Προς το περιεχόμενο

Καλώς ορίσατε στο νέο Noiz.gr


Προτεινόμενες αναρτήσεις

ρε παιδια μπορει καποιος να μου γραψει τις ρυθμισεις (ρυθμισεις ειδοποιησειων) που εχει για να παιρνω κι εγω ειδοποιησεις στο μειλ μου στα θεματα που παρακολουθω?

 

eidopoihseis.jpg

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 296
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

ευχαριστω elavd .

το εχω δοκιμασει και αυτο . για να δουμε τωρα . ισως να ειχα κανει καμια βλακεια και να μην αποθηκευσα τις ρυθμισεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδια τιποτα . δεν ερχετε ειδοποιηση με τποτα.

εγραψα σε αλλο φορουμ , απαντηθηκε , και ειδοποιηση δεν πηρα.

αντιμετωπιζει κανεις αλλος αυτο το προβλημα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάω να στείλω συνημένο αρχείο mp3 2.5 mb και μου πετάει το εξής μήνυμα συνέχεια.

 

Το συνημμένο σας δεν μπόρεσε να αποθηκευτεί. Αυτό μπορεί να συνέβη γιατί χρειάστηκε πάρα πολύς χρόνος για να σταλθεί ή το αρχείο είναι μεγαλύτερο από το μέγιστο επιτρεπόμενο του διακομιστή.

 

Παρακαλώ συμβουλευτείτε τον διαχειριστή συστήματος για περισσότερες πληροφορίες.

 

Δεν έχω πρόβλημα με τη σύνδεση, το στέλνει κανονικά.Έχει 256 kbps upload και το τελειώνει σε 2 λεπτά περίπου αλλά συνέχεια με αυτό το σφάλμα ή ένα άλλο που δεν το κράτησα αλλά λέει ότι έχω ξαναστείλει αυτό το μήνυμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάω να στείλω συνημένο αρχείο mp3 2.5 mb και μου πετάει το εξής μήνυμα συνέχεια.

 

Το συνημμένο σας δεν μπόρεσε να αποθηκευτεί. Αυτό μπορεί να συνέβη γιατί χρειάστηκε πάρα πολύς χρόνος για να σταλθεί ή το αρχείο είναι μεγαλύτερο από το μέγιστο επιτρεπόμενο του διακομιστή.

 

Παρακαλώ συμβουλευτείτε τον διαχειριστή συστήματος για περισσότερες πληροφορίες.

 

Δεν έχω πρόβλημα με τη σύνδεση, το στέλνει κανονικά.Έχει 256 kbps upload και το τελειώνει σε 2 λεπτά περίπου αλλά συνέχεια με αυτό το σφάλμα ή ένα άλλο που δεν το κράτησα αλλά λέει ότι έχω ξαναστείλει αυτό το μήνυμα.

 

Me Too  ???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

sorry που σας τα εκανα τσουρεκια αλλα ουτε ειδοποιησεις παιρνω , αλλα ουτε και το "Εμφάνιση νέων απαντήσεων στα μηνύματά σας." δουλεύει σωστα. ετσι αναγκαζομαι να πηγαινω στο προφιλ μου και να κοιταω τι απαντησα προσφατα . ετσι ομως χανω απαντησεις σε λιγο παλιοτερα thread.

κατα τα αλλα καλα .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

sorry που σας τα εκανα τσουρεκια αλλα ουτε ειδοποιησεις παιρνω , αλλα ουτε και το "Εμφάνιση νέων απαντήσεων στα μηνύματά σας." δουλεύει σωστα. ετσι αναγκαζομαι να πηγαινω στο προφιλ μου και να κοιταω τι απαντησα προσφατα . ετσι ομως χανω απαντησεις σε λιγο παλιοτερα thread.

κατα τα αλλα καλα .

Για κοιτα στο Profil σου > Ρυθμισεις Ειδοποιησεων : Να ειναι τσεκαρισμενα τα κουτακια "ειδοποιηση απαντησεων"

Λεω μηπως το εχεις ξεχασει  ::)

 

:D :D :D :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου