Προς το περιεχόμενο

Καλώς ορίσατε στο νέο Noiz.gr


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 296
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Θα μπορούσε στην αρίθμηση των σελίδων κατω αριστερά να προστεθεί και το κλασσικό "προηγούμενη-επόμενη" Αυτό που έχει τώρα κάτω δεξιά με παει στο επόμενο θέμα...

 

Επίσης, όταν ένα thread έχει πάνω από μία σελίδα, δεν υπάρχει "Επόμενο" και "Προηγούμενο", και πρέπει να "σημαδεύεις" τον αριθμό της σελίδας που θες να πας.

 

Μου λείπειειειειει!!!!  ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο delta πρέπει να έχει ανάλυση πάνω από 1024x768. Σε μια 16:9 επίσης θα πρέπει να φαίνεται χάρμα. Εγώ έχω μια TFT του λάπτοπ μου σε 1024x768. Μπορεί να είναι και ιδέα μου το "στράβωμα" μιας και έχω κάπως ευαίσθητα μάτια λόγω μυωπίας.

 

Τεσπα, δεν πρέπει να παραλείψω να ξαναπω μπράβο στον Μπος και σε όλους όσους φτιάχνουν το φόρουμ (Wow!, gerasimo, fleamail κλπ) για (α) την μεγάλη τους προσπάθεια για κάτι τόσο εύχρηστο, (β) το γεγονός ότι του αφιερώνουν αφιλοκερδώς ένα σημαντικό κομμάτι του ελεύθερου χρόνου τους...

 

 

Edit: A, και μου τρώει το nickname!! Moνίμως φαίνομαι σαν bloody_sunda!! (σκάσε γκρινιάρη, μας τα'κανες καρπούζια...)

Fear no more the heat o' the sun

Nor the furious winter's rages

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τεσπα, δεν πρέπει να παραλείψω να ξαναπω μπράβο στον Μπος και σε όλους όσους φτιάχνουν το φόρουμ (Wow!, gerasimo, fleamail κλπ) για (α) την μεγάλη τους προσπάθεια για κάτι τόσο εύχρηστο, (β) το γεγονός ότι του αφιερώνουν αφιλοκερδώς ένα σημαντικό κομμάτι του ελεύθερου χρόνου τους...

 

Για να μην παίρνω τσάμπα credits, εγώ δεν έχω κάνει τίποτα στην όλη αναβάθμιση. Είναι μερικές φορές που οι ευχαριστίες σε κάνουν να αισθάνεσαι άσχημα... :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξερω αν το εχει ξαναπει καποιος, αλλα μια καλη προσθήκη(στα μάτια μου τουλάχιστον) θα ήταν αυτή του multiquote το οποίο βολεύει πάρα πολυ.

Επίσης θα μπορούσε να υπάρχει και η επιλογή του quick replay.

Κill the wise one!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξερω αν το εχει ξαναπει καποιος, αλλα μια καλη προσθήκη(στα μάτια μου τουλάχιστον) θα ήταν αυτή του multiquote το οποίο βολεύει πάρα πολυ.

 

Συμφωνώ ;) Πολύ καλή ιδέα!

Επίσης θα μπορούσε να υπάρχει και η επιλογή του quick replay.

 

Aυτό υπάρχει ;) Ψάξε λίγο τις ρυθμίσεις στο προφίλ σου ;)

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρω αν συμβαίνει μόνο σε μένα, άλλα όποτε πατάω στο "σύνδεση με το ημερολόγιο" στο τέλος μιας σελίδας, με βγάζει σε μια άλλη που λέει:

 

Συνέβη ένα σφάλμα!

Δεν έχετε δικαίωμα τροποποίησης οποιασδήποτε δημοσίευσης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

.......

Επίσης θα μπορούσε να υπάρχει και η επιλογή του quick replay.

 

Προφίλ => Ρυθμίσεις Εμφάνισης

και εκεί που λέει "Χρήση γρήγορης απάντησης κατά την εμφάνιση θεμάτων"

επιλέγεις από το select box .

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου