Προς το περιεχόμενο

Τι είδος παιχνιδιών παίζετε......???



Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τα πρόστυχα.

 

:o Δεν το περίμενα με τίποτα σε λέω  :D

 

Στο θέμα μας. Ψηφίζω action, αλλά αγαπημένο παιχνίδι το Syberia.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

action πιο πολυ και εχω κανει και μια λιστα απο παιχνιδια που περιμενω να βγουν για να παρω και το playstation 3:

 

>Assassin's Creed  Release Date:Nov 13, 2007

>grand theft auto  Release Date:Q1 2008

>resident evil 5        Release Date:TBA

>alone in the dark    Release Date:TBA

>silent hill 5            Release Date:TBA

>ninja-gaiden          Release Date:Jul 3, 2007

>Tom Clancy's Ghost Recon Advanced Warfighter 2: Aug 23, 2007

>Fallout 3              Release Date:Q4 2008

>Elveon                  Release Date:2007

>metal gear solid 4  Release Date:Q1 2008

 

και ψαχνω να δανειστω ενα playstation 2 μεχρι τοτε για να παιξω αυτα:

 

>Onimusha 3: Demon Siege

>resident evil 4

>grand Theft Auto: San Andreas

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τακη σε αγαπάω, στο έχω πει; (πότε θα το πάρεις να έρθω να παίξω μαζί του λίγο;  :-* )

 

Ψηφίζω ψυχολογικό Horror της οικογένειας των silent hill, fatal frame, παρόλο που το κορυφαίο game ever ήταν το re remake και το metal gear 1-twin snakes...

 

Άντε να βρω φράγκα από μάρτη για hd tv και ps3. Το wii απαίτησα να μου το κάνουν δώρο στη γιορτή μου, όλοι οι φίλοι μου μαζί, να τους βγει και φθηνό. (Και κάπου έπρεπε να δείτε τη φάτσα τους, όταν άκουγαν από τον μαντραχαλά αυτό το πράμα  ;D ;D )

"Όχι άλλες TELE" Τάδε έφη Boukaw7

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τακη σε αγαπάω, στο έχω πει; (πότε θα το πάρεις να έρθω να παίξω μαζί του λίγο;  :-* )

 

και εγω σε αγαπαω και το ξερεις... :P ;D

με βλεπω να το παιρνω γυρω στον μαρτιο αν πανε καλα τα οικονομικα...βασικα περιμενω να βγει και κανα παιχνιδακι γιατι μεχρι τωρα..λιγα πραγματα...

εχω ψηθει απιστευτα με το metal gear solid το καινουριο επειδη ειδα το official trailer εδω:

 

http://www.gamespot.com/video/926596/6179153/metal-gear-solid-4-guns-of-the-patriots-official-trailer-9

 

δες το και πες μου αν εχω αδικο... :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι ναι το έχω δει και μαζί με αυτά του sh5 (αν και δεν παίρνω όρκο αν ήταν αυθεντικό ή fan made) και του re5 με έπεισαν πως μόνο και μόνο γιαυτά θα τα σκάσω τα 650!!!

Να φανταστείς ετοιμάζομαι για το wii που βγαίνει το umbrella chronicles και έχω ξαναπεράσει μια σβάρνα τα re από την αρχή να ξανανιώσω!

"Όχι άλλες TELE" Τάδε έφη Boukaw7

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι ναι το έχω δει και μαζί με αυτά του sh5 (αν και δεν παίρνω όρκο αν ήταν αυθεντικό ή fan made) και του re5 με έπεισαν πως μόνο και μόνο γιαυτά θα τα σκάσω τα 650!!!

 

+1000

να σε ρωτησω..ισχυει οτι το resident evil το 4 ειναι το καλυτερο της σειρας αυτης?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου