Προς το περιεχόμενο

Μουσικά αινίγματα... (για γερούς λύτες)


bloody_sunday

Προτεινόμενες αναρτήσεις

επειδή το πρηγούμενο ερώτημα που έβαλα ήταν ευκολο (ενα απλό googlaρισμα εδινε το αποτέλεσμα) δίνω άλλο ένα:

 

θέλω να μου πείτε τα δύο παγκοσμίως γνωστά μέλη της μπάντας electric sheep (από το illinois των ΗΠΑ)(άμα κάποιος ήξερε και τα υπόλοιπα μέλη μάλλον θα ήταν γείτονας...)

 

για να βοηθήσω: σήμερα είναι και οι δύο κιθαρίστες... αλλά ο ένας στην συγκεκριμένη μπάντα έπαιζε μπάσο...

 

 

 

Εύκολο...Adam Jones και Tom Morello! Ο Jones έπαιζε μπάσο, θαρρώ....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 221
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Αντε να βάλω κι εγώ ένα...Στη βιντεοσκόπηση ποιού live ποιού αμερικανικού ροκ συγκροτήματος εργάστηκε ως κάμεραμαν ο Harrison Ford?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αντε να βάλω κι εγώ ένα...Στη βιντεοσκόπηση ποιού live ποιού αμερικανικού ροκ συγκροτήματος εργάστηκε ως κάμεραμαν ο Harrison Ford?

 

Νομίζω για τους Doors

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό που θα πω είανι εύκολο αλλά έχει γέλιο...

 

Ποιός κιθαρίστας έστειλε γράμμα σε άλλο κιθαρίστα για να τον συγχαρεί που δεν τον αντιγράφει(ο 2ος να αντιγράφει τον 1ο);

 

 

You are wrong f**ked and overatted...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ντροπή τους να κάνουν τέτοιο ατόπημα σε λίγο θα παίξουν και με την Ποπάρα στα φωνητικά και θα γίνουν κυριολεκτικά ποπάρα (είδατε είμαι και κομψός)

 

http://www.youtube.com/watch?v=HLsh0Ch4nN0

ΕΙΜΑΙ Ο ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου