Προς το περιεχόμενο

Καλώς ορίσατε στο νέο Noiz.gr


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αυτό που λέμε τόσο καιρό για τις σελίδες, δηλαδή να έχει και το κλασσικό "προηγούμενη" και "επόμενη" και να μη χρειάζεται να σημαδεύουμε τους αριθμούς τους δεν μπορεί τελικά να γίνει?

 

Αυτό (για να μην ξεχνιόμαστε! καθένας με το κόλλημά του  ;D ;D ;D)

 

και επίσης

 

δεν ξέρω αν προέκυψε τώρα με την αλλαγή της πρώτης σελίδας ή αν το παρατήρησα τώρα εγώ (οπότε σόρι!), αλλά δεν είναι καλύτερα πατώντας στον τίτλο του θέματος που θέλουμε να διαβάσουμε (στην πρώτη σελίδα) να μεταφερόμαστε στη ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ σελίδα και όχι στην πρώτη?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 296
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Βασικά νομίζω ότι ήρθε ο καιρός να φύγει το καπέλο του Αη Βασιλη απο το logo του site.

;)

09 γενάρη φτάσαμε! (ασε που δεν εχω καμινάδα και δεν ήρθε ο χοντρός)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οταν διαβαζουμε μια σελιδα κ φτασουμε τερμα κατω θα πρεπει να πατησουμε εκει που λεει "πανω" για να παμε τερμα πανω για να διαλεξουμε που θελουμε να παμε μετα πχ

"Noiz.gr > Forum > Music Technology > Guitars, Bass & Amps > Telecaster - δίλημμα"

 

αντι να εχει αυτο το "πανω" γιατι να μην βγαινει κ τερμα κατω η επικεφαλιδα ωστε να πηγαινουμε κατυθιαν εκει που θελουμε?

 

ευχαριστω! ;D

A musician who is travelling with the old blues while searching the psychedelic groovie sounds of the 60's with his guitar.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επισης ενα: "επομενη σελιδα" διπλα στο "πανω" θα ηταν handy...                                                        ουπς!!..μολις τωρα ειδα οτι εχει αναφερθει παλι η συγκεκριμενη υποδειξη....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator

1.Στα άρθρα θα προστεθούν και όσα υπόλοιπα υπήρχαν και ισχύουν ακόμη σαν θεματολογία σύντομα.

 

2.Τα video βγαίνουν ήδη στην πρώτη σελίδα

 

3.Το κλασσικό "προηγούμενη" και "επόμενη" σελίδα δεν είναι τόσο απλό να γίνει τεχνικά, οπότε ζητώ την κατανόηση σας.

 

4.Από την αρχική σελίδα πατώντας στον τίτλο του θέματος δεν μεταφερόμαστε στη ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ σελίδα του θέματος αλλά στην πρώτη. Υπάρχει δεξιά το σχετικό εικονίδιο που σε πηγαίνει στο τελευταίο ποστ.

Ετσι καλύπτεται αυτός που ξέρει το θέμα αλλά και αυτός που θα το διαβάσει για πρώτη φορά από την αρχή.

 

οταν διαβαζουμε μια σελιδα κ φτασουμε τερμα κατω θα πρεπει να πατησουμε εκει που λεει "πανω" για να παμε τερμα πανω για να διαλεξουμε που θελουμε να παμε μετα πχ

"Noiz.gr > Forum > Music Technology > Guitars, Bass & Amps > Telecaster - δίλημμα"

 

αντι να εχει αυτο το "πανω" γιατι να μην βγαινει κ τερμα κατω η επικεφαλιδα ωστε να πηγαινουμε κατυθιαν εκει που θελουμε?

 

ευχαριστω! ;D

Είναι μέσα στα σχέδια.

 

Σε γενικές γραμμές ελπίζω πως είναι πολύ πιό χρηστικό το νέο πακέτο αλλά οι μικρές λεπτομέρειες είναι που κάνουν τη διαφορά. Βελτιωνόμαστε σιγα - σιγά.

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 μήνες αργότερα...
  • Administrator

Sorry... :)

 

Δεν ξέρω αν διορθώνεται άμεσα.

Ευχαριστώ για την παρατήρηση.

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

;)

 

Από τότε που το παρατήρησα άρχισα να προσέχω πως αντιδρούν και άλλα sites στο zoom και ακόμα και της Microsoft κάνει διάφορα απρόβλεπτα.

Μη με ξυπνάς απ΄τις έξι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου