Προς το περιεχόμενο

Καλώς ορίσατε στο νέο Noiz.gr


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderator

Καλημερα κι'απο εμενα.Υπαρχει προβλημα με την ωρα,πχ. τωρα ειναι μια και μιση το μεσημερι και στο προφιλ μου εμφανιζει εννια και εικοσι

 

Καλώς ήλθες aposperitis7.

 

Μπορείς να πας στο προφιλ σου, (πατώντας π.χ. στο όνομά σου πάνω αριστερά στο post σου), διάλεξε το "ρυθμίσεις εμφάνισης" και εκεί που λέει "διαφορά ώρας" βάλε 0.  :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 296
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

βασικα, ξαφνικα εμφανιζονται πανω τα καινουρια posts των thread και οχι κατω. Προσωπικα το βρισκω αβολο αυτο, γινεται να το αλλάξω η απο εδω και περα θα εμφανιζονται ετσι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βασικα, ξαφνικα εμφανιζονται πανω τα καινουρια posts των thread και οχι κατω. Προσωπικα το βρισκω αβολο αυτο, γινεται να το αλλάξω η απο εδω και περα θα εμφανιζονται ετσι?

 

Μπορείς να το αλλάξεις απο το μενού <<Ρυθμίσεις εμφάνισης>> στο

προφίλ σου.. Συγκεκριμένα, μην τσεκάρεις το  <<Εμφάνιση πιο πρόσφατων μηνυμάτων στην κορυφή>>..

The lunatic is on the grass..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είδα και έναν που έχει karma -1! Τον Trigga!

 

Eπίσης ο μεγεθυντικός φακός που βρίσκεται απάνω, αριστερά από το κουτάκι της αναζήτησης, ας φαίνεται σαν κουμπί που να λέει ότι είναι σύνθετη αναζήτηση γιατί έτσι περνάει στα ψιλά το χρησιμότερο εργαλείο του Noiz...

Fear no more the heat o' the sun

Nor the furious winter's rages

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημερα κι'απο εμενα.Υπαρχει προβλημα με την ωρα,πχ. τωρα ειναι μια και μιση το μεσημερι και στο προφιλ μου εμφανιζει εννια και εικοσι

 

Καλώς ήλθες aposperitis7.

 

Μπορείς να πας στο προφιλ σου, (πατώντας π.χ. στο όνομά σου πάνω αριστερά στο post σου), διάλεξε το "ρυθμίσεις εμφάνισης" και εκεί που λέει "διαφορά ώρας" βάλε 0.  :)

Ευχαριστω φιλε,το διορθωσα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βρηκα κι άλλο ένα "bug":

 

Ενώ έχω επιλέξει να μην εμφανίζεται το email μου, παρόλα αυτά εμφανίζεται (κάτω από το avatar μου).

 

Μήπως μπορεί με κάποιο τρόπο να διορθωθεί αυτό γιατί κατά τη γνώμη μου είναι ψιλο-σοβαρό...

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και πάλι δεν το βλέπω. Εσύ βλέπεις το δικό μου; Αν ναι τότε μπορεί να είναι κάποιο bug που να φαίνεται μόνο σε εμάς τους ίδιους και όχι στους 3ους

"Όχι άλλες TELE" Τάδε έφη Boukaw7

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου