Προς το περιεχόμενο

Καλώς ορίσατε στο νέο Noiz.gr


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 296
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Να χαρώ εγώ άτομα που ασχολούνται με high tech!  ;D  ;D  ;D

 

Μπαγάσικα όλα σας... πέρα από 1-2  θέματα που ψάχνω ακόμη, όλα τ' άλλα είναι θέμα παραμετροποίησης των προσωπικών σας ρυθμίσεων. 'Οπως:

 

1.Όταν πατάω παράθεση μου το βγάζει στη γρήγορη απάντηση και όχι στη κανονική, με αποτέλεσμα να είναι ψιλοσπαστικό

 

 

έπειτα από πόσο πειραματισμό βρήκα ότι η ρύθμιση είναι στο προφίλ και συγκεκριμένα η

Χρήση γρήγορης απάντησης κατά την εμφάνιση θεμάτων: εμφάνιση απενεργοποιημένη
και όχι το εμφάνιση ενεργοποιημένη. Λίγο πιο κατανοητό να ήταν (ή εγώ να μην ήμουν τόσο στόκος) θα ήταν καλύτερα  :D

 

 

Edit: Κι όμως εξαφανίστηκε η γρήγορη απάντηση και με το εμφάνιση απενεργοποιημένη.

Δεν υπάρχει η δυνατότητα να είναι ενεργοποιημένη η γρήγορη απάντηση, αλλά όταν πατάω παράθεση να μου την βγάζει στην κανονική απάντηση και όχι στην γρήγορη; ( Η είμαι τόσο στόκος, κάποιος να μου εξηγήσει βρε παιδιά ποια λεπτομέρεια χάνω...)

"Όχι άλλες TELE" Τάδε έφη Boukaw7

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

νομιζω οτι εχεις δικιο . μαλλον δε γινεται. σου εχω ομως μια λυση. να πατας ανοιγμα σε νεα καρτελα (αν χρησιμοποιεις browser με tab browsing ) και  τοτε το βγαζει μια χαρα .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τεστ

τεστ

[glow=red,2,300]τεστ[/glow]

[shadow=red,left]τεστ[/shadow]

[move]τεστ[/move]

τεστ τεστ τεστ

[pre]τεστ τεστ τεστ τεστ

τεστ τεστ τεστ τεστ

τεστ τεστ τεστ τεστ[/pre]


τεστ τεστ τεστ

τεστ

τεεστ τεστ τεστ

τεστ τεστ τεστ

τεστ τεστ

τεστ τεστ τεστ 

  • τεστ1
  • τεστ2

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα μπορούσε στην αρίθμηση των σελίδων κατω αριστερά να προστεθεί και το κλασσικό "προηγούμενη-επόμενη" Αυτό που έχει τώρα κάτω δεξιά με παει στο επόμενο θέμα...

Fender να πιάνεις, Harley Benton να γίνεται...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραία η αλλαγή στην πρώτη σελίδα με τα νέα θέματα γραμμή-γραμμή.

 

Δεν εμφανίζονται όμως θέματα απο όλα τα subforums, είναι σκόπιμα έτσι ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα μπορούσε στην αρίθμηση των σελίδων κατω αριστερά να προστεθεί και το κλασσικό "προηγούμενη-επόμενη" Αυτό που έχει τώρα κάτω δεξιά με παει στο επόμενο θέμα...

 

 

+10000

 

Επίσης, όταν ένα thread έχει πάνω από μία σελίδα, δεν υπάρχει "Επόμενο" και "Προηγούμενο", και πρέπει να "σημαδεύεις" τον αριθμό της σελίδας που θες να πας.

 

Μόνο σε μένα  (άντε, και ο Vrass  ;D) φαίνεται ψιλοπεριττό το "επόμενο-προηγούμενο" thread?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν κακά τα ψέματα: τις αγγελίες μέσα στη μέση των θεμάτων (στα Φρέσκα) τις αντιμετωπίζω σαν ΣΠΑΜ και με εκνευρίζουν αρκετά. Σόρι Μπος που το λέω έξω απ΄τα δόντια αλλά έτσι πρέπει. Αύριο τα "Φρέσκα" θα τα απενεργοποήσω εντελώς. Κρίμα, και μου άρεσε σαν ιδέα.

Fear no more the heat o' the sun

Nor the furious winter's rages

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου