Προς το περιεχόμενο

Καλώς ορίσατε στο νέο Noiz.gr


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 296
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Φιλε yameth μπραβο για την προσπαθεια ασχετα αν εμενα με κουραζει καπως αυτο το χρωμα γιατι δεν ειναι εντονοι οι τιτλοι για να σου δωσω να καταλαβεις θα το ηθελα(σαν φαν της BMW) να ειναι καπως ετσι. http://www.bmw-motorsport.gr/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είμαι ο μόνος που δεν μπορώ να δώ τα embbed βιντεάκια απο you tube που ποστάρονται...;

 

Σε όλα τα άλλα sites μπορώ, είναι φαινόμενο μόνο του noiz..

 

Εμφανίζονται, αλλά σαν εικόνες, δεν μπορώ να κλικάρω δηλαδή πανώ στο play...

 

Πληροφοριακα, χρησιμοποιοώ την 1.7.13 έκδοση του  Mozilla...

 

Πληροφοριακα : τα βιντακια απο u-tube δεν θελουν copy Embed, αλλα copy url, πλεον

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάτι άλλο που παρατήρησα: Το http://noiz.gr/ (χωρίς www) δεν ανοίγει το noiz αλλά οδηγεί σε μια κλειδωμένη σελίδα.

 

Το παρατήρησα στην ειδοποίηση που μου έρχεται όταν έχω νέο PM όπου γράφει:

"Έχετε ένα νέο προσωπικό μήνυμα από τον τάδε στο Noiz.gr."

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πού βρίσκονται οι κανονισμοί; Ξέρετε, όχι θρησκευτικοπολιτικές συζητήσεις κλπ. Τους ψάχνω και δεν τους βρίσκω πουθενά.

Fear no more the heat o' the sun

Nor the furious winter's rages

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2) Τα κειμενα στο textarea των σχολιων δεν κανουν wrap αυτοματα στην κατω γραμμη (η ισως κανουν αν συνεχισω να γραφω στα τυφλα και εκει που δεν φαινεται). Μαλλον εχουν μηκος μεγαλυτερο απο οσο χωραει η οθονη μου και δεν φαινεται το τελος τους...

 

+1 :(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επίσης (αν και νομίζω ότι προαναφέρθηκε) σε μερικές περιπτώσεις όπως αυτήν της φωτό που επισυνάπτω η δεξιά πλευρά του κειμένου έχει "φαγωθεί". Αυτό διορθώνεται σχετικά με την μπάρα που υπάρχει στο τέλος της μεγάλης σελίδας, αλλά επειδή θέλει πολύ scroll down μήπως γίνεται να μικρύνουν οι γραμματοσειρές για να χωρέσει στην visible area του κειμένου;

 

Eπίσης μήπως γίνεται να υπάρξει και επιλογή επιστροφής στο παλιό μουσταρδί skin γιατί το καινούργιο με στραβώνει;

Fear no more the heat o' the sun

Nor the furious winter's rages

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator

Ευχαριστώ για τις επισημάνσεις. Το δουλεύουμε το θέμα...

Για σένα bloody_sunday που έχεις πρόβλημα με τα χρώματα (τι οθόνη έχεις;) σκέφτομαι εναλλακτικές λύσεις αλλά δεν είναι σε προτεραιότητα αφού ακόμα πρέπει ν' ανεβούν πολλά άλλα που υπήρχαν στην προηγούμενη φάση.

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σχετικά με το πρόβλημα που παρατήρησε ο bloody (με τα φαγωμένα γραμματα δεξιά), σε εμένα φαίνονται όλα τέλεια. Ολα σε άψογη και πού βολική διάταξη και πολύ ευανάγνωστα χωρίς να συνωστίζονται σε κάποια περιοχή της οθόνης ή να κόβεται κάτι. Αλλά εγώ έχω οθόνη wide 16:9, μήπως έχει να κάνει με αυτό?

 

Υπενθυμίζω ότι το μόνο που δεν με βολεύει καθόλου στην παρούσα μορφή είναι τα πολύ ανοιχτόχρωμα διαχωριστικά ανάμεσα στα posts, που με το άσπρο φόντο δεν φαίνονται καθόλου, και πολλές φορές μπερδεύομαι στο που τελειώνει ένα post και αρχίζει το επόμενο.

Επίσης θα συμφωνήσω με τον bloody σχετικά με το άσπρο φόντο, αφού και εμένα με στραβώνει ελαφρώς. Ισως αν μπαίναν μουσταρδί διαχωριστικά να το "έσπαγαν" λίγο.

Fender να πιάνεις, Harley Benton να γίνεται...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου