Προς το περιεχόμενο

Δεν πέρασα στο Μετσόβιο.


lambrosgg

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Έπεσαν στα χέρια μου αυτά τα 3 screenshots (δεν ειναι απο τον δικό μου υπολογιστή)

 

http://www.box.net/shared/zr4crj0m8n

 

Οπου φαίνεται ΞΕΚΑΘΑΡΑ ότι χρήστες (φοιτητές) του Εθνικού Μετσόβιου Πολυτεχνείου ανεβάζει μέσω torrent παράνομα ταινίες.

 

Στην πρώτη ανεβάζει το "Δρόμος" με την Δήμητρα Ματσούκα (Τα καμάρια μου...)

Στην δεύτερη ανεβάζει μια ταινία πορνό (¶χ τα καμάρια μου)

και στην τρίτη ανεβάζει ταινία με τον Goofy (δεν την παλεύουν τα καμάρια μου)

 

Ποικίλης ύλης το περιεχόμενο των δίσκων του πολυτεχνείου το οποίο ανεβαίνει (και με υψηλές ταχύτητες).

Διαβάστε στους peers τις ip adresses. Όσες λήγουν σε ntua.gr είναι προφανώς του Πολυτεχνίου.

 

Με αυτό το ποστ λοιπόν θέλω να γνωστοποιήσω και να καταδικάσω το γεγονός ελπίζοντας ότι κάτι θα γίνει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 91
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Γιατι να ντραπώ? Στο δικό μου το χωριό λένε "Μιση ντροπή δική μου μισι δική τους." Αυτά δεν ειναι πράγματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...Δηλαδή τι είναι αυτό που διαχωρίζει την οποιαδήποτε ακαδημαική ή και άλλη κοινότητα απο όλους εμάς ? Παντού τα πάντα πιστεύω.Μπορείς να ισχυριστείς οτι εσύ (αν και απευθύνομαι εκ των πραγμάτων σε σένα,δεν υπάρχει προσωπική επίθεση) πως δεν ανέβασες/κατέβασες ΠΟΤΕ ενα αρχείο που ενώ έπρεπε να το πληρώσεις δεν το έκανες ? Οποιος και να μου το πει αυτό,δεν το πιστεύω,και ξεκαθαρίζω δεν τάσσομαι υπέρ της πειρατείας.

Μα καθόλου δεν αγαπάς τους ανθρώπους ????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τα Print Screens είναι δικά σου?Αν ναι ,αδυνατω να καταλαβω το νόημα μιας κ εσύ τα κατεβάζεις επίσης παράνομα.

Αν όχι, το σχόλιο πάει σ αυτόν που ξεκίνησε το σπαμ που ελαβες κ επαναδημοσιεύεις.

 

Κατά τα άλλα καλημέρα

 

 

edit:τωρα ειδα που λες οτι δεν ειναι απο το δικο σου pc,αλλα η απαντηση μου καλυπτει κ την αλλη εκδοχη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο χωριο σου lambro εχουν ολοι συμπλεγματα κατωτεροτητας σαν εσενα;

 

Γιατι το λές?

 

Όχι δεν είναι δικά μου και το ανέφερα κιόλας.

 

Όπως και να το κάνουμε δεν ειναι το ίδιο να κατεβάζει\ανεβάζει κάποιος από το σπιτι του και το ίδιο από πανεπιστήμια.

 

Αν παρατηρήσετε, στο δεύτερο screenshot ανεβάζει και το πανεπηστήμιο πελοπονήσου (μεγαλύτερο upload από το Μετσόβιο? ντροπη...)

 

Το πανεπιστήμιο είναι για να μορφώνεσε, να γίνεσαι άνθρωπος και ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΑΣ. Και η σύνδεση του ίντερνετ στα πανεπιστήμια είναι για αναζήτηση πληροφοριών που θα σε κάνουν καλύτερο επιστήμονα και όχι για να ανεβοκατεβάζεις παράνομο υλικό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Lambros, αν νομίζεις ότι είμαστε μαλάκες εδώ μέσα, ετοιμάσου για δυσάρεστες εκπλήξεις. Τίποτε άλλο δε σου λέω.

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λαμπροτζίτζη πάω στοίχημα ότι στην προηγούμενη ζωή σου, κάρφωνες τους Έλληνες αντάρτες στους Γερμανούς για 2 κιλά ζάχαρη...

 

 

Ή κάτι τέτοιο:

gallery-msg-1109291359-2.jpg

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου