Προς το περιεχόμενο

Καλώς ορίσατε στο νέο Noiz.gr


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σωστός ο elavd, αλλά και πάλι, αν έμπαινε ένας guest μέσα στο forum, ο οποίος βέβαια δεν θα είχε τη δυνατότητα να ψάξει ή να διαμορφώσει το προφίλ του, φαντάζεσαι τί θα έβλεπε  ;D

 

Anyway, πάντως κι εμένα οι 25 χαρακτήρες μου φάνηκαν πολύ λίγοι... Οριακά κατάφερα να γράψω την τωρινή μου υπογραφή (η οποία βέβαια περιέχει και code για bold)

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 296
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Ναι ρε παιδάκια, αλλά τισταδιάλα είναι αυτό το κάρμα;  ??? ??? ???

 

Έχω την εντύπωση ότι είναι σαν "βαθμός διαγωγής" τον οποίο θα σου αυξομειώνουν οι mods, ανάλογα με το πόσο καλό παιδάκι είσαι.

 

Με τέτοιο avatar, σε βλέπω να παίρνεις Karma = θερμοκρασία Σιβηρίας!!! ;D

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μεγειές!! :)

Αν και αρχικά μου ξένισε αρκετά το νέο look είναι σίγουρα θέμα συνήθειας.

Αυτό που βρίσκω άβολο μέχρι στιγμής είναι η αρχική σελίδα με τα threads να έχουν στυλ notes (σημειώσεων) καθώς και τα emotions. Οι υπόλοιπες λειτουργίες και επιλογές είναι πολύ εύχρηστες. Ήταν μια ανανέωση που χρειαζόταν. ;)

 

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω την εντύπωση ότι είναι σαν "βαθμός διαγωγής" τον οποίο θα σου αυξομειώνουν οι mods, ανάλογα με το πόσο καλό παιδάκι είσαι.

 

Με τέτοιο avatar, σε βλέπω να παίρνεις Karma = θερμοκρασία Σιβηρίας!!! ;D

 

Γιατί μου την λες έτσι άσχημα ελκαβλντ? Μια φορά είπα και γω να αβαταρω την φατσα μου...

Bagpipes are louder than banjos.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι εμένα δεν μου εμφανίζει τα λινκς υπογραμμισμένα, αν δεν τα έχω επισκευθεί ήδη. Είναι σαν απλό κείμενο. Επίσης, όταν ένα thread έχει πάνω από μία σελίδα, δεν υπάρχει "Επόμενο" και "Προηγούμενο", και πρέπει να "σημαδεύεις" τον αριθμό της σελίδας που θες να πας. Τέλος, δεν ισχύουν τα παλιά λινκς? Είχα κάνει μια σελίδα bookmark και τώρα με βγάζει σε 404 error...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλο θα ηταν παντως αν γινεται να αλλαξουν τα emoticons, γιατι ειναι υπερβολικα ασχημα :D οχι οτι ειναι και μειζονος σημασιας θεμα βεβαια :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλο θα ηταν παντως αν γινεται να αλλαξουν τα emoticons, γιατι ειναι υπερβολικα ασχημα :D οχι οτι ειναι και μειζονος σημασιας θεμα βεβαια :D

 

Εμένα δε με πειράζουν ότι είναι άσχημα, αλλά το γεγονός ότι δεν ισχύουν οι παλιές καλές συντομέσεις (BBcode). Πχ έγραφες :lol: και σου έβγαινε το γέλιο

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εύγε :) και στο Boss και στους υπόλοιπους συντελεστές. :) :)

Το μόνο που μου φάνηκε λίγο κάπως, είναι η εμφάνιση των ποστς στην αρχική

Σελίδα...too much info, αλλά πιστεύω ότι είναι και θέμα συνήθειας.

Εύγε και πάλι :)

Τσάμπα καίει η....κονσόλα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τέλος, δεν ισχύουν τα παλιά λινκς? Είχα κάνει μια σελίδα bookmark και τώρα με βγάζει σε 404 error...

 

Όχι, δεν ισχύουν τα παλιά links μέσα στο forum.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου