Προς το περιεχόμενο

Αν έχετε γεννηθεί πριν από το 1980...


Προτεινόμενες αναρτήσεις

;D ;D ;D ;D ;D ;D πες τα.....εμεις του..... 70 οι εκδρομεις  ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ειχαμε γουστο και καλλιτεχνικο αισθητηριο

 

marcalmond.jpg

 

childabuse.jpg

 

οχι σα τα σημερινα emo:

 

62220-Emo_Boys3.jpg

 

62222-Emo_Boys2.jpg

 

 

      Χωρις πλακα παντως.....και αν και καθε εποχη εχει το χαρακτηρα και την ιδιαιτεροτητα της οφειλω να πω οτι καθε φορα παραξενευομαι οταν βλεπω τη συγχρονη γενια(ας πουμε την μετα το '85), αυτην η οποια μεγαλωσε χωρις στερησεις, με καλυτερη ενημερωση, σε καλυτερες οικονομικες συνθηκες να ειναι μακραν η καλυτερη πελατης των πασης φυσεως ψυχολογων και ενιοτε .......ψυχιατρων.......

2 things are infinite:the universe&human stupidity

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
  • Απαντήσεις 45
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

 

του οποιου το σαμαρι εγραφε "ΠΟΡΣ" (ο καραβλαχος ειχε ξεχασει να γραψει το "Ε")

 

Φιλε SF καλά το ειχε γραψει ο "καραβαλαχος", ετσι προφερεται στα αγγλικα

:D :D :D :D

;D ;D Χαχαχα.

Σπυρο δεν ηξερα οτι εισαι μηχανοβιος!(αν γινεις μια φορα εστω,ο "τιτλος" μενει για παντα!)

 

5 long years

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Anyway το κειμενο μου αρεσε,φυσικα και δεν μας αντιπροσωπευει ολους,αλλα το βρηκα τουλαχιστον συμπαθητικο.

Οπως και να'χει,μια χαρα ειναι η σημερινη εποχη.Τα παιδια μας θα μεγαλωσουν και θα θυμουνται τα παιδικα τους χρονια και εκεινα με την ιδια νοσταλγια οπως εμεις,γιατι πολυ απλα θα ειναι τα παιδικα τους χρονια! :)

Σιγουρα το γεγονος οτι εχουμε πηξει στο τσιμεντο και στα αυτοκινητα ειναι ασχημο,αλλα ειναι ασχημο για εκεινους (ολους εμας) που εχουμε δει και την αλλη πλευρα του νομισματος,για τα παιδια μας θα ειναι απλα "μια χαρα",δεν θα τους κανει εντυπωση.Θα ειναι στο ιδιο σχολειο με ανθρωπους διαφορετικων εθνοτητων,θα "κανoυν διαιτα" χαμηλων υδατανθρακων,θα πινουν Coca Zero,θα βλεπουν Λαμπυρη..(Ματαρες ε? By the way που λενε και στο χωριο μου!)

Τωρα αν ολα αυτα ειναι καλο η κακο,τι να πω δεν ξερω,θα ρωτησω την κορη μου σε 5-6 χρονια. ;)

 

ΥΓ Παντρευτηκα,νοικοκυρευτηκα αλλα μυαλο δεν εβαλα,ψηνομαι στα καρβουνα για μια Custom Strat (Sonic blueeee,"12 inch radius,soft V,rose,6105,με '59 μαγνητες και roller nut..μπρρρ) και ας εχω βαπτισια σε λιγους μηνες! :)

5 long years

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΥΓ Παντρευτηκα,νοικοκυρευτηκα αλλα μυαλο δεν εβαλα,ψηνομαι στα καρβουνα για μια Custom Strat (Sonic blueeee,"12 inch radius,soft V,rose,6105,με '59 μαγνητες και roller nut..μπρρρ) και ας εχω βαπτισια σε λιγους μηνες! :)

Αντε με το καλο και τα δυο. :) :) :)

Ξεκινα με αυτα.... :D :D :D :D :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οτι καλυτερο εχει γραφτει σε αυτο το forum κατ'εμε χωρις ομως να εχω διαβασει τα παντα αλλα πιστευω οτι ειναι. Μπραβο ρε φιλε μετρησες πολλα σε εμενα....ΑΝΤΩΝΗΣ  3/6/1978... σπασμενο ποδι απο μπαλα σε αλανα και οχι σε playstation,υποσιττισμενος μεχρι τα 14-15 εξ'αιτιας της υπερκινητικοτητας μου και οχι παχυσαρκος απο τα 10 επειδη δεν κουνιεμαι απο τον υπολογιστη μου,δεν ηξερα τι ειναι το enter στον υπολογιστη μεχρι που ηρθα σε επαφη στα 20 μου με το αθλημα του υπολογιτη και οχι τωρα που τα ανηλικα εχουν γινει εθισμενα σε αυτον....και ατελειωτες βολτες απο τα 12 εξω παιζοντας το γκομενος και νταης(τρομαρα μου) κατι που θα ηθελα να ανφερω....ενας συναδελφος μου πηρε  ειπε στο παιδι του ποδηλατο και  ειπε οτι δεν το αφηνει να κανει γιατι δεν του εχει παρει ΚΡΑΝΟΣ :o ΚΑΙ ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΤΙΚΑ ΓΙΑ ΤΑ ΓΟΝΑΤΑ :o ,ΤΟΥΣ ΑΓΚΩΝΕΣ :o κλπ,κλπ ΕΛΕΟΣ ΡΕ ΑΦΗΣΤΕ ΜΑς ΝΑ ΠΕΣΟΥΜΕ και να χτυπησουμε ε και τι με αυτο? ;D

RUN FOREST....RUN!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΥΓ Παντρευτηκα,νοικοκυρευτηκα αλλα μυαλο δεν εβαλα,ψηνομαι στα καρβουνα για μια Custom Strat (Sonic blueeee,"12 inch radius,soft V,rose,6105,με '59 μαγνητες και roller nut..μπρρρ) και ας εχω βαπτισια σε λιγους μηνες! :)

Αντε με το καλο και τα δυο. :) :) :)

Ξεκινα με αυτα.... :D :D :D :D :D

;D Χαχαχα,μαλλον θα ξεκινησω απο το Jack!!

5 long years

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου