Προς το περιεχόμενο

Nεα Stratocaster u.s.a.-->>H Ρ Θ Ε Ε Ε !


Προτεινόμενες αναρτήσεις

ρε παιδια εχει πολυ μικρη διαφορα τιμης απο την clapton.φυσικα και να την παρω αν μου λετε σχεον ομοφωνα απ οτι ειδα οτι αξιζει και ειναι η καλυτερη.

 

ερωτηση.

1)ειναι καλυτερη απο τις deluxe?ρωταω επειδη ΔΕΝ εχω παιξει deluxe -εκτος απο χθες το απογευμα για 5 λεπτα- εντελως τυχαια.

 

2) ποσο δυσκολο θα μου ειναι να προσαρμοστω στο 12αρι radius arage.....????

 

3)δεν εκανε να την βγαζει σε pearl white....φτου γμτ!!αν την παρω - που για αυτη με "κοβω" ,θα προτιμησω την black....

 

οποιος ερθει ζακυνθο να μου τηλεφωνησει για καφε-μπυρα-ποτο-φαγητο κλπ και να φερει και την γυναικα του για να της αλλαξει η δικια μου την αντιληψη περι κιθαρας.(οταν δει οτιδηποτε "ηλεκτρικο" στην tv μου το γραφει στο βιντεο για να το δω οταν γυρισω απ τη δουλεια) λαχειο ε?? 8) 8)

Mesa/Boogie & Strato

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 216
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Ξέρω πως ούτε τώρα θα με ακούσεις, και ειλικρινά εύχομαι να μην το μετανιώσεις  ;)

 

ναι γμτ....ουτε με την μαρτιν σε ακουσα .την πηρα και ειναι σκατα τελικα.λεω να την δωσω τζαμπα.... ;D ;D ;) ;) ;) ;) ;) ;) :P

Mesa/Boogie & Strato

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είσαι στο Range της Johnson - μακράν η ΚΑΛΥΤΕΡΗ strat κάτω απο €2000 - ουσιαστικά αν μπεί (κατ' εμέ) η Johnson στην εξίσωση, δεν υπάρχει δίλημμα.

 

+100000000000000

 

 

απο αμερικη θα σου ερθει  1000-1200 ευρω πανω κατω....

 

με δασμους η χωρις??

 

και αν παρω απο αμερικη , απο που???

ποιος μπορει να αναγραψει μικροτερη τιμη πανω?

 

(χθες ηρθε το smith bsr5mw του κουμπαρου μου.αναγραφομενη τιμη για τα "ματια" 1000 ευρω και πληρωσε δασμους , 350€) :-\

Mesa/Boogie & Strato

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παροτι το ειπαν αλλοι 15 πιο πριν απο εμενα..........ΝΑΙΙΙΙΙΙ ERIC JOHNSON ΑΒΛΕΠΙ

 

ερωτηση.

1)ειναι καλυτερη απο τις deluxe?ρωταω επειδη ΔΕΝ εχω παιξει deluxe -εκτος απο χθες το απογευμα για 5 λεπτα- εντελως τυχαια.

 

Με μια λεξη....ΝΑΙ

 

 

2) ποσο δυσκολο θα μου ειναι να προσαρμοστω στο 12αρι radius arage.....????

 

Οταν παιξεις με το μπρατσο της ΕJ μαλλον θα εχεις προβλημα να προσαρμοστεις μετα στα υπολοιπα......Μοναδικο μου παραπονο απ οτι παρατηρησα εινια οτι οντως ισχυουν τα περι stickyness ......φανταζομαι μετα απο ενα δυο μηνες παιξιματος θα φευγει.

 

3)δεν εκανε να την βγαζει σε pearl white....φτου γμτ!!αν την παρω - που για αυτη με "κοβω" ,θα προτιμησω την black....

 

Eνα ειναι το χρωμα CAR  ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ......παντως και το blonde της EJ ειναι αρκετα κοντα στο ασπρο που σου αρεσει (αν οχι καλυτερο) .Μια τελευταια παρατηρηση.......οι μαγνητες της EJ εχουν πολυ ιδιαιτερο χρωμα........μου αρεσαν παρα πολυ ο bridge k middle (ειδικα η μεσσαια θεση και με τους δυο επιλεγμενους ειναι φανταστικη και απο τις καλυτερες που εχω ακουσει σε στρατ) αλλα δεν μου αρεσε και τοσο ο alnico3 neck μαγνητης.

 

2 things are infinite:the universe&human stupidity

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτο που ειπες για το μπρατσο , να το εκλαβω ως αρνητικο???

σορρυ αλλα δεν το καταλαβα...

με προβληματιζει παντως.

 

στο site της fender το χρωμα φαινεται super.στο elderly ομως φαινεται σαν....νοσοκομειο....τεσπα.ευχαριστω fenderiaris ;) ;)

Mesa/Boogie & Strato

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ηλια απο ποιο site ειναι οι photos της E.J.?                                                                                               Το συγκεκριμενο πρεπει να το ειχα καποτε στα favourites για να χαζευω τι βγαινει, αλλα μετα απο format το εχασα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ηλια απο ποιο site ειναι οι photos της E.J.?                                                                                                Το συγκεκριμενο πρεπει να το ειχα καποτε στα favourites για να χαζευω τι βγαινει, αλλα μετα απο format το εχασα..

 

http://www.themusiczoo.com/fenderguitarsandbasses.htm ;)

 

Δες επίσης και αυτές:

http://www.themusiczoo.com/fendercustom.htm

 

http://www.themusiczoo.com/fendercustomsoldstock.htm

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά, δεν το συζητώ! Εχει πέσει ΤΡΕΛΟ GAS στο forum αυτές τις μέρες!!!  :D :D

 

@spimav_z: Όταν τα διαθέσιμα χρήματα είναι λίγα, οι επιλογές είναι πολλές και υπάρχει φασαρία. Όταν είναι πολλά τα λεφτά, η σωστή επιλογή είναι σχεδόν μονόδρομος. +10000 στην EJ. Μεγειές από τώρα!!

 

οποιος ερθει ζακυνθο να μου τηλεφωνησει για καφε-μπυρα-ποτο-φαγητο κλπ και να φερει και την γυναικα του για να της αλλαξει η δικια μου την αντιληψη περι κιθαρας.(οταν δει οτιδηποτε "ηλεκτρικο" στην tv μου το γραφει στο βιντεο για να το δω οταν γυρισω απ τη δουλεια) λαχειο ε?? 8) 8)

 

Πρώτος λαχνός θα έλεγα. Πολύ θα ήθελα να σε επισκεφθώ, αν και δεν θα μπορέσω φέτος. Η δική μου όμως θα χρειαστεί πολλά μαθήματα: (1) να συμπαθήσει τις Fender (μέχρι και η ...SG της αρέσει περισσότερο από Stratocaster), (2) να πεισθεί ότι η συλλογή από κιθάρες είναι ένα υγιές και σχετικά ανέξοδο χόμπι και κυρίως (3) να μην επεμβαίνει τόσο πολύ στην επιλογή χρωμάτων (πρόσφατα μου είπε να αποφεύγω το 3-tone sunburst γιατί είναι σαν ...κώλος μαϊμούς).

 

εμένα η EJ μου αρέσει και σε sunburst

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου