Προς το περιεχόμενο

Περί κάρμα (-τος; )


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καταρχην Wow! συνεχιζεις και προσβαλεις τον kilon και αυτο δεν ειναι σωστο.

Απο την στιγμη που αυτο που εγραψες ηταν χιουμοριστικο(αλλα πολυ χοντρο που να φανταστεις εγω τσαντιστηκα πιο πολυ απο το kilon) γιατι αυτο που εγραψε ο kilon και εφαγε μειον στο καρμα του να μην ηταν κατι το χιουμοριστικο γι'αυτον ; Κανεις δεν μπορει να ορισει την εννοια του χιουμορ.

Κατι δεν γινεται σωστα και πρεπει να το βρειτε εσεις που εχετε τα γκεμια.Εαν δεν σας γουσταρει καποιος να τον πετατε απ'εξω και οχι προσπαθειτε να ορισετε την εννοια του χιουμορ.

Το χιουμορ δεν ειναι τοσο ευκολα κατανοητο στα γραπτα.....

Παντα μιλαμε για καρμα ετσι,δεν επαναφερω την προηγουμενη συζητηση.....

 

Περνάν τα χρόνια και είναι κρίματζ,

Θέλω ν'αλλάξω image...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 575
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

οχι, απλα αναμεσα σε ενα σωρο κοσμο που σε σχολιαζει εκτος νοιζ, εγω σε σχολιαζω δημοσια

 

Μεθυσμένος; Ξεμέθυστος;

Υπάρχει διαφορά;

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καταρχην Wow! συνεχιζεις και προσβαλεις τον kilon και αυτο δεν ειναι σωστο.

Απο την στιγμη που αυτο που εγραψες ηταν χιουμοριστικο(αλλα πολυ χοντρο που να φανταστεις εγω τσαντιστηκα πιο πολυ απο το kilon) γιατι αυτο που εγραψε ο kilon και εφαγε μειον στο καρμα του να μην ηταν κατι το χιουμοριστικο γι'αυτον ; Κανεις δεν μπορει να ορισει την εννοια του χιουμορ.

Κατι δεν γινεται σωστα και πρεπει να το βρειτε εσεις που εχετε τα γκεμια.Εαν δεν σας γουσταρει καποιος να τον πετατε απ'εξω και οχι προσπαθειτε να ορισετε την εννοια του χιουμορ.

Το χιουμορ δεν ειναι τοσο ευκολα κατανοητο στα γραπτα.....

Παντα μιλαμε για καρμα ετσι,δεν επαναφερω την προηγουμενη συζητηση.....

 

 

Κανέναν δεν πετάμε έξω (δυστυχώς).

Τα γκέμια είναι πιο χαλαρά από κάθε άλλο φόρουμ που ξέρω.

Έτσι δεν είναι;

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Wow! πιστευω οτι παραφερεσαι . τα βαζεις με ολους με μονο κριτηριο την πιστη σου οτι εχεις δικιο. αλλωστε και ο καθενας που μιλαει ασχημα και αδικει τους αλλους για αυτο το κανει , νομιζει οτι εχει δικιο.

 

Όταν έχω δίκιο, θα κάνω ότι γουστάρω για να υπερασπιστώ το δίκιο μου

 

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κανέναν δεν πετάμε έξω (δυστυχώς).

Τα γκέμια είναι πιο χαλαρά από κάθε άλλο φόρουμ που ξέρω.

Έτσι δεν είναι;

 

Ετσι ειναι και κατι πρεπει να γινει γιατι το site ηταν πολυ καλυτερο παλια και εγω που μπαινω τοσα χρονια εχω αρχισει και στενοχωριεμαι.

Παντως χωρις πλακα,γινεται να παρουν μειον στο καρμα οι modulators η οχι ;

Περνάν τα χρόνια και είναι κρίματζ,

Θέλω ν'αλλάξω image...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παντως χωρις πλακα,γινεται να παρουν μειον στο καρμα οι modulators η οχι ;

 

Όχι, δεν γίνεται - έχει απαγορευθεί είτε να τους αφαιρούνται πόντοι ΕΙΤΕ να τους προστίθενται.

 

(τώρα θα βγει ο 93 και θα πει: ε, και;)

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι, δεν γίνεται - έχει απαγορευθεί είτε να τους αφαιρούνται πόντοι ΕΙΤΕ να τους προστίθενται.

 

(τώρα θα βγει ο 93 και θα πει: ε, και;)

 

οχι ρε συ, εχω αρχισει να το απολαμβανω. απο δω και περα θα σε αφησω να εκτιθεσαι  ;D ;D

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι, δεν γίνεται - έχει απαγορευθεί είτε να τους αφαιρούνται πόντοι ΕΙΤΕ να τους προστίθενται.

 

Οκ,ευχαριστω εγω ειμαι καλυμενος.

Παντως κατι πρεπει νε κανετε εαν θελετε να δει το site προκοπη και να μην αρχισει να φευγει σιγα σιγα κοσμος(ειτε σοβαρος ειτε ασοβαρος,για σας παντα).

 

Και για το τελος,το καρμα για μενα ειναι μεγαλη ΜΑΛΑΚΙΑ.Να πετατε εξω οποιον θεωρειται οτι δημιουργει προβλημα στο site παρα να τον "σημαδευεται".

 

Και παλι ευχαριστω.

Περνάν τα χρόνια και είναι κρίματζ,

Θέλω ν'αλλάξω image...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator

Παιδιά η κουβέντα εκτυλίσσεται σε προσωπικό επίπεδο που δεν εξυπηρετεί τα ενδιαφέροντα των υπολοίπων εκτός ίσως από κουτσομπολίστικη διάθεση.

Σταματήστε εδώ.

 

ΥΓ. Η διαχείριση δεν είναι υπό συζήτηση.

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου