Προς το περιεχόμενο

Προσοχή!!! Κυκλοφορούν Gibson μαϊμούδες


makam

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Η αλήθεια είναι όμως ότι μια τέτοια μπορεί και να την τσιμπούσα:

productimg1191660253311.jpg

http://www.dhgate.com/productdetail_ff80808115660fa00115747c94d82eca_kZmVuZGVy_c220507.html

 

;)

 

Καλα ,Θεος ο σχιστοματης  , εφτιαξε fender απο κοντρα πλακε θαλασσης  για να μην χαλαει απο το αλατι , οταν κωπηλατεις  !!

Ειδες τι κανει η ιδιωτικη πρωτοβουλια ??  που να το σκεφτει αυτο η fender

...γηρασκω αει διδασκομενος...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 28
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Η αλήθεια είναι όμως ότι μια τέτοια μπορεί και να την τσιμπούσα:

productimg1191660253311.jpg

http://www.dhgate.com/productdetail_ff80808115660fa00115747c94d82eca_kZmVuZGVy_c220507.html

 

;)

 

Καλα ,Θεος ο σχιστοματης , εφτιαξε fender απο κοντρα πλακε θαλασσης για να μην χαλαει απο το αλατι , οταν κωπηλατεις !!

Ειδες τι κανει η ιδιωτικη πρωτοβουλια ?? που να το σκεφτει αυτο η fender

 

 

 

 

 

Μα γιατι να μη πάρεις μια τέτοια? ??? Και αφου απο ότι φαίνεται τις στέλνουν εγώ ψήνομαι να πάρω προσεχώς καμια μουφα les paul ,και αμα είναι πετας ένα καινουργιο nut ,αντε και bridge,μαγνήτες gfs (κανα κατοστάρι σύνολο) και τελειωσες...έχεις ένα τζαμπέ όργανο που πιθανότατα θα παίζει καλά και θα έχει ωραίο ήχο,θα είναι ωραίο εμφανισιακά και θα μπορεις να καυχιέσαι ότι και καλά είναι custom shop limited edition και της παναγιάς τα μάτια....

 

 

 

Οι περισσότερες Gibson (λέμε τώρα) πχ αυτή έχουν και θηκη στη φωτογραφια.Αμα τη στέλνουν με θήκη και κουπί να είναι αξίζει για τη θήκη!!

http://www.dhgate.com/productdetail_ff80808114e630ff0114e64702f619d4_k_c220507_pdefault.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αντε ρε συ odis 13

να και αλλη μια που ηρθε.

αυτη κανει μπαμ οτι δεν ειναι ... για εναν που ξερει, αλλα...

ρε πστ μου παιζω μια βδομαδα τωρα με αυτη και τις αλλες τρεις original που εχω

και....μαλλον κουφος θα ειμαι, γιατι δεν βρισκω ακρη.

 

 

one more pls ....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ηλία η "Fender" που παρέθεσες δεν είναι ηλεκτρική κιθάρα... Είναι "electricity guitar"  ;D ;D ;D!

 

Όσο για αυτό που είπε ο dkall εγώ θα φοβόμουν να πάρω κιθάρα από εκεί που είναι set neck για το λόγο που αναφέρθηκε παραπάνω, για το μπράτσο δηλαδή... Μπορεί να σου τύχει να είναι κάτι καλό αλλά δεν ξέρω αν παίζεις με τις πιθανότητες γιατί αν έχει προβλημα το μπράτσο λίγο δύσκολα αλλάζει. Με ένα φεντεροειδές (όχι σαν αυτό του elavd) ίσως έχεις περισσότερη τύχη αφού είναι γενικώς πιο εύκολο να αλλάξεις μπράτσο.

 

Εγώ πάντως κάτι ιαγουάρους τους γλυκοκοιτάω (ειδικά αυτούς που έχουν 170 δολλάρια) αφού αν πάρεις ένα τέτοιο όργανο και μετά απλα μπείς στη διαδικασία να το αναβαθμίσεις (θεωρώντας ότι το μπράτσο είναι μια χαρά) θα σου κοστίσει συνολικά όσο μια μεξικάνα και ίσως λίγο λιγότερο (αν χρειάζεται πάντα η αναβάθμιση)...

 

Faltsoo, το περίστροφο στη φώτο ήταν δώρο με την κιθάρα??? ;D ;D ;D Πάντως φαίνεσαι καλός πελάτης τους... Για πες, πόσο έκανε να σου έρθει? Πόσα μεταφορικά πλήρωσες? Με τελωνεία και λοιπά έμπλεξες? Καλόπαιχτες μπάι δε γουέι! ;)

 

The World Was A Mess But His Hair Was Perfect...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1. το περιστροφο στις φοτο ειναι για να φοβουνται οι μαιμουδες και για ξεχωριζω στις φοτο τις οριγιναλ απο τις αλλες.

2.εχω παρει δυο τεμαχια και ειμαι ετοιμος για αλλα δυο

3.τα δυο αυτα ηρθαν σε 5 εργασιμες μερες σπιτι.

4.αποστολεας Ο μιστερ ΛΗ ,ετσι εγραφε στο invoice

5.ηταν μεσα σε φελιζολ κουτια και τα δυο μαζι ενωμενα και καλυμμενα με πρασινη μονοτικη , και το πιο τρισαθλιο , εμοιαζε με μικρο φερετρακι , χεστηκα μολις ειδα τον μεταφορεα.

6.σε ενα αυτοκολητο απ'εξω εγραφε , με στυλο , guitar 35$ .

τελος μαλλον για τον παραπανω λογο, δεν πληρωσα μια τελωνειο.

στις τιμες εχουν και τα μεταφορικα, αν οχι... ειναι περιπου 100 $.

 

 

one more pls ....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Έχουν γέλιο πάντως!! Εγώ μια τέτοια την ψήνω άγρια, να πουλάω μούρη και να κάνω την πλάκα μου (άραγε έχουν και PRS μούφες;;)

 

edit: Έχουν και αυτή εδώ τα σπάει! Δείχνει σαν τη δικιά μου (original)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 μήνες αργότερα...

βρε μπας και ολες οι gibson που ερχοντε ελλαδα ειναι απτον κυριο bruce lee και γιαυτο μου φαινονται τοσο μαπα? ;D ;D

προσεχε τι λες...ειμαι κρυφος modulator!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου