Προς το περιεχόμενο

Ο Φοίβος ανοίγει τις πόρτες


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ειλικρινα δεν καταλαβαινω γιατι το κανουμε θεμα...

 

Ο Φοιβος ΕΙΝΑΙ συνθεταρα και το εχει αποδειξει παρα πολλες φορες.

 

κατα την ταπεινη μου γνωμη καποια απο  τα  τραγουδια του ειναι μερικες φορες.... εξωφρενικα καλα... :) ,και in my book ακομα και ΕΝΑ μεγαλο τραγουδι να γραψει καποιος ΑΡΚΕΙ για να θεωρειται καλος συνθετης....

 

απο εκει και περα καποιος μας γνωστοποιησε οτι υπαρχει ενα φορουμ για αυτον,δεν μας ειπε και...καμπουρηδες το παιδι..... :)

 

Χαλαρα λοιπον......

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 29
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Μακάρι να υπάρξουν περισσότεροι επώνυμοι συνθέτες/μουσικοί κλπ του ελληνικού χώρου, οι οποίοι θα θελήσουν να ανοίξουν ένα κανάλι επικοινωνίας με το κοινό, ότι και αν σημαίνει αυτό.

 

Ρωτώντας έξυπνα, μπορούμε όλοι να μάθουμε νέα πράγματα.

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εκανα εγγραφη και μπηκα . ημουν πολυ περιεργος να δω τι γραφουν οι φαν του. πλακα εχει . μπηκα σε ενα θεμα στο οποιο κανανε κριτικη στο "θελω" και του τα χωνανε (με ευγενεια βεβαια) . υγειες μου φαινεται αυτο. παντως οι φαν κανουμ μπαμ οτι ειναι πτσιρικαδα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 θα σας πώ μόνο για το φοίβο,ΞΕΡΕΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΤΙ ΚΑΝΕΙ και το κάνει καλά..είναι εντάξει παιδί,και το λέω αυτό γιατί τον έχω γνωρίσει λίγο,διοτι έκανα ένα remix σε ένα κομμάτι της Βανδή,και πήγα στο studio να μου δώσει το υλικό

www.beatonboard.com

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και γω μπορεί να πίνω μπύρες μαζί του αλλά η μουσική που παράγει δημιουργεί μπουζουκόζουμο στο κεφάλι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και γω μπορεί να πίνω μπύρες μαζί του αλλά η μουσική που παράγει δημιουργεί μπουζουκόζουμο στο κεφάλι.

 

ναι αλλα ειναι επιλογη του καθενος το τι θα ακουσει και αν θα το ακουσει. κανεις δεν εγινε πιο εξυπνος ακουγοντας coltrane. :D

 

no offence ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οκ, δεν τίθεται θέμα εξυπνάδας, με το μπουζουκόζουμο εννοώ την ζαλάδα που δημιουργείται αφού θέλοντας και μη (αφου έχει κατακτήσει όλες τις ερτζιανές και τηλεοπτικές συχνότητες) ακούς Foivo όπου και αν σταθείς. :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου