Προς το περιεχόμενο

Nεα Stratocaster u.s.a.-->>H Ρ Θ Ε Ε Ε !


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εκει που υπερτερει η clapton απο την deluxe κατα τη γνωμη μου ειναι στο 6αβιδο vintage tremolo και το πιο vintage v-shaped neck profile που εμενα τουλαχιστον βολευει...                                                                          Ακομα καλυτερο neck profile εχει για μενα η buddy guy strat της οποιας ειμαι κατοχος αλλα "φοραει" sensors που σε πολλους δεν αρεσουν....                                                                                                                   Tελος συμφωνω με τα παιδια για E.J. Strat...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 216
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

εγω αυτο που εχω να πω ειναι οτι αφου δινεις τοσα παρε την ej!H κιθαρα εχει balls και χαρακτηρα την εχω ακουσει ειναι απλα .....strat!

Practice cures most tone issues - John Suhr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eric_Johnson_Stratocaster_White_Blonde_EJ07425combo.jpg

 

ΜΕ ΓΕΙΑ!!!!!!!!  ;D 8)

 

 

http://www.guitarplayer.com/article/fender-eric-johnson/Jul-05/11252

 

http://www.youtube.com/watch?v=XWA6j67OlNk

 

 

 

Δες λεπτομέρειες εδώ (αν και σε sunburst):

 

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικά....μεταξύ των 2.... θα έπαιρνα την clapton (Γιατί την άλλη την έχω  ;D )

 

+137 για την EJ.

 

 

.... και ετσι , σημερα , ηρθε η γυναικα μου θελοντας να μου κανει δωρο μια αμερικανα στρατοκαστερ.

 

Τη διαφορά μέχρι το τίμημα της EJ θα στην πληρώσω εγώ αν με αφήσεις να σου στείλω τη γυναίκα μου μια βδομάδα να κάνει παρέα με τη δική σου.  :)

 

 

 

 

φίλε έγραψες!!! κι εγώ το ίδιο με τον χαρίλατρο, σου πληρώνω και τους δασμούς αν την πάρεις από αμερική δηλαδή. Μόνο άσε και τη δικιά μου να κάνει παρέα με τη γυναίκα σου

Dreamers come and go, but a dream's forever

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είσαι στο Range της Johnson - μακράν η ΚΑΛΥΤΕΡΗ strat κάτω απο €2000 - ουσιαστικά αν μπεί (κατ' εμέ) η Johnson στην εξίσωση, δεν υπάρχει δίλημμα.

 

+100000000000000

 

 

απο αμερικη θα σου ερθει  1000-1200 ευρω πανω κατω....

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν και "μοντέρνος" ή μάλλον "μή κολλημένος με τα vintage" κιθαρίστας θα απέφευγα ΣΙΓΟΥΡΑ τη σειρά deluxe.

 

Τώρα για το αν η EJ είναι η καλύτερη στρατ κάτω από τα 2000€ δεν έχω καταλάβει ακόμα....για το 12άρι radius ή για το v-shaped?....Τώρα τα άλλα μου φαίνονται λεπτομέρειες, highly contoured body και very thin neck finish...

 

Προτιμήσεις είναι αυτές, δε λέω, αλλά γιατί είστε τόοοοοοσο σίγουροι ότι είναι η καλύτερη στην κατηγορία αυτή?

 

Δεν ξέρω, ρωτάω από περιέργεια....

..there's too much panic in this town...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα! By the way, "να ζήσετε, σιδηροκέφαλος, βιον ανθόσπαρτον, ό,τι ευχή λένε σε αυτή την περίπτωση - λίγο πολύ αυτά που είπαν και σε μένα τον προηγούμενο Ιούλιο!!!) κι από ό,τι φαίνεται πρέπει να είσαι κι εσυ ένας από εμάς τους τυχερούς που η γυναίκα τους έχει αρκετή υπομονή!!!

 

Με το καλό, να βρεθεί γρήγορα στα χέρια σου η καινούργια strat...

Your Ear Rulez!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν και "μοντέρνος" ή μάλλον "μή κολλημένος με τα vintage" κιθαρίστας θα απέφευγα ΣΙΓΟΥΡΑ τη σειρά deluxe.

 

Τώρα για το αν η EJ είναι η καλύτερη στρατ κάτω από τα 2000€ δεν έχω καταλάβει ακόμα....για το 12άρι radius ή για το v-shaped?....Τώρα τα άλλα μου φαίνονται λεπτομέρειες, highly contoured body και very thin neck finish...

 

Προτιμήσεις είναι αυτές, δε λέω, αλλά γιατί είστε τόοοοοοσο σίγουροι ότι είναι η καλύτερη στην κατηγορία αυτή?

 

Δεν ξέρω, ρωτάω από περιέργεια....

 

Παίξε με μία και θα δείς  ;D ;D ;D ;D

(εγώ ήδη εδώ και 3 μήνες παίζω με μία...)

 

ΑΑΑΑ!!! Και άσχετο αλλά η σειρά deluxe μιά χαρά είναι... μιά πιό μοντέρνα στρατοκάστερ δάτς άλλ.....

In Fender Strat we trust!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν και "μοντέρνος" ή μάλλον "μή κολλημένος με τα vintage" κιθαρίστας θα απέφευγα ΣΙΓΟΥΡΑ τη σειρά deluxe.

 

Τώρα για το αν η EJ είναι η καλύτερη στρατ κάτω από τα 2000€ δεν έχω καταλάβει ακόμα....για το 12άρι radius ή για το v-shaped?....Τώρα τα άλλα μου φαίνονται λεπτομέρειες, highly contoured body και very thin neck finish...

 

Προτιμήσεις είναι αυτές, δε λέω, αλλά γιατί είστε τόοοοοοσο σίγουροι ότι είναι η καλύτερη στην κατηγορία αυτή?

 

Δεν ξέρω, ρωτάω από περιέργεια....

 

Παίξε με μία και θα δείς  ;D ;D ;D ;D

(εγώ ήδη εδώ και 3 μήνες παίζω με μία...)

 

ΑΑΑΑ!!! Και άσχετο αλλά η σειρά deluxe μιά χαρά είναι... μιά πιό μοντέρνα στρατοκάστερ δάτς άλλ.....

 

:o :o :o

 

και άφησες για τις 70s κουκλάρες για μια...παλιοEric Johnson  :D

 

υ.γ. αν δε τις θες πια, ξέρεις σε ποιόν να τις χαρίσεις. Ε φανταστικέ taq?  ;D

Μη με ξυπνάς απ΄τις έξι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

 

Παίξε με μία και θα δείς  ;D ;D ;D ;D

(εγώ ήδη εδώ και 3 μήνες παίζω με μία...)

 

και δεν σε έχω επισκεφθεί ακόμη?? ::)

προσεχε τι λες...ειμαι κρυφος modulator!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου