Προς το περιεχόμενο

Καλώς ορίσατε στο νέο Noiz.gr


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Έχω να προτείνω νέα διαφήμιση για το νοιζ απο το νοιζ (να φαίνεται ομορφα και χαριτωμένα ενδιάμεσα στα ποστς δλδ)

 

Η ζωή σας είναι μονότονη? Το ιντερνετ φαντάζει βαρετό? Στα άλλα φόρουμς είστε πασάδες? Σας συμπαθούν όλοι και σας έχουν προτείνει ακόμη και να γίνετε moderators? Θέλετε να νιώσετε την πραγματική πρόκληση? Ή εν πάσει περιπτώση θέλετε τα χαστούκια σας ρε παιδί μου για το γαμώτο και το βίτσιο?

 

Μήν το σκέφτεστε άλλο: το noiz.gr είναι εδώ για σας. Σας βάζει στη θέση σας απο το πρώτο κιόλας ποστ.

 

[move]ΜΟΝΟ ΣΤΟ ΝΟΙΖ! ΜΕ ΚΑΘΕ ΝΕΑ ΕΓΓΡΑΦΗ -2 ΚΑΡΜΑ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΞΕΚΙΝΗΜΑ! ΜΗΝ ΤΟ ΧΑΣΕΤΕ![/move]

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 296
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Νομιζω πως σημερα, αδραξα τους καρπους 2 σκληρων και κοπιαστικων χρονων ως μελος του noiz.gr

 

Αξιζε καθε στιγμη!

 

;D

 

(Εγω να δεις ποσο πολυ εχω λιωσει απο τα γελια :D )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator

Παιδιά σας ευχαριστώ για τις επισημάνσεις σχετικά με τη διαφήμιση.

Κάνουμε ότι μπορούμε για να υπάρχει το φόρουμ ανεξάρτητο και online, χωρίς να επιβαρύνει τα μέλη του.

Στόχος μας ήταν και είναι να μην επιβαρύνεται το περιεχόμενο από πολύ διαφήμιση. Θα προσπαθήσω να μην συμβαίνει αυτό.

Και πάλι σας ευχαριστώ.

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για το περιεχόμενο της διαφήμισης είπα περισσότερο πάντως. Οπως και να χει, εσύ παίρνεις τις επιλογές, απλά μου χτύπησε κάπως άσχημα(οχι το οτι ειχε διαφημιση εκεί, αλλά το περιεχόμενο :) ).

Κill the wise one!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator

Το παρακολουθώ καθώς έρχεται από το Google και δεν ξέρω τι βάζουν.

Καλή η διευκρίνηση. ;)

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδια σορρυ πραγματικα για την εκφραση αλλα το noiz εχει γ@&**&&*# στις διαφημησεις....πραγματικα αντιλαμβανομαι οτι καπως πρεπει να βγαινουν τα εξοδα ή και κατι παραπανω αλλα δν μπορει να γινει καπου σε καποιο σημειο μαζεμενες??? τι πανω πανω υπαρχουν , τι αριστερα, τι ενδιαμεσα στα ποστ....

μαζεψτε τες καπου ολες μαζι ...δλδ ειναι κριμα....:(

 

Υ.Γ. σβηστηκαν ποστ απο αυτο το τοπικ/???γιατι δν καταλαβαινω τι λεει o gg και ο dead...?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator

Φίλε rainbowe επέτρεψε μου να διαφωνώ. Τα παραλές.

Ισως κάποιες αλλαγές έπεσαν μαζεμένες, και ξένισαν.

Εδώ είμαστε όμως, κι εμείς μάτια έχουμε. Θα δείξει.

 

Υ.Γ. Τίποτα δεν σβήστηκε απλά είναι συνέχειες από μπαρουτοκαπνισμένο θέμα

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι τωρα το ειδα το αλλο τοπικ...

τεσπα συνεχιζω να διαφωνω με τη διασπορα διαφημισεων στο φορουμ  , ποσο μαλλον για εξωτικες τσεχες που μοιαζουν 30αρες αλλα στην ηλικια λεει παντα 18 , απο τα κατω πατησια που με περιμενουν ημιγυμνες ( :D )...

εγω το ξαναλεω παντως...σκεφτειτε μηπως τις βαζατε ολες κατω -κατω μετα τα ποστ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου