Προς το περιεχόμενο

Προώθηση σπασμένων προγραμμάτων από την ΕΤ1;


manosx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

έχει δίκιο ο Μενέλαος.. 8).Τι είναι σωστό και τίμιο λέμε, ΟΧΙ τι γίνεται στην πραγματικότητα... 8)

...από την πολλή γκαργκανέλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 262
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

ναι αλλα τι ελειψε στη εταιρια απο τα σπασμενα που δουλευω τοσα χρονια?την κατεστρεψα πιστευεις(το πρωτο προσωπο μπορεις να το βαλεις και στον πληθυντικο για ολους οσους δουλευουν σπασμενα)

 

εχει διαφορετικη βαρυτητα και συμβολισμο, αν θελεις, απο ποιον κλεβεις μια που το πηγες το θεμα εκει.

 

τουλαχιστον για μενα δε μου φαινεται τοσο ανηθικο να κλεψεις μια τραπεζα σε αντιθεση με το να κλεψεις ενα μπακαλικο.

 

 

Presets Suck!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...Και για μενα δεν θα ηταν ανηθικο να κατουρησω στη γωνια του σπιτιου σου, αφου κατα βαθος..το σπιτι σου ειναι βρε αδερφε.. :D

 

Λοιπον, περα απο τη πλακα, σιγουρα ο ιτιμες καποιων προϊοντων ειναι τσιμπημενες, ομως μην νομιμοποιουμε την πειρατεια, επειδη την εξασκουμε κατα κορον...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι αλλά παραμένει πάντα κλεψιάααααααααααα.. ::) ::)..Μα γιατί δεν παραδέχεσαι ότι παραμένει κλεψιά; Εκεί είναι το λάθος στην Κλεψιά...Όχι στο πόσο ή τι θα κλέψεις....

 

προς shadowwalker αυτά...φιλικά

...από την πολλή γκαργκανέλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...Και για μενα δεν θα ηταν ανηθικο να κατουρησω στη γωνια του σπιτιου σου, αφου κατα βαθος..το σπιτι σου ειναι βρε αδερφε.. :D

 

 

το σπιτι μου??  ;D γιατι ρε συ ?

 

αν θες και για το συγκεκριμενο παραδειγμα αυτο θα στρεφοταν απεναντι σε ενα ατομο και οχι σε μια εταιρια που εχει σκοπο το κερδος και μαλιστα εις βαρος σου.

 

Ναι αλλά παραμένει πάντα κλεψιάααααααααααα.. ::) ::)..Μα γιατί δεν παραδέχεσαι ότι παραμένει κλεψιά; Εκεί είναι το λάθος στην Κλεψιά...Όχι στο πόσο ή τι θα κλέψεις....

 

προς shadowwalker αυτά...φιλικά

 

ναι ρε συ κλεψια ειναι αφου δε μπορω αλλιως και ειναι ετσι η κατασταση απο το να πω δεν εχω λεφτα αρα δε θα φτιαξω μουσικη θα το κλεψω. και για να μη γυρισουμε στα προηγουμενα ουτε που θα το καταλαβει γιατι δε τον θιγω αμεσα.

 

προσφατα κοιταξα τις τιμες για το cubase που ξερω οτι κανει οτι χρειαζομαι και οχι δε μπορω να το πληρωσω. αν θα γινει κατι μαγικο και θα βγαζω λεφτα απο τη μουσικη μου(που δεν το βλεπω γιατι δισκογραφικα κινουμαι στα net-labels με δωρεαν download) θα το αγορασω για να μην εχω νομικα προβληματα

Presets Suck!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

είναι άλλο θέμα φίλε μου το αν μπορείς να το πληρώσεις....Εγώ δεν σου λέω να βρεις λεφτά να το πάρεις, αλλά σου εξηγώ πως δεν είναι λύση το: ''αφού έχουν τόσα λεφτά, θα τους κλέψω όσο δεν πάει άλλο ''....

 

Τέλος δεν θίγεις αυτούς, την αξιοπρέπειά σου θίγεις.  ;)(την οποία σίγουρος είμαι πως την έχεις)...Και το άλλο επίσης: δεν είναι να το καταλάβει ότι τον θίγεις...επειδή δεν το παίρνει χαμπάρι δεν ελαχιστοποιεί την κλεψιά...

...από την πολλή γκαργκανέλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλά νομίζω πως κάνεις ότι δεν καταλαβαίνεις...Ανήθικη είναι η πράξη και το γνωρίζεις είτε έχει βαθμό ανηθικότητας -1000 είτε έχει +4000....

 

τωρα, η ''ανηθικότητα'' (ψηλές τιμές, μονοπώλια κλπ) δεν μπορεί να πολεμηθεί με ''ανηθικότητα'' γιατί δημιουργείται και διατηρείται ένας φαύλος κύκλος....γνώμη μου...

...από την πολλή γκαργκανέλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ισως εχει να κανει με τη δικια μου αντιληψη της ανηθικοτητας.

 

ανηθικο για μενα ειναι οτιδηποτε θα κανω και θα θιξει ή θα κανει κακο γενικοτερα σε καποιον. με το καποιον εννοω καποιο φυσικο προσωπο και οχι εναν οικονομικο οργανισμο αλλα φυσικα μην παραβλεποντας τα φυσικα προσωπα που εξαρτονται απο τον οργανισμο οπως οι υπαλληλοι.

 

 

τωρα, η ''ανηθικότητα'' (ψηλές τιμές, μονοπώλια κλπ) δεν μπορεί να πολεμηθεί με ''ανηθικότητα'' γιατί δημιουργείται και διατηρείται ένας φαύλος κύκλος....γνώμη μου...

συμφωνω αλλα στη συγκεκριμενη περιπτωση δεν ειναι καταπολεμηση της ανηθικοτητας η χρηση σπασμενων προγραμματων αλλα τροπος να κανεις τελικα τη δουλεια σου.

 

Presets Suck!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τοτε ποιο ειναι το ανηθικο στην κλεψια αν δε θιγεται ο κλεπτομενος(ψψψψ λεξη ε? υπαρχει???)

 

Θιγεις αυτον που εχει την εταιρεια και εχει διαφυγοντα κερδη.

Θιγεις τους υπαλληλους που δεν θα προσλαβω, θα απολυσω, θα κλεισω αν δεν παω οσο καλα οσο μπορουσα.

Θιγεις την επομενη εκδοση που θα καθυστερησει μεχρι να βγαλω οσα περιμενω για να κανω αποσβεση του ο,τι ξοδεψα η οτι εχω υποσχεθει στους μετοχους να τους δωσω πριν προχωρησω σε νεο κυκλο αναπτυξεις.

Θιγεις το κρατος γιατι χανει απο την εφορια 19% που δεν πηρε.

Θιγεις τους αλλους που το αγοραζουν γιατι το αγοραζουν ακριβοτερα, αφου ο επιχειρηματιας ο,τι πρεπει να βγαλει τελικα θα το μετακυλισει στους αγοραστες (οσοι και αν ειναι αυτοι).

Θιγεις τις αλλες εταιριες που ανταγωνιζονται το προιον που κλεβεις (Εδω κλεβουν το προγραμμα ΣΟΥΠΕΡ, θα αγορασουν το δικο μας που ειναι χειροτερο?)

Θιγεις τους αλλους μουσικους που τρωνε ψωμι και ελια για να εχουν αυτο που εχεις εσυ δωρεαν και τους παιζεις στα ισια χωρις να κανεις τις θυσιες που κανουν αυτοι.

Θιγεις τους νομους.

Θιγεις τους πωλητες των 700 ευρω στο καθε Πλαισιο, Μουλτιραμα που πανε βαση τζιρου πωλησεων.

Θιγεις τον φοιτητακο/νεοπροσληφθεντα που δουλευει στην εταιρεια και δεν θα παρει και φετος αυξηση γιατι δεν πουλησαν τοοοοοσοοο απειρα οσο περιμεναν και θα το χρησιμοποιησουν για αφορμη.

 

 

Μπορω να σκεφτω και αλλα, αλλα ειχα βαλει στοιχημα να γραψω μονο ο,τι μου ερθει σε 2 ακριβως λεπτα :)

My love for you is ticking clock, Berserker

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου