Προς το περιεχόμενο

Καλώς ορίσατε στο νέο Noiz.gr


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 296
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

άλλως 1 να παραπονεθεί για τα λινκς. Κάντε κάτι να ξεχωρίζουν από το υπόλοιπο κείμενο. Αν βρω κάτι άλλο θα πω

"Όχι άλλες TELE" Τάδε έφη Boukaw7

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Εμένα δε με πειράζουν ότι είναι άσχημα, αλλά το γεγονός ότι δεν ισχύουν οι παλιές καλές συντομέσεις (BBcode). Πχ έγραφες :lol: και σου έβγαινε το γέλιο

+1000!

 

 

Βass is a state of mind...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απλα να επισημανω οτι δεν υπαρχει πουθενα το υπερσημαντικοτατο, για πααααααρα πολλους, αρθρο του superfunk περι setup κιθαρας. πιστευω πως θα ληθει συντομα το προβληματακι, απλα το αναφερω μηπως με τα πολλα ξεχαστηκε.

 

κατα τα αλλα μια χαρα. keep up the good work.

 

:)

nothing to fear, nothing to doubt

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρατήρησα και κάτι ακόμη, κατά τη γνώμη μου σημαντικό:

 

Υπάρχει και δεύτερη αναζήτηση (αυτή η οποία είναι πάνω δεξιά), η οποία δεν φέρνει ΚΑΝΕΝΑ απολύτως αποτέλεσμα... Υπάρχει κάποιο πρόβλημα με αυτή? Γιατί αν υπάρχει καλό θα είναι να καταργηθεί για να μη φέρνει σύγχιση...

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Ναι, τα links είναι ένα θέμα και τα άρθρα επίσης.

 

Πάντως, το περιβάλλον (τόσο αυτό της πλοήγησης) όσο και της καταχώρησης κειμένου είναι πολύ πιο βολικό. Επίσης πολύ βολικό και αυτό με τις επικεφαλίδες (που είχε επισημάνει και ο wasted). Συμφωνώ και με τον περιορισμό στις υπογραφές.

 

Ένα "trademark" στο theme που προσωπικά μου άρεσε ( ;D ) ήταν η κατακόρυφη διαχωριστική γραμμή του κελιού του χρήστη από το μύνημά του στα δεξιά. Διαχώριζε την επαναλαμβανόμενη πληροφορία (όνομα, άβαταρ, ιδιότητες ομάδας post, τόπος κλπ) από το κυρίως μύνημα στα δεξιά.  Ίσως είναι η αίσθησή μου, αλλά δυσκολεύομαι "με μία ματιά" να εντοπίσω ποιός είναι αυτός που γράφει στα δεξιά....

 

Επίσης επιτέλους, οι τρέχοντες safari βλέπουν το Ευρώ. ( €    ;D ;D ;D ;D )

 

Επίσης, η επικεφαλίδα του κάθε post.....εκτός από τον αύξοντα αριθμό της καταχώρησης είναι επαναλαμβανόμενη πληροφορία μέσα σε ένα thread. Είναι πολύ βολικό που υπάρχει λινκ για συγκεκριμένο post αλλά πιστεύω ότι (αισθητικά) όλη αυτή η γραμμή θα ήταν καλύτερο να ήταν λιγότερο εμφανής. Ταυτόχρονα, ο συνολικός τίτλος του θέματος θα μπορούσε να είναι πιο εμφανής.

Με άλλα λόγια :Θα μεγάλωνα πολυ το "1" και θα μίκραινα πολύ τα "2"

titles.jpg

 

:)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρατήρησα και κάτι ακόμη, κατά τη γνώμη μου σημαντικό:

 

Υπάρχει και δεύτερη αναζήτηση (αυτή η οποία είναι πάνω δεξιά), η οποία δεν φέρνει ΚΑΝΕΝΑ απολύτως αποτέλεσμα... Υπάρχει κάποιο πρόβλημα με αυτή? Γιατί αν υπάρχει καλό θα είναι να καταργηθεί για να μη φέρνει σύγχιση...

 

χτες δουλευε αψογα παντως. οντως δεν δουλευει τωρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Ένα "trademark" στο theme που προσωπικά μου άρεσε ( ;D ) ήταν η κατακόρυφη διαχωριστική γραμμή του κελιού του χρήστη από το μύνημά του στα δεξιά. Διαχώριζε την επαναλαμβανόμενη πληροφορία (όνομα, άβαταρ, ιδιότητες ομάδας post, τόπος κλπ) από το κυρίως μύνημα στα δεξιά.  Ίσως είναι η αίσθησή μου, αλλά δυσκολεύομαι "με μία ματιά" να εντοπίσω ποιός είναι αυτός που γράφει στα δεξιά....

 

Συμφωνώ και γω μ' αυτό!

Το χρωματάκι στα λινξ είναι απαραίτητο.

Κάποια πιο σύγχρονα smilies (σαν αυτά του smiley extra πχ) θα ήταν καλοδεχούμενα.

 

Με γειά, να το χαιρόμαστε!  :) Χρειάζεται συνήθεια...

one colour: black - and shades of grey

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πάντα η προσπάθεια για το καλύτερο ειναι ευπρόσδεκτη...

πολύ καλη δουλειά με ελάχιστα πραγματικά χρηστικά προβλήματα...

Dual Soliloquy

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...ευτυχώς που έμεινε το εικονίδιο του NOIZ !!! για μια στιγμή νόμισα οτι βρέθηκα σε άλλο φορουμ  :)

 

Πιστεύω ότι έπρεπε να γίνει αλλαγή στο look του site. Με δυσκόλεψε λίγο στην αρχή ... μου θύμισε την γυναίκα μου όταν αλλάζει την θέση των ποτηριών στα ντουλάπια της κουζίνας  ???

 

Μεγιές ... προσωπικά δεν είχα κανένα πρόβλημα με το site (τεχνικά μιλώντας) και ξέρω πόσο δύσκολο είναι να αλλάζεις κάτι που έχει γίνει καθεστώς ... τεχνικά και συναισθηματικά. ΜΠΡΑΒΟ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου