Προς το περιεχόμενο

John Frusciante,John Mayer and Derek Trucks.(video for..elavd)


takis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 98
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Και μην ξεχνιόμαστε, μπόρει ο "goody two-shoes" Mayer να τα είχε με τις all american sweethearts,

αλλα ο John τα είχε με την Milla!

milla-jovovich-0602-020-1.jpg

It's a shame stupidity isn't painful.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΤΕΛΙΚΑ ΘΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΤΙ ΣΗΜΑΙΝΕΙ SCOOPED??? ::)

 

με μειωμενα τα μεσαια

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οπως η μπαντα του stevie ray vaughan και ..χιλιαδων αλλων παλιων... ;)

 

δεν επιασες αυτο που ηθελα να πω!

ολοι αυτοι που παιζουν με τετοιους κιθαριστες συνηθως ειναι μουσικαρες αλλα ειναι πισω απο αυτους! οπως κ σε αυτο το Thread μιλαμε για τον Mayer κ οχι τον φοβερο drummer του η μπασιστα. Οπως κ για τον SRV κανει δεν εχει μιλησει για τον Chris Layton κ παει λεγοντας....

δυστηχος ο ορος Group οπως εμενα μου αρεσει αρχιζει να εξαφανιζεται μια που οι περισσοτεροι που ακουνε τετοια μουσικη τους ενδιαφερει να βρουνε ενα Group για να παιζουν 10λεπτα σολο οπως ο SRV Live κ οι αλλοι απλα να ακολουθανε. Εαν σας αρεσει κατι τετοιο παρτε ενα λαπτοπ βαλτε το Band In A Box κ καντε καριερα!

 

τωρα αυτο το "χιλιαδων παλιων" μου αρεσε πολυ!

πας να μου την πεις για "παλια" μουσικη......

ποπο επιτελους βγηκε κ ανεκδοτο με την παρτι μου ΥΕΑΗ!

A musician who is travelling with the old blues while searching the psychedelic groovie sounds of the 60's with his guitar.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πας να μου την πεις για "παλια" μουσικη......

 

δεν παω να στην πω ρε..ετσι και αλλιως με αυτα που εγραψες τωρα συμφωνουμε απολυτως...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν παω να στην πω ρε..ετσι και αλλιως με αυτα που εγραψες τωρα συμφωνουμε απολυτως...

 

οκ  ;D

 

peace2.JPG

 

 

A musician who is travelling with the old blues while searching the psychedelic groovie sounds of the 60's with his guitar.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και μην ξεχνιόμαστε, μπόρει ο "goody two-shoes" Mayer να τα είχε με τις all american sweethearts,

αλλα ο John τα είχε με την Milla!

milla-jovovich-0602-020-1.jpg

 

Τα ειχε ο John με την miss Επιστροφη Στη Γαλαζια Λιμνη??? :-X :-X :-X

Τωρα ανεβηκε περισσοτερο στα ματια μου ;D

What frequency are YOU getting?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ολοι αυτοι που παιζουν με τετοιους κιθαριστες συνηθως ειναι μουσικαρες αλλα ειναι πισω απο αυτους!

 

Μα....ντραμς και μπασο παιζουν... :o :o που ηθελες να ειναι?ΜΠΡΟΣΤΑ απο αυτους?? :o :o

 

Rhythm section ειναι οι ανθρωποι και για αυτο αλλωστε τους θαυμαζουμε τι ηθελες δηλ. την ωρα που επαιζε ο SRV να πλακωνονταν στα σολιδια ο ντραμμερ & o μπασιστας?? :o :o

 

ελα Χριστε και Παναγια... ;D

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

scooped εχει την εννοια της "κοιλιασ" ...προς τα "κατω"...αρα π.χ. scooped mids ειναι οταν οι μεσαιεσ συχνοτητες ειναι πιο χαμηλεσ σε σχεση με τις αλλες...

γενικα το τελευταιο guitarist εχει εκτενες αρθεο για κιθαρα και gear του mayer...κοιταξτε μηπως ειναι και online ανεβασμενο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου