Προς το περιεχόμενο

Μαμά, ο elavd παρήγγειλε Gibson...


elavd

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderator

Congrats!!!! :D

Καλορίζικη και (για μέχρι να' ρθει) καλοτάξιδη.  :D

 

 

 

(Α να χαθείς...μας "άναψες" μεσημεριάτικα.  ;D ;D ;D ;D  )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D με γειες και καλοπαιχτη........Προτεινω poll με ερωτημα: εσεις ποσες κιθαρες παιρνετε το χρονο?

2 things are infinite:the universe&human stupidity

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να μιλησουμε και λιγο για την ανθρωπινη ψυχολογια: Το κακο ειναι πως ποτε μα ποτε δεν θα μπορεσεις να βεβαιωθεις 100 τοις εκατο οτι δεν ειναι μια πολυ πετυχημενη απομιμηση... Παντα θα σε βασανιζει μια αμφιβολια, οσο και να ελεγξεις το Serial Number ακομα και να την λυσεις ολοκληρη. Θα σε κατατρωει εκ των εσω, σαν σαρακι και αργα η γρηγορα θα σε αφησει ενα κενο κουφαρι :-)

 

Επειδη, τελικα αυτο που ηθελες και βαρυνε στην αποφαση ηταν να ειναι ΑΛΗΘΙΝΗ Gibson, σιγουρα το εχεις ηδη μετανοιωσει. Νιωθεις τωρα ακομα χειροτερα απο πριν που δεν την ειχες καθολου.

 

Στην αγοραζω αυτη τη στιγμη 350 euro, σε λυτρωνω απο την καθημερινη αγωνια σου και εσυ πας για μια καινουργια, του κουτιου, 100% certified Gibson. Παει?

 

 

Υποθετω παντα οτι την πηρες μεταχειρισμενη. Αλλα ακομα και καινουργια να ειναι, η προσφορα μου και παλι ισχυει. Οταν λεμε δεν ξελεμε...

My love for you is ticking clock, Berserker

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

[move]MAMA MAMA, Ο ΗΛΙΑΣ ΠΑΡΗΓΓΕΙΛΕ GIBSON[/move]

 

Ανοίγει ο κύκλος...

 

 

 

SG_3_360x480.jpg

 

 

;D ;D

 

Καλορίζικη νά'ναι, αρρωστάκι! ΟΛΟΣΩΜΕΣ ΦΩΤΟ να ποστάρεις μόλις φτάσει... ;)

τασκερα απο βουτυρο οπως αποκαλουμε μερικη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να μιλησουμε και λιγο για την ανθρωπινη ψυχολογια: Το κακο ειναι πως ποτε μα ποτε δεν θα μπορεσεις να βεβαιωθεις 100 τοις εκατο οτι δεν ειναι μια πολυ πετυχημενη απομιμηση... Παντα θα σε βασανιζει μια αμφιβολια, οσο και να ελεγξεις το Serial Number ακομα και να την λυσεις ολοκληρη. Θα σε κατατρωει εκ των εσω, σαν σαρακι και αργα η γρηγορα θα σε αφησει ενα κενο κουφαρι :-)

 

Επειδη, τελικα αυτο που ηθελες και βαρυνε στην αποφαση ηταν να ειναι ΑΛΗΘΙΝΗ Gibson, σιγουρα το εχεις ηδη μετανοιωσει. Νιωθεις τωρα ακομα χειροτερα απο πριν που δεν την ειχες καθολου.

 

Στην αγοραζω αυτη τη στιγμη 350 euro, σε λυτρωνω απο την καθημερινη αγωνια σου και εσυ πας για μια καινουργια, του κουτιου, 100% certified Gibson. Παει?

 

Υποθετω παντα οτι την πηρες μεταχειρισμενη. Αλλα ακομα και καινουργια να ειναι, η προσφορα μου και παλι ισχυει. Οταν λεμε δεν ξελεμε...

 

Λες ε???

 

Πάω να βάλω τώρα αγγελία, ότι πωλείται Gibson ES335 200€...

 

ΚΑΛΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΤΟ 'ΠΕΣ ΚΑΙ ΜΕ ΓΛΙΤΩΣΕΣ!!! ;D

 

MAMA MAMA, Ο ΗΛΙΑΣ ΠΑΡΗΓΓΕΙΛΕ GIBSON

 

Είδες τι υπεράνω άνθρωπος που είμαι ε? Πάντα μου αρέσει να δίνω μια 2η ευκαιρία και σε ψωρο-εταιρείες σα τη Gibson ;D

 

Σειρά σου τώρα να πετάξεις αυτό το κουπί που ονομάζεις κιθάρα και να πάρεις επιτέλους μια κανονική:

 

1963FiestaRedFenderStratocaster01vb.jpg

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μαζί με τον ιππότη ή χωρίς;

 

Ρε πάρτε το χαμπάρι 1 είναι η κιθάρα και αφήστε όλα αυτά τα μπλουζο-σκαφο-στρατο-εκτρώματα στην άκρη... http://www.rondomusic.com/product1328.html

και κάπου εδώ πέφτει η διαγραφή...  :D

 

Πέραν τις πλάκας καλορίζικη και εννοείται καλόπαιχτη elavd!  ;)

"Όχι άλλες TELE" Τάδε έφη Boukaw7

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε πάρτε το χαμπάρι 1 είναι η κιθάρα και αφήστε όλα αυτά τα μπλουζο-σκαφο-στρατο-εκτρώματα στην άκρη... http://www.rondomusic.com/product1328.html

 

Πιγκαλ με χορδες πρωτη φορα βλεπω...

My love for you is ticking clock, Berserker

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μαζί με τον ιππότη ή χωρίς;

 

Ρε πάρτε το χαμπάρι 1 είναι η κιθάρα και αφήστε όλα αυτά τα μπλουζο-σκαφο-στρατο-εκτρώματα στην άκρη... http://www.rondomusic.com/product1328.html

 

ρε αυτο ειναι το οπλο του ιπποτη!!!! φονικο οπλο!!! :o :o

:P :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλοταξιδη elavd ;)

;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D με γειες και καλοπαιχτη........Προτεινω poll με ερωτημα: εσεις ποσες κιθαρες παιρνετε το χρονο?

Εμενα πριν κανα δυωρο μου ηρθε η 3η φετινη:

1359-1676.jpg

Αφου setαρα και επαιξα(και γουσταρα)περασα σε φαση απελπισιας σχετικα με το ποσο gasοπληκτος ειμαι,το θεμα χωρου και σκεφτομαι σοβαρα το ενδεχομενο μαζικου ξεπουληματος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

....

...πωλείται Gibson ES335 200€...

 

 

Άσε ρε φίλε. 200 ευρώ για ES335.... για χαζούς ψάχνεις?  :D :D :D :D

 

 

Mesimeriaris μεγειά. Σωστή κι αυτή.  :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου