"αν θυμασαι και οχι δεν ειναι καθολου ωραιος ηχος

 

 

 

εισαι τεραστιος................................................ :lol:

 

αλλα μαλλον αυτοθα ελεγα

 

RUN FOREST....RUN!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχω λιωσει στο γελιο...ελεος :lol: εννοειται οτι αυτο ειναι το συγκεκριμενο σημειο που εστιασα για να φτιαξω τον χθεσινο μου ηχο και μπορω να πω οτι.....................................................τα καταφερα

RUN FOREST....RUN!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Καλά ακόμα και με valvestate θέλει προσπάθεια για να "στρώσεις" τόσο γλυκό ήχο που να έχει ταυτόχρονα τέτοιο "όγκο" και τόσο "punch". :lol: :lol: :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου