Προς το περιεχόμενο

Φωτογραφίες των πλήκτρων μας!


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • 1 μήνα αργότερα...
  • Απαντήσεις 699
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Αν και είμαι κιθαρίστας, ομολογώ ότι τη βρίσκω με τις φωτόζ που έχετε ανεβάσει 8)

 

Keep'em comin' boys  ;)

Μη με ξυπνάς απ΄τις έξι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες αργότερα...

...με 49 πλήκτρα.

 

Ηθελαν στην αρχη να το στρογγυλεψουν στο 50 στην εταιρια αλλα δεν μπορουσαν να αποφασισουν να βαλουν τη μπασα σι 'η την πριμα ρε? Και το αφησαν ετσι.

I quickly learned that the study of music harmony is the study of everything - Richard Merrick

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 5 εβδομάδες αργότερα...
  • 2 μήνες αργότερα...
  • 4 εβδομάδες αργότερα...

Η εικόνα μιλάει μόνη της.Τι να λέμε?Είμαι άρρωστος με τα σύνθ... όπως όλοι μας.Roland fantom S με αναβάθμιση 288MB sampler+2smartmedia cards 128+128mb απλά φτιάχνεις παπάδες!Yamaha V50 πάνω από 2500 ήχους σε δισκέτες και 3κάρτες μνήμης!Roland sh 201 πολύ καλό αναλογικό και ως προς τη τιμή του!Υπάρχουν και Yamaha SY 55-RY 30drummachine-music programmer,microkorg synthvocoder αλλά οι φωτό μιλάνε και προδίδουν με τι δουλεύω.Ε! 39 χρονών είμαι με κόπους και θυσίες τα πήρα χομπίστας είμαι!Γιώργος.Εύχομαι σε όλους σας να έχετε πάντα αυτό που θέλετε.

IMAG0113.thumb.JPG.6103e8cb48d64a6de92a87decddb681b.JPG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η εικόνα μιλάει μόνη της.Τι να λέμε?Είμαι άρρωστος με τα σύνθ... όπως όλοι μας.Roland fantom S με αναβάθμιση 288MB sampler+2smartmedia cards 128+128mb απλά φτιάχνεις παπάδες!Yamaha V50 πάνω από 2500 ήχους σε δισκέτες και 3κάρτες μνήμης!Roland sh 201 πολύ καλό αναλογικό και ως προς τη τιμή του!Υπάρχουν και Yamaha SY 55-RY 30drummachine-music programmer,microkorg synthvocoder αλλά οι φωτό μιλάνε και προδίδουν με τι δουλεύω.Ε! 39 χρονών είμαι με κόπους και θυσίες τα πήρα χομπίστας είμαι!Γιώργος.Εύχομαι σε όλους σας να έχετε πάντα αυτό που θέλετε.

 

Yamaha V50? Τι λες τώρα... Το είχα δουλέψει ένα φεγγάρι, πολύ παλιά.

Υποτίθεται ότι ήταν ένα DX7 με sequencer, drum machine και μονάδα εφέ.

Μου θύμισες τα μουσικά μαθητικά μου νιάτα... :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου