Προς το περιεχόμενο

Paypal...μαϊμού. Το νου σας κοπέλια!


Earendil

Προτεινόμενες αναρτήσεις

"Dear Paypal Customer,

 

This e-mail is the notification of recent innovations taken by Paypal to detect inactive customers and non-functioning accounts.

 

The inactive customers are subject to restriction and removal in the next 3 days.

 

Please confirm your account information by logging in to your Paypal account using the form below:

 

https:// paypal.com"

 

Κάποιοι ψαρεύουν εξτραδάκια για τα έξοδα των ημερών...μόλις έλαβα το παραπάνω mail, και λογικά δεν είμαι ο μόνος. Εφιστώ την προσοχή, κυριώς σκεπτόμενος πόσο ξεκούραστα πήγα εγώ να μπω στο στόμα του λύκου. Too young, too naive? ;D ;)

τασκερα απο βουτυρο οπως αποκαλουμε μερικη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 33
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Εμενα μου ηρθε το κατωθι:

 

Dear PayPal Member,

 

Your account has been randomly flagged in our system as a part of our routine security measures. This is a must to ensure that only you have access and use of your Paypal account and to ensure a safe PayPal experience. We require all flagged accounts to verify their information on file with us. To verify your information at this time, please visit our secure server webform by clicking the hyperlink below:

 

http://www.ΑΣΧΕΤΟΜΕΤΟPAYPAL/paypal/

 

 

Φυσικα το hyperlink μπορει να ελεγε οτι ηθελε αλλα οταν πηγα το ποντικι επανω μου εβγαλε ασχετο λινκ (οχι της μορφης http://www.paypal.com/kflskjflsdfjls) οποτε πηγε στα σκουπιδια κατευθειαν...

 

Προσοχη παιδες... ;)

Με λέγανε Freedom...

...τώρα με λένε...ΑpussyΑ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 τέτοια έχουν έρθει από χθες και σε μένα και επειδή έχω Gmail τα ανέφερα ως phising emails όπως το λέει το G.

 

Προσοχή λοιπόν στις πλήρεις διευθύνσεις των λινκς.

..there's too much panic in this town...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eγώ την πάτησα! Μου αδειάσανε τον λογαριασμό, μου κλέψανε το ποδήλατο, μου βάλανε κοριούς στο τηλέφωνο και μόλις έφυγε ο τύπος που μου άρπαξε το βίντεο που δεν έχω.  ;D

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έγω πάλι κέρδισα για πολλοστή φορά 10 εκατομύρια λίρες αγγλίας σε κλήρωση που δεν έλαβα καν μέρος. Θα κάνω δώρα εξοπλισμό σε όλους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εμένα μου ήρθε και σκιάχτκα πουρνό πουρνό... Τι στο καλό λέω.. τόσο κακός user είμαι; Αλλά είδα το l;ink μετα και ηρέμησα!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου