Προς το περιεχόμενο

Περί κάρμα (-τος; )


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Προφανώς και τον γνωρίζω προσωπικά και σε βεβαιώνω ότι χρειάζεται σκληρηή μεταχείρηση για να γίνει καλός άνθρωπος...

Την ομαλή ροή του forum που την είδες?, αυτή η "αναρχία" του Noiz είναι άλωστε και η ομορφιά του.

Εδώ δεν παρεξηγήθηκε ο Trigga, παρεξηγήθηκες εσύ? Ελπίζω να μην του έδωσες 4 μαζεμένες!!!!!!

 

Τϊποτα δεν του έδωσα, κι ούτε παρεξηγήθηκα...απλά μου έπεσε λίγο βαρύ το "χαζός" παραπάνω.

 

Χτυπάει κάπως άσχημα, δε βρίσκεις; :-\

τασκερα απο βουτυρο οπως αποκαλουμε μερικη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 575
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εσυ πιτσιρίκο πολύ γλώσσα βγαζεις.Στο σπιτι σου αυτα σου μαθαίνουν?

 

Ελα να μην τα παρω αναποδα και φωναξω τις μανάδες σας.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες αργότερα...

θα ηθελα να μαθω που οφειλεται το -1 στο καρμα μου. με μια ματια που εριξα στα μηνυματα μου δεν βρηκα κατι που να το δικαιολογει. το μονο που μπορω να σκεφτω ειναι καποια αχρηστα και βλακωδη ομολογουμενως θεματα που εχω ανοιξει στο περι ανεμων και υδατων. θα ηθελα λοιπον να ξερω ποιος και για ποιους λογους μοιραζει θετικο ή αρνητικο καρμα ωστε να κατανοησω, εστω και λιγο καθυστερημενα, τα ορια της λειτουργιας του forum.

Φιλικα, Δημητρης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θα ηθελα να μαθω που οφειλεται το -1 στο καρμα μου. με μια ματια που εριξα στα μηνυματα μου δεν βρηκα κατι που να το δικαιολογει. το μονο που μπορω να σκεφτω ειναι καποια αχρηστα και βλακωδη ομολογουμενως θεματα που εχω ανοιξει στο περι ανεμων και υδατων. θα ηθελα λοιπον να ξερω ποιος και για ποιους λογους μοιραζει θετικο ή αρνητικο καρμα ωστε να κατανοησω, εστω και λιγο καθυστερημενα, τα ορια της λειτουργιας του forum.

Φιλικα, Δημητρης.

 

Γι 'αυτά τα θέματα, καλό είναι να στέλνεις πμ στους μοντς ή τον admin και να μην αποσχολείς το υπόλοιπο φόρουμ. Κάρμα μπορούν να δώσουν ή να αφαιρέσουν οι Modulators και οι gate keepers αν δεν απατώμαι. 

Βass is a state of mind...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εστειλα και στους 5 modulators αλλα ακομη δεν ελαβα απαντηση. το να στειλω και στους 16 gatekeepers το βρισκω καπως υπερβολικο...

 

Take it easy. Δεν υπάρχει περίπτωση να το κάνουν γαργάρα. Αργά ή γρήγορα θα απαντήσουν. ;)

τασκερα απο βουτυρο οπως αποκαλουμε μερικη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου