Προς το περιεχόμενο

Καλώς ορίσατε στο νέο Noiz.gr


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 296
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Παιδιά να γίνει κάτι και με τα γενέθλια. Έχω στείλει σε τόσους μηνύματα για χρόνια πολλά και μου λένε φχαριστώ φίλε, αλλά δεν έχω γενέθλια :D Εκεί που λέει Προσεχή γενέθλια, ας είναι (αν γίνεται ) πιό συγκεκριμένο του στυλ Σήμερα έχουν γενέθλια οι: κλπ κλπ

Dreamers come and go, but a dream's forever

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό που λέμε τόσο καιρό για τις σελίδες, δηλαδή να έχει και το κλασσικό "προηγούμενη" και "επόμενη" και να μη χρειάζεται να σημαδεύουμε τους αριθμούς τους δεν μπορεί τελικά να γίνει?

Fender να πιάνεις, Harley Benton να γίνεται...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά να γίνει κάτι και με τα γενέθλια. Έχω στείλει σε τόσους μηνύματα για χρόνια πολλά και μου λένε φχαριστώ φίλε, αλλά δεν έχω γενέθλια :D Εκεί που λέει Προσεχή γενέθλια, ας είναι (αν γίνεται ) πιό συγκεκριμένο του στυλ Σήμερα έχουν γενέθλια οι: κλπ κλπ

 

Χαχα.Αυτό είναι μια αλήθεια.Έτσι όπως το διαβάζω σε φαντάζομαι να το λές με το στύλ "μου πήραν το γλυκό μέσα απ' το στόμα".Τέλειο  :P :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μουαχαχα έτσι ακριβώς!!! Είναι σα να πηγαίνεις να δεις τους Dream Theater και να σου λένε σόρι φίλε, σήμερα έχει Θώδη

Dreamers come and go, but a dream's forever

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εμενα αυτο που δεν μου καθεται καθολου (αν μου επιτρεπεις yameth) ειναι οτι τα βιντεος δεν βγαινουν στην πρωτη σελιδα οπως τα υπολοιπα θεματα..

γιαυτο εξαλλου δεν εχουν και πολυ ανταποκριση απτους χρηστες

προσεχε τι λες...ειμαι κρυφος modulator!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάθε φορά που εμφανίζεται το banner της cosmomusica, και προσπαθώ να δω τα drop menus από τις κατηγορίες, δεν μπορώ, καθώς τα καλύπτει. Αυτό γίνεται μόνο στο συγκεκριμένο και όχι στα υπόλοιπα (μουσικόραμα πχ)

"Όχι άλλες TELE" Τάδε έφη Boukaw7

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εμενα αυτο που δεν μου καθεται καθολου (αν μου επιτρεπεις yameth) ειναι οτι τα βιντεος δεν βγαινουν στην πρωτη σελιδα οπως τα υπολοιπα θεματα..

γιαυτο εξαλλου δεν εχουν και πολυ ανταποκριση απτους χρηστες

 

+1000

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου