Προς το περιεχόμενο

ΑΓΓΕΛΙΕΣ στο Νοιζ και Λαμογιες !!


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τι θα γινει ρε παιδια με αυτεσ τις αγγελιες ? εχει γινει συστημα καθε μερα να σβηνετε τις αγγελιες και να τις ξαναβαζετε για να ειναι παντα στις πρωτες σελιδες χωρισ να υπαρχει καν η δικαιολογια π.χ. αλλαγης τιμης, εγω και δηλαδη ειμαι βλακας που περιμενω 15 μερες μεχρι να ολοκληρωθει η καταχωρηση ? αυτο ειναι ΒΛΑΚΕΙΑ κ ΗΛΙΘΙΟΤΗΤΑ οχι εξυπναδα απο μερους σας

( ηδη περιμενω μια αγγελια μου που ληγει σε 1ωρα κ 33 λεπτα)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 93
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Εχεις δίκιο.

Απόλυτο.

Αλλά είναι πολλά τα διαχειριστικά "αλλά".....

 

Αυτό που σε πικραίνει είναι ότι ακόμαι και ανάμεσα σε μία μικρή κοινωνία νέων (κατά βάση)  ανθρώπων με τα ίδια ενδιαφέροντα και τέλος πάντων κοινές συνισταμένες πάντα βρίσκεται ο μαγκάκος (και δεν είναι μόνο ένας) που δεν περιμένει ποτέ στην ουρά.

Η μαγκιά της φυλής πάει παντού.  ;)

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σωστη η παρατηρηση..

καποιος να του πει οτι αυτο το μαμημενο το Alesis Quadrasynth δεν προκειται να πουληθει ποτε στα 300ευρω εκτος αν το ανταλλαξει με κανα κουταβι!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχεις απολυτο δικιο και ως mod σου ζηταω συγνωμη,δυστυχως μονο ο Υameth μπορει να πειραξει αγγελιες και δεν ειναι δυνατον να ειναι πανω απο το φορουμ 24/7.

 

Θα μεταφερω το δικαιο αιτημα σου μηπως και αλλαξει το συστημα.

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κ με τα λαμογια που κανονιζεις ολα οκ για αγορα-ανταλλαγη κ μολις βλεπουν τι εχεις σου βγαζουν ελλατωματα απο το ξερο κ αδειανο κεφαλι με σκοπο να στο παρουν φτηνοτερα  απο τη τιμη που συμφωνηθηκε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καποιος να του πει οτι αυτο το μαμημενο το Alesis Quadrasynth δεν προκειται να πουληθει ποτε στα 300ευρω εκτος αν το ανταλλαξει με κανα κουταβι!!!

Ας αποφύγουμε τα κατευθυνόμενα σχόλια όμως .....

 

Point taken για τις ημερησίως επαναλαμβανόμενες αγγελίες και μην αρχίσουμε το ακριβό εκείνο, μπούρδα τ' άλλο please ....

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κ με τα λαμογια που κανονιζεις ολα οκ για αγορα-ανταλλαγη κ μολις βλεπουν τι εχεις σου βγαζουν ελλατωματα απο το ξερο κ αδειανο κεφαλι με σκοπο να στο παρουν φτηνοτερα  απο τη τιμη που συμφωνηθηκε?

 

αυτο δεν εχει καμμια σχεση με το φορουμ και φυσικα δεν μπορουμε να κανουμε τιποτα για αυτο,για το θεμα που θιγει ο original poster θα βρεθει φανταζομαι συντομα η λυση.

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχεις απολυτο δικιο και ως mod σου ζηταω συγνωμη,δυστυχως μονο ο Υameth μπορει να πειραξει αγγελιες και δεν ειναι δυνατον να ειναι πανω απο το φορουμ 24/7.

 

Θα μεταφερω το δικαιο αιτημα σου μηπως και αλλαξει το συστημα.

 

 

 

 

 

 

Φίλε μου superfunk δεν τα έχω με τους moderators, Με την βλακεία τα έχω που είναι ανίκητη. Άλλωστε κανένας moderator δεν μπορεί να «χαρίσει» λίγη ΠΑΙΔΕΙΑ Κ ΤΡΟΠΟΥΣ !!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Βρε παιδιά και ότι έχει πουληθεί δεν είναι ανάγκη να το κρατάμε ενθύμιο… Ότι ολοκληρώνεται μετά από κάποιο σύντομο διάστημα ας κατεβαίνει… 

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου